bugün

2 sene öncesine dek Lig TV'de yayınlanan futbol programı.
(bkz: Hıncal Uluç)
(bkz: Ayfer Sarıkaya)
(bkz: derin yırtmaç)
türkiyede derin devletle alakası var mı acaba lan diye düşünmeye sevk eden durum
şimdilerde ise altan tanrıkulu ve mehmet demirkol'un yorumcu, melih şendil'in ise sunucu kimliği ile bulunduğu program.
pazartesi haberlerden sonra gösterime girer.
beyaz tv de yayınlanan göktuğ sevinçli'nin sunduğu ahmet çakar ve rasim ozan kütahyalı'nın yorum yaptığı program.
ahmet çakar ve faik ışık atışmasından, faik ışık ın delirmesinden, faik ışık ın satılmış kanal yorumlarından sonra haftaya yayından kalkar herhalde.
burada rok başlığına girilen bir entry üzerine beyaz tv yi açıp 20-25 dakika umarsızca izlediğim futbol-adalet-siyaset-seks konulu televizyon programı.

yemin ediyorum o 20-25 dakika boyunca başka hiç bir şey düşünemedim sıcaktan yapış yapış olmuş vücudum, cebimde kalan son 30 lira, suriye meselesi, ortadoğu sorunu, pkk saldırısı, yaz sıcağı, moral bozukluğu hiç bir bokum kalmadı herkese tavsiye ediyorum direk mallaşıp avel avel ekrana bakıyorsunuz.

4 tane sığırın dünyanın en büyük meselesi olan aziz yıldırım, mahkeme, şike, galatsaray, beşiktaş stat sorunu başlıklı konulardan bahsettiği zihin siken tv programı. yok arkadaş yok ya onlar akıllı ya biz aptalız.
dün geceki programda erman toroğlu'nun havaalanında olay çıkartan gs taraftarına hayvan demesinin ardından şu komik dialog yaşanmıştır.

oğuz altay: ben galatasaray taraftarına hayvan diyen şahsa aynı lafı 10 katı iade ediyorum.
rasim ozan: 10 kere hayvandır diyorsun yani.
ertem şener: ya rasim *
Derbi anketi yapmışlar, beraberlik %0 çıkmış; şaka gibi 5-6 kişiye sordular anlaşılan.
telegol den daha kötü. o derece bir spor programı.
iki gündür reyting uğruna fırıldak gibi dönen, yeni akımlardan duyumculukta, sallamacılar ekolünü şuursuzca ilerilere taşıyan bir program. spor veya futbolla bir alakası yok. ahmet çakar'ın insan psikolojisi üzerine denemeleri, sinan engin'in iyi niyet şovlarıyla bir orda bir burdalıkları ve tabiki rasim'in spordan, siyasetten iyice arınarak izlendiğide inanılmaz keyif veren ahlaksız hallerinden ibaret.
lan geçen gün herif, "sneijder'in anzhi'yi tercih edecek kadar salak(!!!!) olacağını düşünmüyorum" dedi.

allah aşkına izleyin şu programı. reyting kaygısı koca koca adamları ne hale soktu amk. yazık günah.

spor programı olduğunu iddia eden bu programın spora hiçbir katkısı yok ama durum o kadar vahim ki, daha fazla hit uğruna saçmalayıp futbolun, sporun iyice içine edilmemesi için izlenmesinin küçük de olsa bir katkısı olacaktır ülke sporuna.
yine ahmet çakar şov vardır şu sıralar. (bkz: gül gül öldük)

artık program yorumcuları bile lan rasim bile dalga geçiyor ahmet çakar ile.
keşke her gün olsa dediğim güzel proğram.
An itibariyle Saraçoğlu'nda bıçaklanan taraftarın dayısının ciddi ciddi tehdit edimiş halde kendini savunduğu programdır.

Adamın yiğeni bıçaklanmış umurunda değil,belli bir işler dönüyor ortalıkta.
rasim ozan yuzunden izlenmez ala gelen programdir. adam surekli lafa girip konusuyor birader.

sinan engin basta olmak uzere herkesin;

- yeter rasim
- sus rasim
- konusma rasim
- bir sus bee rasim

dedigi programdir.
şikecilerin bilgisi dahilindeki futbol.
dünkü yayında rasimin çözüm sürecine imada bulunan bir demece kimsenin haddi değil dediği program.
cemaat kanalında cemaatin adamı ve ahmet çakar gibi bir troll ile sunulan ertem şener olmasa izlenmeyecek program.

ertem şener iyi kötü savunuyor haklıyı haksızı.

Rasime kalsa hep taşak muhabbeti ahmet çakara kalsa hep komplo bikini falan.
son bolumunde yine "yeter rasim, sus rasim, sacmalama rasim, bir dinle rasim, bir karisma be rasim, sallama rasim, nerden biliyon be rasim" seklinde baslayip, yine ayni sekilde sona ermis programdir.
bu haftaki bolumuyle formatini iyice belli etmis futbol programidir.

Ahmet cakar, sinan engin ve sunucu:

Programin basinda

- bir saniye rasim
- izin ver rasim
- tamam rasim

Programin ilerleyen dakikalari

- yuuh rasim
- yeter rasim
- abartiyorsun rasim
- sus be rasim
- bir dinle be rasim

programin sonlarina dogru

- ya sen nasil terbiyesiz bir adamsin rasim
- rasim sen bir provokatorsun
- rasim nasil bir adamsin sen ya

sabri kalmayan sunucu kan ter icinde programi kapatir.
Herkes catir catir dışarıdan manipüle ediyor bu programi.
bu aksam yine rasim ozan'nin paspas yapildigi programdir. sunucu dahil herkes dalmistir. ciddi bir tartisma cikmistir.
gerçekten güzel program. izlemeye değer.
(bkz: derin futbol)
yine taşşak var yine makara. karanlık odada süpriz bir konukları var, efsane bi program olucakmış gibi görünüyor. sinan engin "valla şimdi numara yapıyolar diycek seyirci ama biz de bilmiyoruz kim var" dedi az önce. ümit'te hemen yapıştırdı "yine başladınız yalan konuşmaya" diye. ne olursa olsun bu ümit bir şekilde başrol olmayı başarıyo amk. keyfim yerine geldi yeminlen.
derin devletin milli takımı olabilir. (bkz: o ney be)