bugün

genelde hackerlerin takıldığı bir sitedir; fakat forum bölümünde her tür konu vardır. tahribat.comun forumu gibi forum nadir bulunur ayrıca, eğlenceli bir ortamı vardır.
alışkanlık yaratan internet sitesi... özellikle forum bölümü yüzündendir bu alışkanlık... yasak tanımayan bir sitedir... alıştıktan sonra bu siteye bir süre girilmediği zaman ciddi ciddi özlenir... *
(bkz: HolyOne)
her türden insan bulunduran çeşitlilik zenginliğimizdiri kendine yakıştırmış sitedir.
her ne kadar absürd konuları var gibi gözüksede insanların neyse o oldukları sitedir.
arada abartılı başlıklarla abartılı insanlar görünmektedir onları es geçersek iyidir tahribat.
Bilgi için doğru adres olan hacking ve security konulu,alt yapısı güçlü kimselerin katıldıgı oluşum.
bir süre üye olduğum, sonra yobazlar ve komünistler istila etti, baktım yönetim kadrosunda da bilgiye değil banlama ve silme butonuna göre konuşanlar var, çıktım.

zaman geçirmek, mal çeşitlerini görmek ve tanımak için güzel bir ortam.

yiğidi öldür, hakkını yeme, bilişim konusunda türkiye'nin en iyi sitesi.
adından dolayı girmeye çekindiğim forum sitesi.
kaliteli bir forum sitesi hack üzerine kurulu ama hertürlü paylaşım yapılıyor. kemik bir kullanıcısı vardır.
holyone, renegadealien, iso, dj alper, Daniel-Koo, ameros, BarisYigit vs vs. gibi isimleri bünyesinde barındıran site.
Bir zamanların Hack ve Güvenlik sitesi.. Bir zamanların dememin sebebi sonradan çizgisini değiştirmiş ve daha sakin oturaklı ailevi bir foruma dönüşmüştür.

Çok bağımlı kullanıcılara sahip olup bilgi alışverişinin, dertlerin tasaların,geyik muhabbetlerin konuşulduğu aynı zamanda çok kaliteli paylaşımın,yardımlaşmanın ve yeni projelerin desteklenip güçlendirildiği veya oluşturulduğu bir ortamdır kısacası.

artı yönlerinden bahsetmişken eksi yönlerinden de bahsetmek gerekir, bazen önemli konu saptırılır sayfalarca tartışmalar olur sonuç bağlanamaz yahut bazı aşırı şüpheci kullanıcılar tarafından konudan tiksindirilir konuyu açtığına pişman ettirilir bazı yeni kullanıcılar bu yüzden foruma ısınamaz ve artık foruma girmek istemeyebilir..
buda önemli bir kayıptır bazen.
eskinin hack sitesi, şimdiki haber sitesidir.

holyone el atmadıkçada düzelmez.

şifremi ve kayıt olduğum maılı bile unutmuşum.

ama denyo gibi programları kazandırdığı için yeri ayrıdır.

eski tahribat çok farklıydı. holyone tapardık yani, şimdi siteye baktım denyo bile kaldırılmış.

denyonun olmadığı yer, tahribat değildir.

edit: kaldırılmamış denyo, sevindim ama biraz absürd yere sıkıştırmışlar sanki?

http://www.tahribat.com/exdownload.asp
üyeleri mürit diye adlandırılan, üstün zekalı bilgisayar kullanıcıları bol, güvenlik ve programlama bölümlerinde sıkça takıldığım forum sitesi.
iskorpitx'i öpmüşler.
üyelik sistemini kapatmış sitedir. üyelik davetiyesi gönderebilecek olan varsa pm pls.
Webmaster, siteye giren arkadaşlarda oluşabilecek psikolojik rahatsızlıklardan sorumluluk kabul etmez...

şeklinde uyarısı olan ve haklılık payı bulunan, yıllardır ayakta duran bilişim forumu.
üyesi olmak istediğim bilişim forumu. davetiye atabileceklerden pm bekliyorum.
Bilgi paylaşımı için ciddi şekilde davetiye bekliyorum. Pm atarsanız epey sevincem
2008'den günümüze devam eden bir üyeliğim var. 2012 senesinde Türkiye AB'ye girene kadar banlandım. daha sonrasında yanlış anlaşılma olduğu anlaşıldı tekrar üyeliğim verildi. (oğlum ne garip işler ya) sanırım 2006 senesiydi. o zamanlar evine internet gelmiş internette forumlarda mirclerde dolaşmaktan keyif alan nesiller olduğumuz için bilgi teknoloji msn kırmalar diye aratırken bi arkadaşım kendini burada bulmuş. bir gün çardakta mahallenin gençleri olarak bilişim geyiği yaparken arkadaşım oğlum öyle bir sitede takılıyorum ki c4 yapımının bile anlatımı var demişti. merak etmiştim ama ortam sikilmesin diye fazlada üstüne gitmedim. kaç yaşında insanız o zaman c4ü napacaktım. arada bakar bakar çıkardım. üye olunamazdı hala olduğu gibi kefillik atmaları gerekirdi. 2008 senesinde üye oldum. içerik olarak herşeyi bulabileceğiniz bir ortamdır. size her konuda yardım etmekten çekinmezler ama öncelikle tahribat ailesinden biri olmak gerekir. korkmayın öyle bir topluluk değillerdir insan gibi insansanız size çok güzel kucak açarlar. velhasıl kelam her yerde olduğu gibi bu sitede size yamuk yapan,küfür eden ters giden,arkanızdan konuşacak insanlar çıkacaktır. çünkü tahribat cidden geniş bir ailedir. aile içi kavgada çıkması kaçınılmazdır. olaya kavga diyerek girdiğim için yanlış anlaşılmasın ben aile olduğunu belirtmek istedim. çünkü 2009 senesinden beri arkadaş olduğunuz hala görüştüğünüz insanlarla yani arkadaşlığı arkadaşlık olan birine denk gelebilirsiniz.
ilk kurulduğu zaman ki hali :
görsel

site tamamiyle el yapımı olup hazır sistem değildir. holyone tarafından sıfırdan yazılmıştır :
görsel

2002 yılında forum ve radyo açıldığı zaman :
görsel

2005 renegadealin duyurusu :
görsel
"bana da davetiye gönderin" denilesi, nadir bulunan faydalı forumlardan biri. Evet, davetiye gönderirseniz çok büyük sevap kazanırsınız.
2008 den beri üyesi olduğum ve cebit buluşmaları ile maç organizasynlarına katılıp çok değerli üyeleriyle tanıştığım şükela web sitesi.

artık buluşmalara katılmasakta kenardan köşeden 2-3 yorem giriyoruz.

seviyorem.
an itibari ile tarihinin en büyük updatesini yapan web sitesi.

bizi nasıl bir şey bekliyor bilmiyorum , holy şeyh güzel birşeyler tasarlamıştır.
Kızıp bir senedir girmediğim 5 6 senemin geçtigi forum.
Birbirlerine mürit olarak seslenen site.
2003 yılından bu yana severek içinde olduğum, aile gibi sıcak, alışkanlık yapan ve tarayıcı tabında aktif duran forum sitesi.
terör örgütü propagandası yapmak gerekçesiyle 8 yıldır bulunduğum bu sitede beni banladılar.

evet bu faşizan yönetim kadrosuna ne demeli bilmiyorum ama hepsinin öyle olmadığını biliyorum.

büyük ihtimalle bir adminin işgüzarlığı.evet ağır yazıcam buraya çünkü mail attığım halde cevap bile vermediler.

muhalif kadrodan olmayınca terörist oluyormuşuz beni banlayan admine göre.kendisine tavsiyem bari siteye üyelik isteyenlerin kafatasını falanda ölç.o derece yani.hayır sağda solda ''diktatörlük '' var diye ağlamıcaksın o zaman.

sen 8 yılda orda tyler dayılarla serdar abilerle tanış can ciğer ol , he sonra uzaklaştık belki ama iyi şeyler yaşadık tahribatda.

reneyi de gördük cebitte.ama gel gör ki ne yaptılar ettiler onların istediği kafaya varmadım.

ve sonucu benim banlanmam oldu.açıkcası under dan şüpheleniyorum.hayır hiç banlanıcağımıda düşünmediğim için yan hesapta açmadım.

şimdi güzelim tahribatdan uzak kaldım.

varsa oradan bi kardeşimizden davetiye maili bekliyorum.

yönetim kadrosundan biri görür belkide bu hukusuzluğuda düzeltir inşallah ne diyim.
Yeni üye alımları başlamış, kayıt olmak isteyen kaçırmasın.

https://www.tahribat.com/...k-alimi-acilmistir-253416
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar