bugün

kız oğlan kız olan yada olmayan kisinin, tanidigi yada tanimadigi bir erkegin baskisi sonucu o erkekle istemeden girdigi cinsel munasebete verilen addır. cinsel taciz suçunun en uzun süreli maphus tatili yaptıran eylemidir. tecavüzcü coşkun adlı kişi türk sinemasında bu konunun duayenlerindendir.

(bkz: cinsel münasebet)
(bkz: tecavüzcü coşkun)
(bkz: kız oğlan kız)
pipisinden asılarak idam edilmeyi hakeden şerefsiz insanlArın işlediği suç.
bir kızın başına gelebilecek en ürkünç en kötü en yaşanmaması gereken olay.
bir bayan tarafından bi erkeğe yapılması mümkün olmayan eylem. kadın istemese bile zorlanmak suretiyle cinsel beraberlik yasayabilecek bi biyolojik yapıya sahipken erkek istemedikten sonra hiçbir kadın ona tecavüz edemez. gerçi erkek bunu bi fantazi unsuru olarak görüp erekte olabilir ama bu seferde bunun adı tecavüz olmaz. bi erkeğin tecavüze ugramasının tek yolu baska bi erkeğin ona tecavüz etmesidir ki fiziksel ve ruhsal olarak ne kadar acılı bir olay oldugunu kücüklüğünde tecavüze uğrayan erkeklerin ilerde psikopat katil olması klişesindende anlaşılmaktadır.
dönüş yok adlı filmdeki çoğu kişinin izlemeye dayanamadığı sahnelerin içeriğini oluşturan eylem...**
Sadece insanlara değil hayvanlarada uygulanabilen eylemdir. Ülkemizde eşşekelre ve atlara yapılan türleri mevcuttur. Allah islah etsindir.
bu kelime sadece cinsel münasebetler için değil bir kişinin yasal hakkına. diğer bir şahısın zorla yada izinsiz şekilde müdahale etmesi yada işgal etmesi anlamınada gelir.
hangi konuda ve ne şekilde olursa olsun ,hiçbir şeklinin kabul edilemeyeceği ve en ağır şekilde cezalandırılması gereken olayların başında gelen durum .
hapishanede bunu yapanların şişlendiği söylenir. zaten bunların ulu orta bir yere asılıp gelen geçen tarafından gıdım gıdım kesilmesi gerekir. *
bilim-teknik dergisinin bir sayisinda, "hayvanlardada oldugu iddia edilen", insanlarda kesinlikle onaylamadgim kaba davrani$. dergide yazildigina gore erkek at sinekleri di$ilerini bir maddeyle uyu$turup i$lerini bitiriyorlarmi$, bir cok di$i at sineginin kacmaya cali$tigi bazilarininda ancak kactigi saptanmi$.
eylemi gerçekleştiren kişinin, kurbanıyla evleneceğini açıklaması hÂlinde ceza almaktan kurtulacağı şerefsizliktir.

mÂdurumuz ise toplumun kendisine "yan gözle" bakmaması için belki ister istemez kabul edecektir.

olayı dışardan seyreden yazar kişisi de "topunuzun allah cezasını versin" diyecektir.
kadını terörize etmek için kullanılan politik bir araçtır.
kaçılamadığı takdirde zevk alınması gereken eylemmiş. *
hakkında çok sayıda yanlış inanış vardır.
1. tecavüzü hak eden kadınların olduğuna inanılır. açık giyinen kadın tecavüzü hak etmiştir kimilerince. tamamen yanlıştır, çünkü tecavüz cinsel bir arzunun tatmini değildir, bir ego tatminidir. toplumumuzda erkeğin cinsel gücü bir başarı olarak algılanır.

gemide filminden:

---spoiler---
-lan bi kızı s*kemedin!
---spoiler---

2. bazı kadınların tecavüzü istediği, ya da tecavüzden zevk alacağı düşünülür. ancak hiçbir kadın alnına dayanmış bir silah varken yaşadığından zevk alamaz, ayrıca kadınlar hoşlanmadıkları bir erkek tarafından uyarılamazlar, işin duygusal boyutu olmak zorundadır.
sadece yapana zevk ve mutluluk veren, yapılanaysa acı veren, belkı onun hayata küsmesine belkıde daha kötü durumlara düşmesine sebep olan en igrenç harakettir.
tanıdığın ya da tanımadığın hiç farketmez.istemediğin halde zorla,döverek,canını acıtarak yapılan her cinsel yaklaşım tecavüzdür. acıtır,kanatır, unutulmaz,sonra ki her ilişkiye yansır, bünye meselesi tabi unutan unutur belki
iran'da cezası idam olan suçtur. Ülkemizde de uygulanması şiddetle tavsiye edilmektedir.
ana bir bacı iki gerisine salla s.ki mantığıyla yapıcam hepinizi yapıcam mantığının kesiştiği an.
Turkiye'de hakettigi sekilde cezalandirilmayan suctur. Eski Turkler'de adam oldurmek ve tecavuz idam edilme sebebiydi. Ayrica kimse bizden artik iyi niyet beklemesin. Zira bu ulkede birkac nesil turk filmleri'ndeki tecavuz sahnelerini izleyip masturbasyon yaparak buyudu. Ne ekersen onu bicersin hesabi.
(bkz: haneye tecavuz).
kesinlikle hadım edilmeleri gereken kişilerin yaptığı iğrenç insanlık dışı eylem.
bir de halk arasında şöyle bir hali vardır

(bkz: tecavuz kacinilmazsa zevk almaya bak)
bir çok yöntemi* bulunan aktivite.

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=345499
( iki bacak aramı sımsıkı tutarım,
Ve geceler boyu ağlarım. )

Küçük bir kızdım. Ellerim kilden kirlenmiş, meni denilen şeye değince çamur oluvermişti. O zamanlar bilmezdim onun bir erkekten aktığını. Sandım ki gözyaşımdı beni kirleten, ellerimi çamur eden.
Sandım ki ben kirliyim, dünya temiz, en güzelinden.

( Bir oyun bahçesinin içindeyim,
Güzel çiçeklerden derlemeyim. )

En neşelisi bendim, en hokkabazı, en fettanı. Arkadaşlarımla o gün yine oyun bahçemizin içinde oynarken, ebe olan ben sobelemek için gittim kuytulara. Aradım, bulamadım;
arandım, bulunamadım!
Bir ahıl içinde kıpırdamadım, kıpırdanamadım.
Kulağımın arka tarafından bir ses, ılıkça ancak soluyan hayvanca... Aklım karışık, oyun sıram şaşık, hayat karanlık... Ne yani, şimdi ben mi sobe olacağım, ebelikten çıkarılıp?

( Vücudum mu kalan çıplak,
Umutlarım mı yoksa soluyan mı dizginlenemez kaçak? )

Elleri sertti, vücudum bir o kadar yumuşak. Elbiselerim tertemizdi, ellerime inat. O ses buyurgan, ben ise itaatkâr. O ses emin ve istekli, bense ürkek ve şaşkın. Bir iki yumuşak okşama, ardından başladı içim saymaya:

Bir, iki, üçççç...

Ben mi kısa saydım yoksa zaman mı ağır geçti? Ben mi yavaş saydım, yoksa zaman mı akıp geçiverdi?
Acı vardı bacak aramda, biraz da ıslaklık. Neydi bu, bilemedim o zamanlar.

Adam gitmişti, bıraktığı kokusu kalmıştı: Kâh masumiyet, kâh ırzına geçilen ve masumiyetten geri kalan isyan, çocuk saflığı ve hala yanıp tutuşulan oyun aşkı.

Şimdi ben ebeydim ya; bu bana yapılanla ben mi sobelendim?
Şimdi ben ebeydim ya; bu bana yapılanı anlatsam oyun bozan olur muydum?
Şimdi ben ebeydim ya; kaça kadar sayacaktım?
Şimdi ben ebeydim ya; kaçan neydi? Kovalayan kimdi?

Şimdi ben çocuktum ya; yedi yaşında mı oldum kadın?
t.c yasalarına göre suçtur. toplum baskılarından, aile içinde durumun öğrenilmesi ardından yaşanacak şoku göze alabilenler suç duyurusunda bulunabilir.

Ya tecavüzü hala elinizde pamuk şekerle dolaştığınız yıllarda yaşadıysanız, ne yapabilirsiniz?
işte bir tecavüzün anatomisi;

--spoiler--
henüz 6 yasındaydı. her zaman annesi onu temiz giydiridi. cicili bicili kızlardan biriydi. Her hangi bir kız çocuğu, yaşıtları kadar normal, sıradan. bulduğu her beyaz kağıda hep aynı şeyi çizerdi.
önce ev, güneş sonra da babasını annesini ve kendisini. Daima kendisi ortada olur, anne ve babası onu ellerinden tutardı.

tüm yaşamına faça atılacağını bilemezdi. gördüğü ama anlam vermediği ilk boşalmanın tüm yaşamı boyunca devam edeceğini nerden bilirdi ki. her gece o spermlerin ağzına yüzüne bulaşacağını, her gece ama ististasız her gece kusacağını nasıl bilecekti.

bir kızın ilk öpüşmesi böyle mi olmalıydı? onu yiyip yutacak gibi duran koskoca bir ağız.
-"gel" dedi, elinde bir balonla adam.
-"sana sokakta oynayan çocukları göstereyim".
gitti peşinden sevinerek, hemen adamın eline yapıştı melek yüreği ile.

Yeni yeni fark ediyor o kız, camdan çocuklara bakarken arkasından onu yardım için tutan elin neden bacaklarının arasında dolaştığını.. o salyalı öpücüklerin ne demek olduğunu.. Bir insanın ne zaman hayvanlaştığını yeni yeni anlıyor.

-"bak dolapta ne var" dedi adam. "bir gelinlik. Giymek ister misin?"
bembeyaz, tam onun boyuna uygun bir çocuk gelinliğiydi. Minik çiçekleri vardı üstünde.
-"ama bu pamuk prensesinkinden" dedi. Çok sevinmişti, çok..
-"gel haydi giydirelim sana bunu. Çıkaralım önce üstündekileri"

Nasıl da bildin çocuk yüreğinle de, çıkartmak istemedin o eteğini bir erkeğe.
Korudu kendinden adamı bir an için, anlık refleksle eteğini ucundan tutup daha da asağıya çekti, dizlerini de kapamak istedi.

-" Hayır giymicam" dedi.
-"Ama ben senin abin değil miyim? ben senin akraban değil miyim? hadi bak giy de annene süpriz yapalım, kızın prenses oldu diyelim. Hem saçlarını da yaparız"
Abisiydi onun, akrabası..
-"tamam" dedi demez olasıca dili.

Tüm vücudunu elleyerek çıkarttı üzeridekileri, annesi üzerini saniyeler içerisinde değiştiriken, neden bu sefer dakikalar sürdü? oysaki bir an önce giyip pamuk prenses olmak istiyordu.
dakıkalar suren okşamalar sonunda giymişti, fırfırlı beyaz gelinliği. Onu ömrü boyunca kefen gibi saracak gelinliği giydi.kefen gelinlik...

-"bak, pamuk prenses oldun. şimdi, ben de prens olucam"
Oyun sandın yine değil mi, yaşıtın olan murat ile oynadığın zaman ki gibi.
-"hadi şimdi balodayız, önce dans etmemiz gerekiyor"
kucağına alıp döndürüyordu. baban her işten geldiğinde yapıyordu bunu değil mi? ne kadar zevkli dönmesi, her şey bulanıklaşıyor, tıpkı atlı karıncadasın. Kahkalar içinde oyun oynuyorsun.
Oyunun adıysa: Gerdek Gecesi..

-"hadi balo bitti artık, herkes şatosuna gidicek. Biz de gidiyoruz. Yatağın arkası şatomuzmuş, çok güzel oyunmuş bu değil mi? ama ses çıkartmak yok, yoksa yenilmiş oluruz"
-"tamam abi, bak kıımm yaptım"

abim ne yapıyor? hayır gelinliğimi çıkartmak istemiyorum ki, annem bile göstermedim daha.. neden sıkıyor, neden abim canımı acıtıyor, gelinliğim de yırtılmış.
"Abi kalksana üstümden, nefes alamıyorum. Sevmedim ben bu oyunu, annemin yanına gidicam."
neden böyle nefes alıyor, ne oluyor abime, hayır hiç sevmedim ben bu oyunu, hemen bitsin istiyorum ..

abi dört kere derin derin nefes aldı, bu arada küçük kızın canı çok yandı ve oyun bitti.
Bitti... her şey Bit-ti...
ama çişini yaptığı yer çok acıyor. o da ne, orada bir pembelik var. ama Abi temizledi her yeri, sıkıca tembih etti bu oyundan kimseye bahsetmemesi için. Yoksa annesi ve babası çok kızardı ona.
Ağladı küçük kız, canının yandığına. yıllar geçti ağlıyor aynı kız, gururunun kırıldığına!

Günler geçti, neler oluyor bu kıza? neden huysuzlanıyor? neden sürekli ağlıyor? Resim bile çizmiyor artık. Neden sürekli dolabın içinde? bir türlü anlam veremiyor aile neşeli küçük kızlarının bu haline.
Abisini çağırıyolar yanına, onunla oyun oynaması için, belki o güldürebilir onu diye.

-anne istemiyorum oynamak, anne hayır oynamicam, abimle oynamicam. sevmiyorum onun oyunlarını. Çıkmıcağım dolaptan, o gitsin evden, öyle cıkarım.

Anne kızının morluklarını gördü. dediki "kendine dikkat etmelisin, çünkü sen bir kızsın, ve kız çocukları bu kadar yaramazca oynanamalı, yoksa başına kötü şeyler gelebilir." anne dikkat etmem gereken şey artık ben de yok ki diyemedi, annesi ne demek istiyordu anlamadı bile.

O küçük kız, arkadaslarını artık dudaklarından öpüyordu, üstlerine çıktıp ileri geri hareketlerle seviyordu onları. ah ufaklık, Oyun böyle mi oynanırdı! nerede sarı saçlı bebeğin, neden artık onunla oynamıyorsun?

hastanede psikoloji bölümünün önünde sıra bekledi. herkes yaşlı, bir tek o çocuktu. beyaz önlüklü komik amcalar sorular sordu, kek verdiler, oyunlar oynadılar onunla. ayaklarının altını iğne ile çizdiler, testlere soktular. ve 6 yaşında psikoloji kitaplarına konu oldu küçük kız.

Küçük kız her şeyi yıllar sonra izlediği bir filmle anladı. filmde onun bir zamanlar oynadığı oyuna tecavüz deniliyordu.
geçmişinin yapış yapış kareleri, zihnine düşmeye başladı. GEceleri karabasanları oldu. Hayır hatırlamak istemiyordu hiç birşeyi. O yaşamadı bunları. Henüz ona kimse dokunamıştı.
onu ilk, aşkı öpecekti dudaklarından usulca, sessizce, onu incitmekten çekinerek.

Zamanla anladi herşeyi. adına kader deniliyormuş. SAbır gerekiyormuş, bu da Allah'tanmış. sabretti, sustu, kimselere söylemedi, söyleyemedi. 6 yaşında orospu oldu. Çocuk orospu.. yaşadıkları yaşayacaklarının yanında neydi ki..

ama ilk aşkına "beni ilk sen öptün aşkım, ilk sen dokundun bana" dedi, tüm içtenliğiyle. hep bunu demek istemişti.

Artık onun gözünde herkes ardı arkası kesilmeyen boşalmaları yaşamak için dünyaya gelmiş canlılar, herkes seks objesi, herkes onu arzulayabilir. Akrabası bile..
hangisi daha kötüdür ki dedi içinden. ensest mi? tecavüz mü?
ya her ikisi bir aradaysa..
--spoiler--