bugün

herkesin sustuğu bir ortamda fikirlrini özgürce dile getiren muhalif kanal.
gözümde an itibarı le en itibarlı en bağımsız kanaldır.

merdan yanardağ gibi çok saygın bir adam vardır başında.

emre hoca ve ayşenur arslan'ın da burda bulunması çok yanlış düşünmediğimi gösterir.

an itibarı ile ayşenur arslan'In programı var. emre hoca'da programda.
(bkz: ümit özdağ ve yusuf halaçoğlu na saldırı/#35958521)

http://tele1.com.tr/canli-yayin/
an itibarı ile merdan yanardağ,
mehmet ali güreler, baroş doster ve mine kırıkkanat

türkiye'nin yönü programındalar.

şiddetle izlenmesini tavsiye ederim.

http://tele1.com.tr/canli-yayin/
izlediğim güzel nadir kanallardan.
ulusal basın denen lağım medyasında izlenebilecek yegane kanal. merdan yanardağ ve emre kongar'ın kürekçiliği ile tutunmaya çalışmaktadır.
solcu, komünist, kemalist olunca bağımsız, tarafsız, gerçek yayıncılık oluyor. olmayınca mı olmayınca o. çocuğusunuz.
halk tv, krt ve fox haber ile birlikte en doğru en güzel haberleri veren muhalif kanal. kanalın patronu gazeteci merdan yanardağ'dır.
Bu devirde "günlük yayınlarını internete yüklemeyen tv kaldı mı?" Demeyin. Tele 1 var. 5 gün olacak neredeyse bir Hulki Cevizoğlu'nun hazırlayıp sunduğu "Ceviz Kabuğu" yüklenmedi. Eğer "biz internete yüklemeyelim de televizyondan izlensin. bizim ratingimiz artsın" falan diye düşünüyorlarsa çok büyük yanılgı içindeler. Bu devirde insanlar çok hızlı yaşıyorlar. Afedersiniz televizyon karşısında programın çıkmasını bekleyecek. O saatlerini ayıracak insanlar değil. Aynı klasmandaki halk tv youtube'dan akış yapıyor. Şu an bile izlemek mümkün. 12 saate kadar da geri sarabiliyorsunuz. (Tele1 Dailymotion'dan akış yapıyor. Geri sarma yok. izlediniz izlediniz) Keza Halk tv her gün video yüklüyor. Ulusal Kanal her gün video atıyor. Halk tv'nin youtube kanalında 427.052 abonesi var. Ulusal kanal'ın abone sayısı düşük ancak videoları binlerce kişi izliyor. Yani diyeceğim o ki... Bu devirde dijital ayağı sağlam olmayan, her gün sitesini/kanalını güncellemeyen kanal kötü yönetiliyordur. imkanlarla alakası olduğunu düşünmüyorum. Eğer imkanlarla alakalıysa... kapat o televizyonu. Televizyon yayını yapma. Kafana silah dayamıyorlar ya "tv yayını yap" diye. Olan biz hulki cevizoğlu'nun sunduğu ceviz kabuğu gibi programları izlemek isteyen izleyiciye oluyor.

Aslında zamanında dijitürk platformuna alsınlar diye takla atmalarından belliydi belki. Küçük düşünen bir insan yönetiyor bu kanalı. Daha genç düşünen, daha atılımcı bir kimsenin yönetimine ihtiyacı var bu kanalın. Sayın Yanardağ, ABC gazetesi ile birlikte belki iyi yönetemiyor. Tam performansını veremiyor kanala. "Dostlar alışverişte görsün" hesabı oluyor. Dediğim gibi olmuyor... Keşke olsa. Bu kadar programcının bu kadar çalışanın emekleri ziyan olmasa. Neyse...
Türkiyenin tarafsız haber kanalıdır. Türliyede zor bulunuan kanaldır.
Bence zaten toplamda televizyonculuk kavramı son günlerini yaşıyor. Programcılık öldü yaşasın içerik üretimi. .
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.