bugün

herkse onun psikopatlığını görmektedir, aslında o dış görünüşün altında bir melek yatmaktadır. küçükken yaşadığı talihsiz olaylar, babasının tacizine maruz kalması onu bu hale getirmiştir. kaderin tokadını fena yemiştir ama bir gün gerçek aşkını bulup tövbe etmiş, beş vakit namaza bile başlamıştır. yaşadığı trajediden sonra baba olamayacak olan t bag abimiz bu yengemizi gerçekten sevmiş ve çocuklarını da kendi çocukları gibi görmüştür. ama gel gör ki yengemiz t bag abimize ihanet edip polise ihbar etmiştir. bu acıya dayanamayan abimiz de maalesef hapishanede eski yaşantısına dönmüştür.

--spoiler--
gel gör ki kader t bag abimize bir şans daha vermiştir. hem özgür kalmış, hem de beş milyon doların tek sahibi haline gelmişti. herkes o parayı tek başına hawaii de yiyeceğini düşünürken o ne yaptı? bir tek aşkına gitti, gel, dedi, bir aile olalım ve bu paralar sizin olsun. ama o kadın yine de sevmedi onu, halbuki abimiz tek bir şans istemişti, bunu ona çok gördüler, hayata tutunduğu dalı kırdılar, içindeki son insanlık hücrelerini de öldürdüler. ama abimiz ne yaptı? uğruna ölümü göze aldığı kadın onu sevemeyeceğini söyleyince serbest bıraktı, gitmesine izin verdi. hanginiz böyle bir büyüklüğü gösterebilirdi sorarım size. o yüzden lütfen birini eleştirirken kendinizi onun yerine koyun.

--spoiler--

(bkz: hepimiz t bag iz)
avsa adasini adim adim dolasan, t bag hayrani guzide yazar. *
avatarını kullandığı yetmiyormuş gibi bir de nickini t bag yapmış haftanın değil yılın rüküşü.
(bkz: #1497611)*
bakışları karakterine çuk oturmuş prison break kişisi. insan bu kadar mı sapıkça bakar kardeşim nuri alço bir t bag iki.
midesi ögütme makinesi gibi olan gizli psikopat, zeki kaçak. robert knepper'in muhtesem oyunculuk yeteneginin bir ürünüdür.

--spoiler alert--
dikkat izlemeyen varsa lütfen gözü kaymasin. bu son uyarimizdir.

2.sezon 12.bölüme kadar 2 anahtar, 1 harita yutmustur.
kopan elini diktirdikten sonra bir daha koparmistir.
--spoiler alert--
oğlancı çavuş lakabıyla tanınır.cebindeki tornavidayla harikalar yaratan prison break psikopatı.
(bkz: t box)*
t bag hayranlığı aşmış düzeyde olduğu için işineri olan mahlasını da t bag olarak değiştirmiş güzide yazıların sahibi kişi. muhabbeti iyidir. *

aslında t bag denince aklıma hep t cetveli gelirdi, t bagi de t cetvelini içine koymak için tasarlanan bir çanta olarak hayal ederdim... *
acil şifalar dilediğim ve iyi haberleri mutlaka bizlerle paylaşmasını dilediğim yazar.

hayat bazı zamanlar zor, bazı zamanlar da hüzünle devam eder.
ben bu zor zamanların ve hüznün gideceğine ve sonundada mutluluğun eserine ereceğine inanıyorum.
inanıyorum.
mutlu bir hayat sürmesini dilediğim yazar.
sevdiceğiyle nice mutlu yıllar yaşamasını dilediğim yazar.

yanlış teşhismiş, çok şükür.
Benim için entry girmiş ve hoşgeldinde bulunmuş tek kişidir. Hoşbulduklarımı iletir, teşekkür ederim.
(bkz: #1419762) nolu entrysiyle düşüncelerime tercüman olan, çok doğru bir saptama yapmış yazar. (bkz: lafı ağzından almak)
dizilerde bugüne kadar gördüğüm en zeki psikopatlardandır kendisi
sözlüğü bırakmış yazarımız. neyse msnden devam edelim.
once tatile gittigini sandigim lakin sonra sozlugu biraktigini ogrendigim iyi insan.
sözlüğü bıraktığını öğrendiğim yazar. her daim her şeyin en güzeli seninle olsun, hep mutlu ol.
(#1602836) nolu entry ile kırıp geçiren yazar.
prison break'in olmazsa olmaz karakterlerinden. soğuk kanlı ve acımasız... simdiye kadar sadece bir kez duygusala bağladı ve kanımca bu onu hem daha sağlam karakterli biri kıldı hem de daha hayranlık uyandırıcı.
onu hiç tanımayan insanların, hak etmediği sözlerini işittiği için sözlükten ayrılacak kadar yürekli bir insandır. tek hatası uludağ sözlük'teki sıcak aile ortamına güvenip derdini açmaktır. zaten piyasa yapmak gibi bir derdi olsa, hastalığın bir yanlış anlamadan ibaret olduğunu da açıklamazdı. ben hastalığı öğrendiği ilk gün de konuşmuştum onunla, yalan olduğunu öğrendiği gün de... zaten çok uzun süren, yıpranmış bir ilişkiydi ve suçlu o değildi. onu tanıyan kimse onu suçlamazdı. o çok iyi kalpli ve kibar bir insan. hiçbir şeyi bilmeden onu kıran insanları dikkate almasını beklemiyordum, kalbi kırıldı demek...
2. sezon sonuna kadar 2 anahtar 1 harita yutarak azmini bize gösteren gerçek psikopat.

psikopat dediğin ne varsa yutmalı zaten. *
(bkz: I ll be back)
(bkz: welcome back)
prison break'deki en kötü adamlardan biri, pure evil.. koğuş ağası konumundaki bu abimiz oğlancıdır. cebini tutarsınız, gezdirir. john abruzzi hariç çoğu kişiye borusu öter bunun.

robert knepper adeta şov yaparcasına canlandırır kendisini. felaket başarılı kurgulanmış bir karakterdir.