bugün

ekotürk tv'de yeniden başlıyormuş. serhat ulueren ve ekibini ekranda görmek güzel olacak. https://www.yenicaggazete...-geri-donuyor-300724h.htm
zamanında ne makara dönerdi lan. şimdilerde beyaz futbola kaldık.
bjk yalakaligi yapacagim diye yillar yili futbol oynayan (bkz: ümit karan)ı konusturmayan sozde futbol programi....

samet aybaba kimsin lan sen.umit reise laf sokmaya calisiyon..
bir zamanların efsanesi olan program. gece 5'e kadar sürüyordu lan. evet.
bu sezon derin futbol ve beyaz futbol'dan daha önde olan program. bence gargamel serhat ulueren bu sefer kimyayı tutturmuş. gökmen özdenak ve ziya şengül'ün gidişi kayıptı gözümde ama şimdiki yorumcu kadrosu her telden çalan adamların olduğu, ki program da her telden çalıyor, güzel ve ilginç karışım. yalnız okeye dördüncüde sıkıntıları var. ibrahim toraman'dan da cacık olmaz. herneyse, ertem şener'in baymaya başladığı ortamda yeni favorim bunlar.
fenerbahçe - eskişehirspor karşılaşması sonrası, pereira'nın basın toplantısını gösteriyorlar..
pereira diyor ki; " messi ve ronaldo'yu getirmek için başkanla konuşacağım" espri mahiyetinde...

ve programı sunan gavat ismini bilmiyorum, sakalını siktiğim herifi diyor ki;
"böyle şeyler diyorsun da yarın bir gün deplasmanda otobüsün taşlandığında ne diyeceksin?"

Lan terörist başı mısın, provokatör müsün, futbol yorumculuğumu yapıyorsun..

son ihtimal futbol yorumcusu olması..

zap yaparken denk geldim, sinirimi zıplattılar gece gece.
Allah belanızı versin medya yosmaları..

siktirin gidin de, ülke bari futbolun tadını çıkarsın...
ziya şengül ve gökmen olmazsa izlenmeyecek programdır. serhat heralde sadece sıkıcı bir futbol programı yapmak istemiş sırf futbol konuşulacak bu iyi ama birazda işin içine eylence katması lazımdı. gökmen ve ziyasız olmaz sıkıcı olur program.
yeni kadrosu ilginçtir.

http://www.medyatava.com/...culariyla-basliyor_128006
360 tv denen garip ucübe bir kanalda,Galatasarayımın stadını eleştiren dinozorları barındıran magazin programı..
futbol'dan başka her konunun konuşulduğu spor programı.
Hakikaten özlenendir.

Arkadaş ben beyaz futbol'a bir türlü ısınamadım ve bu ortamı arıyorum.

Edit: gobek adim recep, 360 tv'de yayında olduğunu söyledi ancak kadronun yarısı trt'de.
Bugünkü programda konuşulan komplo teorilerinden -hikmet Karaman'a f.terim engel oldu- sonra bir süre ara vereceğim program. Birde eskisi gibi güzel saçmalamıyorlar ıı ıh olmamış.
A. Albayrak'ın ağzından her ne kadar dirense de şok açıklamaları almasını bilmiş program. Derin Futbol programı ise utanmadan ordaki demeçleri telefonlarına dışardan gelen izleyici mesajlarıyla sanki araştırma yapmış gibi aktarmıştır. O anlamda pazar akşamı Serhat Ulueren Ertem'i yamultmuştur.
ne kadar eleştirilse de birçok insanın da severek izlediği programdır. özellikle serhat ulueren'in başarılı bir şekilde program yönetmesi - o kadar stresli anlara rağmen - bu programı izlenilir kılmıştır. cumartesi ve pazar günleri yayınlanmaktadır.
kadro halen netleşmedi, haftalık değişiklikler yapmaktalar. erman'ın olmaması programa biraz olgun, ağırbaşlı hava vermiş. iyi de olmuş yok helvaydı, haydariydi, cacıktı amına koyuyordu ortamın. serhat'ın sakalı filan, herşeye rağmen kafa dağıtan enteresan bir elektriği olan program.
hiç unutmam bir keresinde serhat ulueren demişti "biz zaten futbol konuşmuyoruz, bizim işimiz futbolla değil." gerçekten de öyle adamlar anca kahve ağzıyla futbol arkası olayları yorumluyorlar.
erman toroğlu ve kaya çilingiroğlu'nun ayrılmasından sonra hikmet karaman'ı transfer ederek ekranda varolmaya çalışan spor programı.
şuanda gol atan burağa yerden yere vuruyorlar .bu adamlar(!) futboldan anlıyorsa bende eşek oğlu eşeğim .
4-5 sezondur galatasaray'ın batacağının iddiasındalar. kadrolarındaki yorumcuyu ellerinde tutmaktan acizler, böyle bir iddiaları var. bakalım, bekliyoruz.
bu programda adamlar kendisi dedi zaten biz futbol konuşmuyoruz diye. sen geliyorsun bu programın yorumcusunu derbi maça veriyorsun.
Kaya cilingiroglu'nun artik kadrosunda olmadigi program.

Erman toroglu da olmayabilir.
25 ağustosta sky 360 da ekrana gelecek olan program. Kadroyu merakla bekliyorum.
Artık skytürk'te yayınlanacak troll toplantısı.
bir türlü başlayamamış programdır kendisi.
Hiç bir zaman bu videosu unutulmayacaktır https://www.youtube.com/watch?v=4zQJxeZjUqI