bugün

ulu reis recep tayyip erdoğan ın eline geçen yetkidir. iyi ki varsın allah seni başımızdan eksik etmesin. amin...
Atatürk'e tek adam diye eleştirenlerin günümüzdeki yaşanan yönetim sistemini eleştirmemesi. 3 maymun değil bu başka bir şey. Utanç verici.

Gerçekler azizim. Trajikomik.
Ben bunları anlamıyorum.. herhalde yurtdışında çalışıp 1000 euroyu bozup yazın burada krallar gibi eğlenen tarhana kokan alamancılar bunlar sanırım. Yoksa cidden şu şartlarda bunları diyenin beyni orta parmağımın yarısı kadar falandır yani...
uzun bir aradan sonra sözlüğe geri geldim. kiminin zoruna kimini hoşuna.
milli ve yerli yazar. çoğu yazarın kuyruğuna basar.
(bkz: on birinci nesil çaylak)
Eskiden (5 yıl önce falan) benzer nicklerle yazan ve atatürkten iğrendiğini söyleyen bir boş teneke vardı, sanırım bu hesap ona ait.
Bir haftadır çaylak moduna düşen sözlüğün en yapıcı ve en doğrucu yazarıdır. Kim beni şikayet etti?
Devlettapar yeni bir yazar hoşgelmiş.
Ateşi bol olsun denilen kişiler başlığına üstü kapalı olarak atatürk'ü yazan yazar. Kaç yıldır geçmedi bu tiplerin oturma organlarındaki ağrı, tıp bu konuda çaresiz, Ne yapsak bilemiyorum.

Ölmüş gitmiş adamın arkasından atıp tutmak tam kalitesine göre bi davranış olmuş tebrik ederim...
şu müslüman mı len aq, dur hemen arap diyeyim yobaz diyeyim. sonra gideyim laik başlıklarda kendime saygı gösterilmesini bekleyeyim. öyle de demokratımdır.
(bkz: devlettapar)
bana göre tek olmak başka, adam olmak bambaşka şeyler olduğu için her teke adam denmeyebilir. her tek adam da kötü olmayabilir.
15 seçim kaybedip kolutğa tutkalla yapışan kemal kılıçdaroğludur. rte ye diktatör diyen ibiş güruh buna nedense hiç ses çıkarmazlar.