1. 21.
    (bkz: scrool v sikeyim)

(bkz: yaran yanlış okumalar)
    2 -2 ... le ilkan
    #13636230 :)
  2. 22.
    malum ortamlardaki yerini almıştır.
    1 ... sheldon cooper
    #13637813 :)
  3. 23.
    (bkz: bethesda dan babam çıksa yerim)

frp olayını bambaşka boyutlara taşıyan bethesda'nın son şaheseri.
    3 ... mellonnim
    #13653567 :)
  4. 24.
    frp değil crpg dir. arada da acaip fark vardır zaten.
    1 -1 ... jackskellington
    #13654116 :)
  5. 25.
    2005 çıkışlı, 2 gb ram sahibi laptopumla gayet akıcı oynayabildiğim oyun. şimdi ben bu oyunu nasıl yorumlayayım lan, şurası olmamış desem bethesda görevlilerinden biri çıkıp "lan ibne, o aletle yükleme ekranına kadar gelebildiğine şükretmiyorsun da oyuna mı sallıyorsun?" diyebilir ve son derece haklı. yalnız gelin itiraf edelim öyle ejderha olmaz. ejderha dediğin ancak iki bronz kılıç, iki de sunta ok taşıyan ve 10-12 kişiden oluşan bir grubun üzerinde belirdiğinde "x'e doğru topuklayayım" diye düşünemezsin. ya olduğun yerde ruhunu teslim edip ebediyete intikal edersin, ya da gerçekten nord kanı taşıyorsan soğukkanlılığın zirvesine çıkarak hareketlenip, ortadoğu ve balkanlar dahil herhangi bir yöne doğru 300 kilometre koşarak kaçmayı denersin, ki o göt korkusuna 300 kilometre yetmeyebilir. henüz ağır derecede uzun giriş sekansını atlatmaktan öteye geçemediğim için bilemiyorum, ama belli ki gloom wraith keser gibi ejderha keseceğiz bu oyunda. main quest olabildiği kadar uzun olsa bari bu sefer. koca cyrodiil'i toplasan bir iki günde kurtardıktan sonra, sanki dün mehrunes dagon ortalığı inletmemiş gibi gidip thieves guild şoparlarına katılmak absürd oluyordu. "götümüzün dibinde casuslar var ama bize boşuna blades demiyorlar, bizim işimiz yaymak, işi başkalarına yaptırmaktır. git şuraya 200 metre mesafede kuzu gibi bekleyen casusu öldür ki main quest biraz uzasın plzz aeo by" tadında şeyler istemiyorum. lütfen.
    4 -2 ... vangobbel
    #13660035 :)
  6. 26.
    oyun hayatını oblivion'dan önce ve oblivion'dan sonra diye ikiye bölmüş bir kullanıcı olarak yazıyorum. bethesda özellikle sana seslenicem iyi oku.

olum ne yaptınız lan siz!! sizde hiç allah kitap yok mu? sizin insan evriminden modern çağdan falan haberiniz yok mu? illuminati misiniz bizi ekran başında tutup donumuza kadar soymak mı lan amacınız.. açık konuşun bak basarım kılıcı!

(bkz: tamam sakinim)

mükemmel.. beklediğimden de mükemmel. alın lan, satın alın bu oyunu.. uğruna kurban derisi toplayalım, camide cemaate el açalım, abilerden yardım isteyelim..

arkadaşlar ben iyi değilim, oyuna dönüyorum. sen de çek elini levelini bil!! (bkz: thuum)
    9 -1 ... mujdeci
    #13661643 :)
  7. 27.
    şahane bir soundtrack için:

http://www.youtube.com/watch?v=fLlRaJkMNlE+
    2 -1 ... romantikmefta
    #13661702 :)
  8. 28.
    incelemelerden devamlı 90 ve üzeri puanlar alan muhteşem 'the elder of scrolls' serisinin son oyunu.

morrowind'den bu yana takip ediyorum.
    şu anda bilgisayarıma yüklüyorum, bir oyun için heyecanlanmayalı 3-4 yıl olmuştur sözlük, çok heycanlıyım lan *.
    3 ... endemik pandemi
    #13665165 :)
  9. 29.
    bir baldurs gate değil.
    hala yapayalnız mağara eşelemekten öte bir durumumuz yok.
    ha tabi en iyi elder scrolls olduğunu da söylemek lazım. artık dövüşme animasyonları çok daha güzel. hala biraz kütüğümsü durumlar var tabi ama oblivion taş devri ise bu modern çağdır. evet en iyi elder scrolss olmasının diğer nedeni ise önceki elder lerin beş para etmez kusmuk yığınından başka birşey olmamasıdır.

en beğendiğim şey ise kılıca bulaşan kan damlaları oldu. hoş kılıcı nasıl kullanırsak kullanalım sanki kesme vuruşu yapmış gibi yatay damlacıklar kalıyor üzerinde.
    şöyle söyleyeyim klıcı sokup çıkarttığımızda o kılıcın kana bulanması gerekir. ama bulanmıyor...
    yinede dediğim gibi oblivion a kıyasla 4-5 çağ birden atlamış.
    1 -4 ... white beard
    #13666019 :)
  10. 30.
    oyunun başlarında ultra çözünürlük seviyesinde beni sersemleten oyundur * . bakalım devamı nasıl olacak?
    1 ... falkenheim
    #13668515 :)