1. 1.
  Müzikleri ile müzikseverlerin gönlünde taht kuran başarılı The Corrs 4 sene aradan sonra ilk stüdyo albümleri ile tekrar müzik dünyasına geri dönüyorlar.

  1996 yılında yayınladıkları "Forgiven Not Forgotten" ile Kanada, irlanda, Avustralya,ispanya, Yeni Zelanda ve Danimarka'da satışları ile multi-platin plak almaya hak kazanan, 1997 yılında yayınladıkları "Talk On Corners" ingiltere'de 1998 yılında en çok satan albüm oldu ayrıca 22 ülkede platin veya multi-platin plak almaya hak kazandı. Daha sonra 1999 yılında yayınladıkları "MTV Unplugged" ve 2000 yılında yayınladıkları "In Blue" ile yine başarılı bir grafik çizen ve artık büyük bir hayran kitlesine sahip olan The Corrs 2001 yılında "Best Of The Corrs" ile hayranlarına bir hatırlatma yaptı.

  Son olarak Nelson Mandela'nın önderliğinde yardım için düzenlenen 46664 konserinde ve albümünde boy gösteren başarılı grup bu yepyeni albümlerinin kayıtlarının 18 ayda tamamlamışlar. Albümlerinden çıkan ilk single olan "Summer Sunshine" kendilerine özgü stilleri ile yine The Corrs klasiği olmaya aday başarılı bir single.

  Yine irlanda etnik ezgilerinin yer aldığı yeni albümde akustik sound 'unu ve eşsiz vokalleri ile başarılı bir albüme imza atan The Corrs bu sene Golden Globe Ödülüne aday gösterilen "In America" filmi için U2'dan Bono ile beraber yaptıkları "Time Enough For Fears"ı da albümlerine koymuşlar.

  kaynak: http://www.iskenderiye.co.../ayrinti.asp?sirano=44942
  2 ... aura
 2. 2.
  en son 2004'te borrowed heaven adlı albümlerini çıkaran irlandalı grup. özellikle enstrümental parçaları dikkat çekicidir.
  ... mayonez
 3. 3.
  4 kardeşten oluşan grup. isimleri: andrea corr, sharon corr, caroline corr, jim corr.
  ... mayonez
 4. 4.
  one night'ı yeni keşfettim.dinledikçe daha fazla derine iniyor..çok ruhlu..
  ... yondertree
 5. 5.
  http://www.thecorrswebsite.com deyu bir siteleri vardır.

  ayrıca sharon; tam evlenilecek kız.
  ... bahdeniz
 6. 6.
  huzurlu şarkıların grubu.
  kar yağsaydı da dinleseydik.
  (bkz: runaway/@aura)
  1 ... lusi
 7. 7.
  birbirine benzeyen 3 kizkardes ve 1 adamdan olusan kaliteli muzik yapan irlandali muzik grubu.
  ... muratarikan
 8. 8.
  özellikle leave me breathless herkesin dinlemesi gerektiğine inandığım şarkıyı söyleyen gruptur.
  ... 220voltyiyenadam
 9. 9.
  "what can I do" isimli şarkıları dinlenesidir.
  ... sinek_sidiği
 10. 10.
  (bkz: irresistible)
  ... ghost rider