bugün

entry'ler (166)

saat 6 da sozlukte olan yazarlar

özellikle hafta sonlarında sayıları artan yazarlardır. ha benim için durum ayrı. sınavlara son gece çalıştığım için, hafta içide sabaha kadar buradayım. niye buradasın git ders çalış diye söylenmeyin, notlarımın hepsi bilgisayarda ve buraya bakamadan duramıyorum.
(bkz: bu benzersiz lezzete asla hayır diyemiyorum) *

italyan sevgili

saçma sapan insanlara takılıp sonra 'aman türklerden hayır gelmez bıdı bıdı' diyen kişilerin mutluluğu aradıkları, çizmenin buz gibi soğuk sularından gelen kişi.

yunanistan gençliği

yunanistan'daki hükümetin devrilmesi için kullanılan gençlerdir. bu kadar uzun süreli ve planlı eylemler için organize olmak ve belli bir desteği arkanıza almanız gerekmektedir. tabii bunlar tamamen varsayım. belki de yunanistan gençliği gerçekten de öldürülen çocuk için bu eylemleri yapıyor olabilir ve bu eylemlerin arkasında hiç bir hesap kitap olmayabilir. bekleyip göreceğiz.

sevgiliyle uyumak

gerekleştirmek için çok çaba harcanması gereken eylemdir. önce uygun bir aday bulmak lazım ki genelde hep hüsranla sonlanır, sevgili adayıyla uzun süren bir tanışma ve alışma dönemi geçirmek ve en sonunda da ona beraber uyumak için güven vermek gerekir. bunlar hiç kolay işler değil. hadi bunları bir şekilde gerçekleştirdin ama en zor iş burda başlıyor *. arkadaş ben yıllardır sere serpe yatmaya, deli gibi sağa sola dönerek uyumaya alışmışım.
bacaklar ve kollar dhalsim kıvamında olduğundan çift kişilik yatakta bile tek kişilik kıvamda uyurum *. ee şimdi sevgilim 'hadi beraber uyuyalım aşkım' diyecek. attığım tekmeler ve tokatlardan sonra hala sevgili olarak kalmak kolay mı a dostlar? o zaman diyeceksiniz ki tekme tokat atmamaya çalış, ama bu seferde hareketsiz kalmaya çalıştığım için sabaha kadar gözüme uyku girmeyecek.
sonuç olarak benim gibi deli uyuyan arkadaşlara tavsiyem uyku tulumunda yatarak uzun bir alışma kampına girmeniz. yoksa sevgiliyle romantik ve sevgi dolu bir gece geçirmek imkansızdır.

josh holloway

eşiyle uzun yıllar evli kalmasını dilediğim yakışıklı zat. yoksa çevremizdeki kızları nasıl zaptederiz? hem adama bir kulp da takamazsın *. kızlar deli danalar gibi sawyerrrrrr diye bağırıp tüm keyfimizi kaçırırlardı. şimdi en azından 'evli barklı adam sulanmayın bakam, ocak söndürenin ocağı tütmez' diyebiliyoruz.

yemekteyiz

fantastik yarışmacılara sahip bilim kurgu * yarışma. malum tatilde evdeyim ve can sıkıntısından televizyon başında zaman öldürürken keşfettim bu güzide yarışmayı. aslında yazılacak çok şey var ama naim denilen canlı beni benden aldı. gri eşofman altı çoğu kıza bu kadar yakışmazken, ceylan gibi seke seke giden bu arkadaş nike, adidas reklamlarında oynamalı.
bana sorarsınız hangi bölüm seni en çok etkiledi diye * naim'in bayram özel programında ev sahipliğine soyunduğu bölüm fantastikti bence. bale yaparak yemekleri sundu. burasına kadar normal diyebiliriz ama pilavın üstündeki şehriyeleri kıtırdayışı, o anki surat ifadesi beni 5 dakikalığına hipnoz etti.
peşin not: yanlış anlamayın lütfen çekici değil ama tarif edemiyorum o anı. belki biraz tırstım.

cimenler uzerine yayilan universiteliler

ktü'de pek görülmeyen öğrencilerdir. çünkü geniş çimlikler yoktur. biraz yeşillik alanlarda ise fazlaca eğim vardır. hem hava hep soğuk olduğundan dışarıda durmanın pek anlamı yoktur. ha bahar gelir, havalar ısınır e doğal olarak öğrencinin kanı kaynar. o zaman da çimlerde uzanan öğrencileri yine göremezsiniz çünkü öğrenciler sote ve karanlık yerleri mesken tutmuşlardır. özellikle balkonları!*

sozlukteki okuzler

mo klavye kullanan öküzlerdir. ya da ben iğrencim ufaktan kaçayım.

aysengruda

nişantaşı'nda trafik ışıklarında beklerken bir araba durdu. son model gıcır gıcır.
koştum camını silmek için. "abla bir sileyim ekmek parası" dedim. "hanım koş fakir geldi" dedi. "nasıl yani abla" dedim. "ananı da al git" dedi. nerden bilirdim sözlük camiasından olduğunu?

uludağ sözlük teki kızların çirkin olması

gittim buram buram testosteron kokan bir nick aldım, yaşımı yazdım ne bileyim cankan'a olan hayranlığımdan gittim profil resmimde ifşa ettim. bu kadar emek boşa mı? demek boşaymış. ah felek zalim felem ne kadar da umutlanmıştım oysa ki...
tanım: benim gibi bir çok yazarın boşa kürek çektiğini gösteren tespittir.

bana kola icirdiler

hüseyin üzmez'in aslında taciz olayında mağdur olduğunu ve işin içine nuri alço stili ali cengiz oyunlarının girdiğini gösteren beyanatı.
(bkz: http://www.haber7.com/hab...z-Bana-kola-icirdiler.php)

eğer link kaybolur falan olayın özetini verem de tam olsun.
--spoiler--
30 yıla kadar hapsi talep edilen hüseyin üzmez, suçlamaları reddederek, "bana lokantada kola içirdiler. istifra ettim. sonraki olayları hatırlamıyorum. mağdurenin annesi benim sekreterimdi. evimde misafir ettim. onlara karşı suç işlemem söz konusu olamaz" dedi
--spoiler--

kışın soğuğunda mini etek giyen erkek

hosdere caddesi'nde volta atan erkektir.

şanal kırşehir

antalya-ankara seferinde yolcularına muz servisi yaptığına tanık olduğum firma.

türk erkeklerindeki tarz eksikliği

gerçekten etrafına alıcı gözlerle bakan kişiler için komik gelen iddia. türk erkekleri tarz sahibir, ne giyerse yakışır ve avrupa'nın bir adım önündedir. hadi len diyenler var sanki aranızda. o zaman bu tarz sahibi erkeklere bir kere daha bakın ve gerçeği görün;

görsel
görsel
görsel
http://www.anilar.de/asse...b_images/db_IMG_84673.jpg

bbc beyin cinsiyeti testi

sabah uykusuz bir halde "hangi cismin yeri farklı yerde", "hangi kadın daha güzel" diye kastıran test. ama sonucu görünce uyku muyku kalmadı. sonuç ortada. yani ortada değil de erkek kısmında. ona da şükür diyelim. ama testin en can alıcı tarafı o kadın resimleri oldu. beni benden aldı başka diyarlara sürükledi. burdan bbc'ye sesleniyorum;
- o kadınlar yüzünden maskulen yüz sever oldum değiştirin ayol!!!!

almanya da osurmak ayıp değilmiş geyiği

vakti zamanında lokantada arka masada oturan almanlar'ı görünce pardon duyunca bu geyiğin doğru olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünmekteyim. arkadaşla çok açıkmış bir halde masaya oturmuş ve iki kelam etmeden ne varsa dalmıştık sofraya. biz yemekleri yerken bir anda arka masadan "farrrrrrrrrt" diye bir ses geldi. gemi düdüğü gibiydi ama değildi. meğersem arka masadaki alman salmış -nasıl anladım sormayın- ben döndüm tam küfür etcektim "hayvan farkını verem de sıç diye" baktım adam alman, almanca küfür haznem olmadığı için sustum. ama yanındaki arkadaşları "ja, sehr schön" "was machst du" * türünden tepkilerle gülüyolardı.
(bkz: bu da boyle bir animdi iste)

uludağ mühendislik ve mimarlik fakültesindeki uçak

bir benzeri de ktü makine mühendisliği önündedir bu uçağın. illa ki herkes bu uçakla poz verir bir kere. vermeyeni dövüyorlar.
alın işte bu da ktü uçağı.
(bkz: http://www.muhfak.ktu.edu.../images/pics/CRW_5292.jpg)

emret komutanım şah mat ın imdb top 250 ye girmesi

bu mükemmel * filmin ilk 250'ye girmesi demek mehmet ali erbil'in yeni filmlerde oynaması demektir. yeni mehmet ali erbil filmlerini artık bünyemiz kaldırır mı bilemem.

sol frame in monuye donusmesi

ramazan sebebiyle sol frame'in takvim yaprağı halini almasıdır. bugün doğmuş çocuklara isimler, güzel sözler, öğütler gibi başlıkları da beklemekteyim.

anti virus kullanmadan internete girmek

prezervatif kullanmadan hayat kadınıyla ilişkiye girmekle eşdeğer durum. ikisinde de virüsün bulaşma ihtimali her zaman vardır.