1. 11.
  Çıkardığı kitaplarla tartışmasız Türkiye'nin en iyi yayınevi
  (bkz: Tubitak popüler bilim kitapları)
  2 -1 ... fehimsiz ekmek
 2. 12.
  les puanı 65'in okul ortalaması ise 4 üzerinden 3'ün üzerinde olan her yüksek lisans öğrencisine başka bir yerden geliri olmadığını ispatlaması halinde 1.250 ytl burs veren; karşılığında tek beklentisi bu öğrencinin diplomasını alması olan kurum. daha nolsun be bitanesin tubitak! diye seslenmek istediğim kurum oluyor haliyle kendileri.
  4 ... schenardi
 3. 13.
  ankara'da tunus caddesi ve atatürk bulvarı olmak üzere 2 tane girişi bulunan sadece öğrencilere değil kobilere ve ar-geye verdiği destekler ve teşviklerle de bilime ve teknolojik gelişmelere destek olmaya çalışan kurum
  orta okul ve lise hayatım boyunca gerek olimpiyatlar gerekse proje yarışması nedeniyle kapısını aşındırdığım ama öss sonunda ayağıma gelip burs vermeleri ise egomu pek bi tatmin etmiştir.
  1 ... sylviaplathh
 4. 14.
  neden teknik elemanlar yerine önüne gelen her bölümden uzman yardımcısı aldığını anlayamadığım kamu kurumudur Atatürk Bulvarının güzel bir yerinde.
  ... dijitalkumsaati
 5. 15.
  '' n'oldu sordunuz o kadar zor soruları oks'de, okullarınız boş kaldı dimi! 3. tercihide çıkarttınız bakalım nasıl dolduracaksınız o liseleri! '' diye yakarışta bulunduğum yayınevi.
  1 ... icetea
 6. 16.
  to be or not to be.. tak! işte bütün mesele (!)
  2 -1 ... endless
 7. 17.
  gebze'nin hemen girişinde uzay üssüne benzeyen bir mekanları vardır. hakikaten yetenekli elemanlar çalışmaktadır ama potansiyellerini kullanırlar mı yoksa yan gelip yatarlar mı orasını bilemem.
  ... gimenez
 8. 18.
  haktan akdoğan'ın ufolarla ilgili düşünce ve tespitlerini mütemadiyen reddeden kurum.
  ... sonika
 9. 19.
  (#745252)
  kaliteli kitapları ucuz fiyatlara satan kurum.
  -1 ... blackhole
 10. 20.
  bir zamanlar lombak ta bulunan inanılmaz ötesi komik ve okurken insanı sıkmayan karikatür. keşke devamı gelse demeden edemiyoruz.
  ... ciyzis kirayzs