1. 1.
    başrolünde charlie sheenin oynadığı ve karısından boşanmış loser bir kardeşi ve onun fırlama çocuguyla aynı evi paylaştığı eğlenceli cnbc e dizisi
    5 -3 ... city walk
    #326359 :)
  2. 2.
    salak bir dizi. gerzek amerikan komedisi.
    2 -59 ... laz pacino
    #385885 :)
  3. 3.
    cnbc e de şu anda yayınlanan taze diziler arasında en komiği. charlie sheen ve o velede hastayım.
    11 ... sayid jarrah
    #903709 :)
  4. 4.
    süper dizi. seks ve alkol üzerine kurulmuş, çok ince espriler barındıran eğlenceli bir şey. yerim ben onu. her gün olsun her gün izlerim, sıkılmam. gülerim, eğlenirim, içerim...
    11 ... eskisevgili
    #1017583 :)
  5. 5.
    tabiri caiz: bok gibi bir dizi.

hatta öyle ki "... dizi" derken titreme geldi; dizi dizi, her hafta var yahu!

charlie sheen'den bilem soğudum.
    -37 ... dodbob
    #1017714 :)
  6. 6.
    tam bir erkek dizisi, ince ayrıntı ve espriyle erkek hayatını anlatır.
    7 ... flyaway
    #1216214 :)
  7. 7.
    charlie sheen bu diziyle beraber amerikanın en çok kazanan dizi oyuncusu ünvanını almıştır.
    5 ... merenptah
    #1236893 :)
  8. 8.
    jeneriğine hasta olduğum komedi dizisi.

izlemek isteyenler için: https://video.uludagsozluk.com/v/two-and-a-half-men-5452/

8 ... olimbera
    #1830502 :)
  9. 9.
    baba genc ve cocuk olmak uzere uc cesit erkek hayatinin anlatildigi komik dizi.
    5 -1 ... octaine
    #1833446 :)
  10. 10.
    charlie sheen, hiçbir zaman oyuncu değildi, olmadı, olamaz da... bu maa da, edindiği ün için, yatsın kalksın dua etsin efendim. kime? mesela babasına. "platoon" bile, bu fikrimi değiştiremez. ki, orada da oynayan asıl, berenger ve dafoe'dur. bu dizide de esas olay, kardeşini oynayan elemandadır. bir para verilecekse eğer, ona, ya da diziyi her bölümde süsleyen değişik boy ve ebattaki hanımlara verilmelidir.
    6 -7 ... salamander
    #1834000 :)