1. 1.
  2007 yılında cbs kanalında gösterime başlayan süper eğlenceli komedi dizisi. iki dahi gencin taş gibi bir yan komşuları olması ve onunla çiftleşmek uğruna yaptıklarını konu alan the big bang theory'nin arka planında two and a half men, gilmore girls gibi dizilerin yazar ve yapımcılar varmış.

  http://www.imdb.com/title/tt0898266/
  16 -4 ... kisa sureli bellek kaybi
 2. 2.
  türkçe altyazısının bulunmadığı dizi. sadece ilk üç bölümü divxplanet'te var.*

  edit: ilk sezonun alt yazılarını çevirdikleri için divxplanet teki arkadaşlara teşekkür ederim.
  4 -1 ... kisa sureli bellek kaybi
 3. 3.
  yeni sezonda cnbc-e de yayınlanacak olan dizi.
  2 ... bobbygeneric
 4. 4.
  içerisinde 4 moron 1 afet barındıran eğlenceli dizi. Verecek vermeyecek derken kendinizi izlemekten alıkoyamadığınız bir dizi. Favori karakterim tabiki Sheldon.
  (bkz: doppler effect)
  23 -6 ... myntax error
 5. 5.
  yeni bir cnbc-e dizisi.ilk sezonu 17 bolumdur ki abd , ikinci sezona baslarken , biz ilk sezonuna merhaba diyecegiz.enfes komedi izlenen ilk 10 bolumde gozlerden yas getirmistir.
  4 dahi ve 1 bayan komsunun * baslarına gelen komik olaylar serisi.
  siddetle tavsiyeyi bir gorev bilirim.
  5 ... chewezingeer
 6. 6.
  ilk sezonu 17 bolum olan muthıs komık olan dizidir. dizinin en gulduren karakteri sheldon dır. (bkz: jım parsons). 4 zeki otesi insanın ve 1 guzel bayanın baslarına gelen olayları anlatır.*
  7 ... sabri kaleyi dusundu
 7. 7.
  you don't mess with the zohan gibisinden rezalet bi komedi seyretmemin üstüne sadece iki bölümle on tane adam sandler filminde atamayacağım kadar kahkahayı bana attırmış dizi. sonraki bölümler de aynı performansda giderse beni yerden kazımakla sonuçlanabilir. süper lan süper..
  8 -1 ... brick top
 8. 8.
  sheldon karakterinin gulusune dikkat edilmesi gereken dizi.zira sadece 9 ve 14. bolumlerde guldugu gorulmustur ve enteresan ancak yaran bir gulusu vardır.
  9 ... chewezingeer
 9. 9.
  asıl adının 4 geek 1 chick olması gereken dizi. [kat: the big bang theory] [kat: geek dizileri] [kat: yabacı dizileri] [kat: amerikan dizileri]
  2 -5 ... pilal
 10. 10.
  cnbc-e de bugün yayımlanacak olan komedi dizisi. izlememe rağmen diziyi oluşturan kişilerin; Chuck Lorre, Bill Prady'nin daha önceki yaptıklarına bakıldığında güzel olacağının sinyalerini veren dizidir.
  3 -1 ... andlee
 11. the big bang theory Başlığındaki Önemli Entry'ler