bugün

birini bekliyoruz da daha cevap verecek.
istiyoruz ki gelsin.
Çokça yaptığımdır

Bira ısmarlayacak kızlar eqlesin.
biryooon diye karşılardım.
25 sandigin adamin 50 cikmasiyla sonuclanmasi muhtemeldir.
Marşal seninle kimse buluşmaz kbkma.
Uludan buluşmadim hiç.

007yle içerim diyorum birgün istanbul denk gelirse. Erkek...

Lidyanettaya kebap bira ismarliycam denk gelirse... Yıllardır abi der sıpa.

Ne bekliyorsunuz ki her bulusmadan anlamadim.
Çer mi çöp mü ucuz mu? Ziraat Türkiye kupasını vip tribünde izleyecek insanım şurada.
normal bir davranış. kalabalık bir kafede buluşursun, kahve içersin, sohbet edersin. ama insanlar o kadar güvensiz ki artık saat ya da adres sormaya bile korkuyorsun.
geçmişte defalarca yaptım ve hiç zarar görmedim. hala buradayım.
Buluşurken dikine gitmeyin beyler pişman olursunuz.
Lord gelecekse biz de gelelim, 4-5 kişi sessiz sessiz dinleriz. Bik bik yemelik çerçöp getirir (ucuz atıştırmalıklar).
Mezuza ile buluştuk. son ana kadar, onun kız olabileceği umudumu korudum. sonu malumunuz, yigidolar gavesinde çay höpürdettik.
Kuşkusuz lütfen ben de geleyim arkadaşlar. Ses yapmam, sadece dinlerim.
Ben birkaç kişiyle buluştum yemek yedik, bira içtik, sohbet ettik falan. kimse yüz binlerce insanın arasından kötü bir şey yapmak için Uludağ sözlük yazarıyla buluşmaz korkmayın...
Bira ısmarlayacak kızlar eqlesin.
karadeniz civarı varsa her türlü şey yemek kahve çay ısmarlanır. bira filan ısmarlamam çünkü alkol kullanmıyorum. o kadar cool değilim kartoncu çocuk gibi.
Seyhan da olanınız var mı ? *
Sözlükten yapılan evlilikler, görücü üsülü evliliklerden daha iyidir.
ben bez bebek nana'yla bir gün buluşmak isterim. birlikte sohbet ederiz.
Evlenmeseydin ağlama lan şimdi.
üzüldüm bir yandan da hayret ettim. bazı topraklarda bazı çiçekler olmuyor.
2015 yılında bu sözlükte başka bir nickle yazdığım esnada bir hanımla buluştum. Buluşmaz olaydım, 2 yıllık sevgililik, 4 yıllık evlilik ve sonuç boşanma. Kötü biri değildi tabi biz anlaşamıyorduk bir şekilde. Yapmadığım şeyleri yapmışım gibi göstererek kendi babasının zamanında yediği nanelerin intikamını güya benden alıyordu. Tipik mutsuz kız çocuğu modeli. Yolu açık olsun yine de. Haberim yok ne yaptığından.

edit : be anasını gondiklediklerim, boşanan taraf benim neden ağlayayım?
Buluşacaksınız da nolcak bırakınız efendim bu işleri.
Bodrumda olan var mı varsa buluşalım.
2011 yılında bir kızla buluşmuştuk. Bir süre takıldık. Güzel zamandı. Sonra kız ortadan kayboldu. WhatsAppta yok, teli kapalı falan. Unuttum gitti.
muhtemelen yaşadığım çevrede burda yazar olan bir kişi bile olmadığı için asla gerçekleştiremeyeceğim buluşmadır.