entry'ler (58)

kahrolsun israil

sözlükteki ırkçıların buraya entry girebilmek için lağım deliklerinden çıkmasını sağlayan slogan.

maç izlerken seks yapmak

(bkz: nur topu gibi bir bebeğiniz oldu)

şimdiki aklım olsaydı evlenmezdim diyen insan

evlilerin yüzde 95 inin söylediği laftır. geri kalan yüzde 5 in ise yalan söylediği muhtemeldir.

alan shearer

islam dinine inandığı halde bu dinin gerçeklerinden hiçbir haberi olmayan biridir.

matriksneo

600'lü yıllarda yaşadığı doğrudur. sallamasıyla ünlüdür. hatta peygamber eşi aişe'ye aşağıdaki sözleri bizzat kendisi yazdırmıştır:

"hz. peygamber (s.a.v.) beni altı yaşımda iken nikahladı, sonra medine'ye geldik ve haris b. hazrecoğulları'nın yanına indik, bu arada sıtmaya tutuldum, saçlarım döküldü sonunda (iyi olduktan sonra) saçlarım omuzlarıma kada gürleşti. arkadaşımla beraber salıncakta (oynarken) annem ümmü ruman bana gelip beni çağırdı, kendisinin yanına geldim, benden ne istediğini bilmiyordum elimden tuttu, evin kapısına gelince beni durdurdu bu sırada ben yorgunluktan soluk soluğa kesilmiştim. nihayet soluğum biraz yatıştı, sonra biraz su alıp yüzüme ve başıma sürdü, arkasından beni eve koydu, evde ensar'dan birtakım kadınları gördüm. kadınlar: "hayıra ve berekete, iyi kısmete düştün" dediler. annem beni onlara teslim etti. kadınlar benim üstümü başımı düzelttiler. benim için beklenmedik şey rasulullah (s.a.v.)'in görünmesi oldu. kadınlar beni ona teslim ettiler. ben bu sıralarda dokuz yaşında idim."

bu alıntı ehl-i sünnet tarafından en güvenilir hadis kitabı olarak kabul edilen ve diyanet işleri tarafından türkçeye çevirisi "Sahîh-i Buhârî Muhtasarı Tecrîd-i Sarîh Tercemesi ve Şerhi" adı altında yayınlanan sahih-i buhari den alınmıştır.

çamaşır makinesinin yürümeye başlaması

makineye tasma takıp ihtiyaçlarını görebilmesi için onu sokağa çıkarmanızı gerektiren bir olaydır.

20 nisan 2009 cenevre çıkışı

"bm ırkçılıkla mücadele konferansı"nda iran başkanı ahmadinejad'ın nazilerin yaptığı yahudi soykırımını inkar etmesi ve israil'in imha edilmesi gerektiğini söylemesi üzerine tüm avrupa ülkeleri temsilcilerinin salondan çıkması.

çıkış skoru:
davos: 1 - cenevre: 23

bir filistinli de sen öldür kampanyası

her israil-arap çatışmasında yahudi düşmanlığını açığa vuran türk basını tarafından beyni yıkanmış biçareler tarafından uydurulan bir kampanyadır.

seni seviyorum ve özür dilerim diyebilen erkek

türkiye'de nadir bir cins olan erkeklerin erkeği.

maymundan insan olmak

(bkz: insanlar Maymun muydu) - Hüseyin Rahmi Gürpınar

tübitak

evrim teorisini sansürleyerek bu teoriyi kesinlikle ispat eden kurum. bkz'ye bakmadan anlamadım demeyin.

(mutlaka bkz: http://tanyeriblog.blogsp...bilim-alaninda-buyuk.html)

sen benim geceleri uyuduğumu mu sanıyorsun memati

ne yazık ki sözlük moderatörlerinin henüz söyleyemeyeceği bir laf.
(bkz: yöneticimiz uyuyor mu)

arsız

terbiyesiz, utanmaz, açgözlü, yüzsüz, yılışık, kendini bilmez, davranışında sınır tanımayan, küstah. kısacası kendimizden başka herkes.

atasözü: az verme hırsız olur, yüz verme arsız olur.

ayrıca bitki ise başka bir anlama gelir ama bunu da başkası yazsın isterse.

hediyepaketi

ilk başlığını ve entrysini artılayıp hoşgelmişen dediğim yazar. umarım ki o entrynin tersine de imzasını atar.

eshot

tarihi adı izmir e-lektrik s-u h-avagazı o-tobüs ve t-roleybüs genel müdürlüğü olan teşkilat.

http://www.eshot.gov.tr/K...i=Tarih%C3%A7e&Type=2

kıyamet günü gazete manşetleri

vakit: eyvah mehdi yahudiymiş!

nihat doğan ın israil i uyarması

basına yeni sızan haberlere göre o uyarıdan sonra israil gizli olarak nükleer seferberliğe geçmiştir. cia ikazı üzerine türkiye başbakanı israil başbakanını kırmızı telefonla arayıp ahizeden bir nihat doğan türküsü dinleterek israil'e rest çekmiştir. türküyü duyar duymaz kalp krizi geçiren israil başbakanı istifa etmek zorunda kalmıştır. israil'de geçenlerede yapılan seçimin gerçek nedeni de budur.

köpekbalığı görünce yapılabilecekler

nihat doğan'ı durumdan haberdar etmek.

(bkz: nihat dogan in israil i uyarmasi)

uyuyamama nedenleri

eğer uyuyamayan israilli ise (bkz: nihat dogan in israil i uyarmasi)

özbekistan

karaoğlanın memleketi.