bugün

ben ülke yetkililerinin milletin poposu yerine midesini düşünmesi gerektiğine inanıyorum. herkes aç, market fiyatları başta olmak üzere her şeyin fiyatı uçtu gitti, burnumuzun dibinde bir terör devleti kuruldu, cemaat yurtları sapkınlık içinde, pandemi sürecinde on binlerce esnaf battı, yüz binlerce insan işsiz kaldı.

yine de tabi kendileri daha iyi bilir. her şeyi en iyi onlar bilir hatta.
lgbtli değilim fakat tasvip etmiyorum. ülke iyice ikiye kutuplaştı sonumuz iyi değil.
bakanımızın hiç kıvırmadan göte göt demesi durumudur. sapkın değil de nedir amk lut kavmini okumayanınız yoktur sanırım.,.
Geri düşünceli 3.dünya ülkelerindeki bakanların böyle şeyler söylemeleri gayet normal.
sülayman soylu zerre sevmem ama bu konuda haklıdır.

cinsel yöndeki tercihleri elbette onları bağlar ama sapkınlıklarını normalleştirmeye çalışamazlar.

evlerinde ne halt yerlerse yesinler. kimse kimsenin cinsel tercihlerinin derdine düşemez.
devlet felsefesine göre devletin kontrolunden çıkan her hareket sapkınlıktır. Platon'a göre devlet kim kimi düdüklüyor bilmek ister.
lgbtye karşı olanlara gerici diyenler lgbtliler söz konusu olduğunda lut kavmine kadar geri gidiyor.
Biz delikanlı derken kimin kiminle yattığından çok, kimin laflarının arkasında durduğuna bakarız.

Hesap sormazsam namerdim diyen kişi bugün kulu kölesi oluyorsa, delikanlılıktan bahsetmesin, etek giyip lgbt ye katılsın.
Sırf hükümet aleyhtarlığı yapıyor diye her önünüze geleni yalama sevdanızdan vazgeçin. Lgbt sapkın bir örgüttür.
Olayı yatistircagina yangına körükle gidiyor.sen içişleri bakanısin provakasyon yapıyorsun.milleti kutuplastiriyorsun.
Lgbt'nin sapkın bir örgüt olduğunu düşündüğüm için, bu sözüne katılıyorum.

Keşke şu tecavüzcü badeci tarikat şeyhlerine de bir laf edeydin be adam. Kendisi zaten nurcuları bayağı seviyor. O yüzden tarikat konusunda laf gelmez ondan.
icisleri bakananinin tck madde 216/2´ye göre suc isledigini gösterir.

(bkz: tck 216)
haklı bir söylemdir! ya ne diyecek ulan deve!?
bozuk saatin bile günde 2 defa doğruyu göstermesi olayı. lel.
lgbt sapkın değildir,

hdpli lgbt'liler sapkındır.
ben bir insanın lgbt olmasına saygı duyarım,ama tutup da sokaklarda ben ibneyim,bana karışamazsınız diyip polisleri taşlarlarsa orada dur dedim.
Bu millet kafayı üşüttü herhalde. ibnelere,lezbiyenlere,translara,biseksüellere saygı duyarım diyor.
Saygı duyanlar böyle evlatları olsa sevinirlermi?
5237 sayılı tck'nın 216. Maddesi 2. Bendine göre "halkın bir kesimini sosyal sınıf, ırk din, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılamak" suçunu işlemektir.

Bunu yapan muz cumhuriyeti değiliz devletinin sözde içişleri bakanı!

Tabi derdi başka. O bir çomar avcısı. O çomarlara fısıldayan bakan... Derdi malum mallara hoş gelecek laflar ederek, bunların desteğini almak ve sırası gelince şahsıma madik atmak.

Velhasıl tüm hesaplar Yolcudur Abbas bağlasan durmaz hazretlerinin kaçınılmaz düşüşünden sonrası için... Böyük resim okuyucusu gerzekler öyle saftirikler ki gözlerine girmiş merteği bile göremiyorlar.
Seçim yaklaştığında gay barları bile dolaşıp, oy dilenecek şahıs beyanı.

Hayır, öyle olmadı mı? Akp'nin ilk dönemlerinde meyhaneler dolaşılıp, oy istenmiyor muydu? Ya referandum dönemlerinde parlayan ak lgbt neydi?

Olmuşken buradan yakın:

https://odatv4.com/soyluy...yanit-var-03022121_m.html
lgbt ye sosyal sınıf ırk cinsiyet diyen beyne tükürürüm ben. bu ahlaksızlık bu sapkınlık bu ülkede yerleşmeyecek o kadar. gidin pisliğinizle terk edin bu toprakları.
Hem eski fetöcü , hem eski anti Erdoğancı, hem kel , hem Oflu.
(bkz: her sapa kın bulma kafasıyla konuşmak)