bugün

yer yer klişelerde boğulsa da güzel dizidir.
çiskekli dondurmamı yerken izliyom.
sözlük, yoksa ben kalabalıklar içinde yalnız mıyım?
--spoiler--
berlin adlı bir suçlunun fbi ekibi ve red' in peşinde olduğu dizi.
--spoiler--
müthiş bir dizidir. 3. sezonu ayrı keyiflidir.
izleyicisini merakta bırakmak için show yapan dizi.

efsane!
megan boone (liz) rol yapamiyor. james spader'a yazık gerçekten adam mükemmel oyuncu partnere bak.
gördüğüm en ilginç senaryo dizilerinden.
bayılıyorum izlerken *
efsane senaryosuyla her bölüm sonu insanı hayrete düşüren zannımca efsane dizi. önerilir.
(bkz: raymond reddington)
vay anasını arkadaş! 2013 senesinde ne efsaneler yazılmış da biz tee 2017'de keşfediyoruz. çok samimi söylüyorum diziyi izlemeye başladıktan sonra şöyle bir geriye dönüp düşündüm sahiden de 2013'te nerede ne yapıyordum da haberim olmadı bu diziden diye.

başlayalı yaklaşık 2 hafta oluyor 3.sezona geldim. heyecansa heyecan, entrika ise entrika, aşksa aşk. başlasam mı diye düşüneniniz varsa derhal başlasın. cillop gibi dizi.
hakkında nasıl bu kadar az entry var şaşım şaşım şaşırdığım harika dizidir.
3.sezon 18.bölüm de efsanelerin efsanesidir.
5. sezon finaliyle büyük bir soru işaretine yanıt olmakla birlikte yeni soru işaretlerine de yol açmış tv dizisi.
Amerikanın Siyonist destekli emperyalist dış politasına ve karanlık operasyonlarına taşlama yapan dizidir. özellikle üçüncü sezonu efsanedir.
çoğunlukla james spader usta için izlenen sürükleyici dizi.
son bölümüyle çok fena ters köşe yaptı.
gelsin 2019 artık.
bu arada filmin müzikleriyle sağlam bir playlist yapabilirsiniz.

--spoiler--
reddington reddington değilmiş meğer. cinsiyet değiştirmiş katherina olduğu da gerçekse iyice afallatır

--spoiler--
bir dönem fena sardığım ama sonradan senrayoda çok sapıttığı içimn takip etmeyi bıraktığım dizidir.
deli gibi izlediğim bir diziydi.
kaçıncı sezondu hatırlamıyorum ama artık saçmalamışlardı o yüzden bıraktım. belki tekrar başlarım.

james spader senin için izliyordum. hayranınım.
zaman öldürmek için bu aralar #corona günlerinde başladığım dizi. tatbiki bir (bkz: person of interest)değil ya da (bkz: fringe) en azından bu ev hapsi günlerinde iyi geldi zaman iyi geçiyor .. çünkü dizi ah bi’sonraki bölümde ne olacak diye sizi sürüklemiyor olsa da fena sayılmaz .

ilk sezon tabii sonralarında ne olur bilemem yahut bilinmez
netflixte 2 ay gibi bir sürede 6. sezonu bitirdiğimde çok üzüldüm sonra fark ettim diğer dizilla gibi sitelerde şuan devam eden 7. sezon yayınlanıyor. bu davaya bağlı olduğum için dizilladan yoluma devam ettim. kalite farkı vs. umrumda değil sonuçta önceden netflix mi vardı? şuan son bölümlerindeyim ve hiç beklemediğim şeyler oluyor. bir yandan şaşırdım bir yandan da takdir ettim izleyicileri için böyle bir şey yaptıklarından.

bu arada raymond, aşığınım.

dizi fbida wanted top 10 listesindeki bir adamın fbia kendini gönüllü teslim etmesini vs. anlatıyor. gerisini de izleyerek öğrenin.
Splinter cell: blacklist aklıma geldi direkt. Ne kaliteli oyundu ya. Bu günlerde tekrar oynanır du bi ben bakayım şuna.
Ne kadar liz'den hoşlanmasakta hikaye liz ve reddington'dı. Son sezon daha ne kaldı acaba anlatacak? Katarina Rostova'nın dönüşümünü izleyeceksek tadından yenmez ama o iyiliği yapmazlar bize.