1. 1.
  arctic monkeys'in alex turner'ı ve the rascals'ın miles kane in ortak çalışması olan grup. bir nevi yan(sayd) proje.

  albümleri nisan ayında çıkacak.

  http://www.ageoftheunderstatement.com
  2 ... yat yat yat ahlak polisi
 2. 2.
  beğenilesi videoya sahip hede.
  şarkıyı söyleyen elemanlar gerçekten seçilmiş ,surat ifadeleri * komik.
  1 -1 ... kaytanbiyikliprens
 3. 3.
  ada muziginin iyice yukseldigi gunlerde bu yukseli$e hiz kazandiran bir projedir. arctic monkeys'in yakaladigi ba$ari bircok gruba gaz niteligindeydi, yeni gruplar kendilerine dinleyici bulma firsatini yakaladi, dagilan gruplar tekrar birle$ti vs. yine bu projenin getirisi ayni olacak kanaatindeyim.

  bu projenin icindeki ses cok daha eskilere gidiyor. sanki $oyle 60lar ruzgari estiriyor gibi. en cok kendini belli eden parcalar arasinda standing next to me ve my mistakes were made for you bulunuyor. standing next to me icersinde huzunu barindirdigi kadar eglenceli taraflarda sunuyor dinleyiciye. my mistakes were made for you ise arctic monkeys'in son albumunde yer alan parcasi 505 gibi inanilmaz sozlere ve muzige sahip, eski, tozlu bir kokusu var. diger bircok parcada hissedilen bu doku sebebiyle kesinlikle favourite worst nightmare albumunden apayri bir cali$ma. zaten bu adamlara sert ses degil, boyle buklum buklum, sapir sapir dokulen yumu$ak tonlar ve bunun yaninda aralarda gercekle$en 3-5 saniyelik ani ciki$lar cuk oturuyor. gerci ayni ba$ariyi sert tonlarla da yakalayabilseler de biz onlari whatever people say i am that s what i m not albumlerindeki tonlarla tanidik.

  kisacasi super bir projedir. edinin, dinleyin.
  2 ... antistar
 4. 4.
  akustiğin can bulduğu, neşeli olan ama sırıtmayan grup.
  2 ... cibiliyetli
 5. 5.
  Standing next to me adlı şarkılarıyla gönlümüzde tavan yapmış grup.
  6 ... mechinan
 6. 6.
  alex turner ve miles kane'in birlikte harikalar yarattigini kanitlayan, muhtesem ingiliz aksaniyla soyledikleri parcalarini dinledikce bagimlilik yapan indie rock grubu.
  2 ... i have something to say
 7. 7.
  ilerde kendisinden çok şey beklenen alex turner in başrolünde olduğu projedir ki kendisinden gerçekten çok şey bekliyoruz. my mistakes were made for you ve calm like you dinleyip de kendisinden geçmeyeni hayretle karşılıyoruz.
  1 ... my fake plastic love
 8. 8.
  arctic monkeys'den de,the rascal'den de iyi muzik yapan grup. gerçi arctic monkeys çok iddialı bir albüm yapmak için şu sıralar stüdyodalarmış.
  2 ... novi
 9. 9.
  arkadaş ne varsa eskilerde var söz öbeğini bir kez daha söyletmiştir bana (battlestar galactica ve the prisoner in yeni versiyonlarını izlediğimde söylemiştim... bununla 3 oldu)
  işte bu adamlar da 60 lar ve daha öncesinin müziğini yapıyor ve gayette olağanüstü bir şekilde beceriyorlar bu işi..
  http://www.youtube.com/wa...u2xkV8J0&feature=fvst+ çok tanıdık bir melodi.. ben bunu biliyorum diyen varsa.. iyi olur.
  2 ... johnny boy
 10. 10.
  "meeting place" ile kendine hayran bırakan.
  6 ... berfumm