bugün

en çok izlenen haber bültenidir. akp'den korkmayan tek kanaldır aynı zamanda.
Tam 19:00'da başlayan haber bülteni. Öncesindeki özürlü program bilmem ne savaşına fena sövüyorum. Evet.
akp yalakası olmayan tek kanal. O da olmasa.
en tarafsız haberdir. vakit yaklaştı.
Tarafız haber yapan kanaldır. Çok eleştiri alır, doğruyu dokuz köyden kovarlar misali.
heman açıyorum. eyvallah karşiim..
ilginçtir her gün reytinglerde ilk 4 veya 5 te yer alan haber..

ama hangi esnafın önünden gecseniz (berber,bakkal,kuru Yemişçi,tekel ) hepsi fox ana haber izliyor..
Haber sunanların yerinde duramadığı kanal. Çoğunluğunda devamlı bir hareket hali mevcut. Tamam herkesin bir haber sunuş tarzı olur ama bunlarda abartıya kaçan bir jest ve mimikler var.
Gerçekten ismail küçükkayayı ne zaman izlesem başım döner. Adam apayrı ya hani ata Demirer diyordu ya oyun hamuru gibi bir o camda bir bu camda.**
Alem adam.
Sunucuları efsane olan bir program.
Milletin sözünü anlatan Fox tv ve milletini sözünü yalanlayan hükümet.

Söz milletin!
Takipteyiz. Evet..
türkiye takipte amk.

şu an balkona çıktım tvlerini görebildiğim evlere baktım. hepsinde fox açık.
memlekette solcu haber yapınca tarafsız oluyorsun, terörist övünce tarafsız oluyorsun. ha bir de seçim gecesi sunucularının suratlarını izlemesi çok eğlenceli kanaldır.
OnlardA bitürlü içine sindiremiyor.soda iyi gelir hazımsızlığa.
Şovmen Fatih portakal’ın şov yeridir. Artık izlemem. Evet.
Baştan sona takip ettim. Özellikle ilk dakikalardaki dört konuk gayet doğru ve ispatlanabilir konuştular, hırsla değil. Sunucular da doğru sorulari sordular. Gayet iyiydi.
Ülkedeki ekonomik ve siyasi krizi bi ben bi de bunlar farkediyo gibi bi his oluyo şu günlerde içimde. Yoksa herkesin bu kadar mutlu olması açıklanamaz.
tiyatrodur. yok lan benzetme olarak değil gerçekten tuttukları oyuncularla haber yaparlar.

(bkz: fox haberin şehir hastaneleri yalanı)
bu kanalın haberlerini yayınlandıktan 1-2 saat sonra youtube üzerinden izliyorum. herkese de youtube üzerinden izlemesini tavsiye ediyorum çünkü gereksiz insanlar konuşunca videoyu atlayabiliyosunuz ve bu çok rahatlatıcı oluyo. mesela bi tane insan var ismini hatırlamıyorum şimdi konuşmaya başlayınca videoyu 5 sn atlaya atlaya sardırıyorum sesini bile duymuyorum. çok güzel değil mi bu ya 1 haftadır gereksiz insanların seslerini duymamaya başladım yakında yüzlerini de unutucam.
Sürekli yaygara kaos.
yandaş kanalların toplamından fazla reytingi olandır. demek ki ; bazı çomarlar da izliyor fox haber'i.

görsel
A haber izleyenler markete gidemediğinde ülkenin gerçek durumunu öğrenmek için hızlandırılmış ülke özetini yani fox haberi tercih etmiş belli ki.
taraflı ve terörist sevici yahudi haber kanalı.
chp nin yancısı gibi yayınlar yapan vasatın altı tv kanalı. yazık..