bugün

entry'ler (82)

siklenmeyen kötü maksatlı diziler

(bkz: kurtlar vadisi)

justin bieber hayrani fenerli den gelen not

az önce justin bieber hayrani fenerli adlı yazarın uludağ sözlük'e bıraktığı mirastır.

(#14137562)

justin bieber hayrani fenerli

uludağ sözlük'ün ne olduğunu az çok gözler önüne sermek için buraya gelmiş yazardır.

10 entry girip, yarım saatte yazar olunabiliyor bu sözlükte. zall denen sözlük sahibi kişi'nin cebine hergün yeni harçlıklar girsin diye. yahu troll bu troll bu diye ağlıyorsunuz ama nick altım ilk günden bakın sadece 2 3 saat için bahsediyorum, o kadar sürede 60'a yakın entry ile doldu.

lan kimse de çıkıp demiyor ki aga biz ne yapıyoruz.

iyi bok yiyorsunuz. ondan sonra troll var troll var. size müstehak. bu sitede eski nesillerden biriydim ve leş gibi bir ortam, başarısız bir moderasyon olduğu için bırakıp ekşi'de yazıyorum.

-siktir git

diyebilirsiniz tabiki. ama ondan sonra gelip troll bu diye ağlamayın. lan nick altıma gelip "ergen bu", "falan filan", "cart curt" yazan yazana. troll adamı kendi haline bırakıp gidemiyorsunuzki. nasıl adamlarsınız anlayamıyorum.

uludağ sözlük'ün bitmiş olduğunu kanıtlamak amacıyla yapmıştım bunu, hoş kime ne. anca fenerbahçe, din, atatürk muhabbeti yapın siz. gelişmemiş bünyeler sizi.

iyi günler diliyorum.

günlük dostunuz bieber.

küçük meme ekşiye büyük meme inciye konu olur

uludağ sözlük'ün de salatalık ile yarışmaya katılacağı durum.

isyeeeeaaaaan

bir halil sezai paracıkoğlu şarkısı. şarkının tek bilinen kısmı rakı içerken sigara ve gitarla olan birlikteliğinden akılda kalanlar. türkiye'nin yetiştirdiği nadide şarkıcılardan.

sol frame in dünyası vs sofie nin dünyası

sol frame'in çıkıp, "frame'nin kim lan o nasıl ingilizce" diye kızacağı kıyaslama.

sözlük kızlarını tek cümleyle açıklamak

sözlük abazalarının "melek", "cici", "seviyeli" diye sazan.avi filmi çektiği durum. yazık lan aheyhehayheyheyahah

sözlük kızlarını tek cümleyle açıklamak

tek kelimeyle çirkef. konuşma adabını bile bilmeyen bu mahluklar kimbilir yemek adabını nasıl biliyordur. ya da biliyor mudur? ayı gibi elleriyle falan yiyolardır bence.

mangalın olmazsa olmazı

fenerbahçeli bir yiğidodur efendim. yoksa o mangalı 5 6 çapulcu yakamaz. bir adet fenerbahçeli şart.

nick'i ibrahim tatlıses hayranı dortmuntlu olsaydı kimsenin kızmayacağı yazar. neden ben? neden ben?

moderasyonun üzerine çok gidilmesi

bizim varlığımız, korunmamız, daha kaliteli bir ortam için ellerinden geleni yapan, gece gündüz entry kontrolü yapan moderasyon üyeleri hakkında ileri geri konuşmaktır. saygısızlıktır bu efendiler kendinize gelin.

(bkz: uludağ moderasyona sahip çık)

messi nin türkiye de oynayabileceği kulüpler

tartışmasız fenerbahçe'dir. diğerlerinin sahaları bile tarla gibi ne yapsın orada.

9 uncu nesil alımlarındaki talihsizlik

tamamen yanlış bir açıklamadır. 9. nesil alımlarındaki bereket olmalıydı.

yeni aldığı tütün kolonyasını yere düşürüp kıran ve odanın fazla mükemmel kokmasına sebep olan yazar. biraz fazla kokuyor gibi, neyse yarın sürmeme gerek kalmaz.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

entry'leri ile ne kadar duygusal, ve bir o kadar da dinini yaşamak isteyen bir yazar olduğunu gösteren mükemmel insan. keşke tanışabilme fırsatım olsaydı.

yazarların sözlükteki ortalama süreleri

24 dakikadır online'ım ve nice 24 dakikalara diyorum. çok sevdim bu mekanı, yeterince fenerbahçeli yok ama olsun.

dokuzuncu nesillerin gelmek istememesi

sözlükteki fenerbahçe ve justin bieber düşmanlığından olsa gerek. bir geldim hakaret eden edene. yok justin bieber'mış, yok fenermiş. yahu sen müzik yap youtube'da 685 milyon kere dinlensin, seni de dinlerim kardeşim. nedir bu hacet!?

boğaz köprüsünden geçerken düşünülenler

"şu şampiyonluğu burada bir kez daha kutlasak be nurullah" derim hep kendime..

fenerbahçe nin imrenilen bir kulüp olması

hala şike diyenlerin olduğunu görünce daha bir doğru gelen gerçek.

fenerbahçe dünyada bilinen tek türk takımdır

insanların hala aksini iddia ettiği gerçek.