Geçmişler olsun, acil şifalar dilenen yazardır.

Yatcaz kalkcaz, yatcaz kalkcaz, hoop burdasın sayın yazar, endişe etme.
Kardeşim Allah acil şifalar versin. Helal olsun ne demek ama öyle bir tabir hoş değil aramıza yeniden döneceksin kendine iyi bak.
şifanın acilini diler, klavyeye basacağın günlerin çabucak gelmesini dört gözle beklerim.
acil şifalar dilediğim yazardır.
Tengir öldün mü? Hem kötüye bir şey olmaz saksosaks.
geçmiş olsun bidon abi. allah şifa versin.
görsel
Kendisine çok dedim popon güzel aslında diye. Bundan sonra kendini beğenir umarım.
geçmiş olsun. muhtemelen şimdi yatakta uzanmış ördek ne işe yarıyor niye verdiler diye bakınıyordur *
öğlen ameliyat akşama halı saha maçı varmış. o tuğralı doblosunu sözlükten birine satana kadar bir şey olmaz emmiye. adam 3 senedir uğraşıyor kaptırayım birine diye.
Şimdi gödünü budunu* elleseniz farkında olmaz.

Ya hak.
Narkoz kafası çok kötü oluyor. Onu atmak da iğrenç. Lan 86 kere narkoz yedim hepsi de berbat hatıralar bıraktı. Sonuncusunda miden ağzımdan çıktı. Kafa yerinde değilken kusmak da iğrenç. kendi üstünüze kusuyorsunuz, bunun bilincindesiniz ama kusmaya devam ediyorsunuz çünkü kafanız çok güzel.
Allah geçmişlerine kavuştursun.
Varsa Helal olsun abi. Geçmiş olsun. iyi olduğuna dair enrtylerini bekliyoruz. Allaha emanet ol.
Geçmiş olsun. Allah kimseye zeval vermesin, tüm hastalara şifa versin.
(img:#1803860)
Nezdinde tüm hastalara şifa dilediğim yazar.
(img:#1803862)
hakkında o kadar entry girilince masada kaldığını sandım.
geçmiş olsun kardeş ameliyat öncesi lokal anestezimi genel anestizimi olcagını yazmamışın lokalse abartmana gerek yok genelse ahirete intikal etme yüzden çok yüksek şimdiden allah taksiratlarını affeylesin. evet..
yorumlarını sevdiğim insan. geçmiş olsun
(img:#1804243)

Ölmüş allah rahmet eylesin.
herhalde hastanededir ve interneti yoktur.
Sevmek zorunda değilsiniz Ama ölümünü istemek vicdansizliktir.
Adamın çoluk cocuğu var. Allah ailesine bağışlasin.
Acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun.
geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.