bugün

beyaz tv'deki spor programıdır. efsane bir dörtlü var bu akşam bomba olacak. rasim ozan , sinan engin , rıdvan dilmen ve ahmet çakar.
kahvehane muhabbetinin geçtiği vasat programdır. ertem şener'i burda görmek çok üzücü...
kafanız çok güzelmiş güle güle kullanın:

http://alkislarlayasiyoru...-muhabbeti-sahan-gokbakar
böyle bi futbol programı varmış az önce denk geldim. rasim ozan' a rağmen bir süre izledim ama inanamadım gördüklerime. sözde futbol programı ama içinde 1 kelime bile futbolla alakalı terim geçmiyor. siyaset, entrika vs... ertem şener' den soğumam için 10 dk yetti. cidden bu programı izleyen var mı?
suni gündem yaratılan programdır. sabahtan beri fatih terim'le ünal aysal arasındaki tartışmayı! konuşuyorlar. yeter la yeter. biraz futbol konuşun. sonra niye futbol gelişmiyor bu ülkede. sizin gibi adamların yüzünden işte.
keşke bu gece de murat özarı olsa da sinan engin stüdyoyu terketse. beşiktaş tan çok fenerbahçe aşkı nedir bu adamda arkadaş.
2 hafta önce murat özarı harikalar estirmişti bu programda.
ertem şener geldiğinden beri beşiktaş dışında tüm büyük takımlara yaranmaya çalışan televizyon programı.

not: az önce ümit özat emre şota'ya küfretmiş denildiğinde emre'yi savundu kenarda küfredilen teknik direktör kendisi olsa napardı merak ediyorum.
Galatasaray'ın kongresini,madrid karşısında tur şansını ve belediye maçının yorumunu fenerbahçe trollü ümit özat'a ve beşiktaşlı sinan engin'e yorumlatan spor programı.

Asıp,kesiyorlar galatasarayı el ele.
sokaktan herhangi 3-4 adamı alın daha entelektüel spor programı yaparlar..
yasaklanmaması halinde taraftarları galeyana getirmeleri sonucundan olaylar çıkacak program.
galatasarayın şampiyonluğu yaklaşınca başta ahmet çakar ümit özat ve sinan engin olmak üzere kudurdukları programdır.
türk futbolunun yüz karası.
gökçeklerin kanalı. dolaylı yoldan erdoğanın yani

galatasarayın ırkçılık meselesini dünya gündemine taşımaması için akıllarınca göz dağı veriyorlar

yerim ben onları...
görsel
ahmet çakar ve rok'un verdiği pozlarda sorun yok ama diğer üçünün duruşu insanı saatlerce güldürmeye yeter,
samimiyetsizliğin bu kadarı yau, domuz gibi adamın yüzüne gülün sonra arkadan geçirin amk dünya size güzel.
uzun zaman sonra,ahmet çakar,rok,ümit özatlı kadrosuyla trollüğün dibine vuran program.

gece gece güzel oluyor.
Sinan engin: bu fener bu konya'ya yenilebiliyor. Yeniliyor iste, futbol...

umit ozat: o zaman arsenal'e de yenilebilir.

Gibi bir diyalogun dondugu program.
An itibariyle ciddi kavga çıkmıştır.

Fatih Terim'in avukatı canlı yayında.
tekrarını izlerken sıçırtan performanslara şahit olduğum program. arkadaş harbi çok komikler, özellikle biraz sonra linkini ekleyeceğim program eğlence amaçlı çekilseydi bu kadar eğlendirmezdi herhalde.

--spoiler--
rok: bu ülkede olimpiyatlar verilmezse bayram edecek insanlar var. allah kahretsin onları!!!
ertem: yani çok enteresan yılların gazetecisi bir hanımefendi isim vermek istemiyoruee..
rok: ver allahın belası kadını!! iğrenç..
ümit ö: tıhhihı
sinan e: şii, ertem. kim o ya
--spoiler--

http://tvarsivi.com/playe...p;z=2013-09-09%2001:39:00
rasim ozan'na dalma programidir.

Programin yarisi asagidaki gibi gecer:

- rasim bi sus
- yeter rasim
- rasim bir izin ver

ilerleyen dakikalarda ise:

- rasim sen ne edepsiz bir adamsin ya
- rasim allah benim belami versinki seni bu programa cikardim
- rasim yeter ama, cekip gidicem simdi
fena geyikler dönen talk show.
yayınlandığı bölümlerde tek bir özet vardır;

-rasim bi susar mısın?
-rasim bi izin ver ya.
-rasim bağırmıyoruz.
ahmet çakar an itibariyle ne kadar fenerli varsa anasını sikeyim yazan atkıyı makasla kesiyor. ibretlik görüntüler. beyaz futbol enteresan bir futbol programıdır, yeni keşfettiğim için üzüldüm. bundan sonra takip edeceğim güzel, eğlenceli, kafa açıcı program.
Ne kadar fenerli varsa anasini haydaaaa,

seklinde devam eden program.
ahmet çakarın tokmak kafasıyla çoooooooooooooooook çok sevimli olduğu program. yazın saçını kestiren çocuk gibi lan.
beşiktaş üzerinde oyunlar oynanıyor ve ak parti ile beşiktaş düşman haline getirilmeye çalışılıyor diyen program.

bence haklılar.