bugün

bilgisayarını yanlız kullanmayan biri için güzeldir, özeldir. sözlüğü günlük sanan yazar için yeni bir yaşam alanıdır...
yepisyeni* uludagsozluk hizmetidir. özellikle gammaz üyeler, gammazladıkları başlıkları veya mesajları buraya kayıt ederek, yaptıkları işi kolayca takip edebilirler.
delikanlıyı bozan ismine rağmen yinede hayırlı olsundur.
(bkz: buyuksehir calisiyor)
sözlük için notepad. yapacaklarını yazmak veya her türlü şekilde doldurmak için kalbin kadar temiz bir sayfa. "yeni sayfa" butonu ile birden fazla sayfa oluşturabilirsin.

ile duygulandıran yenilik.*
herzamanki temasında yazılar kırmızı olarak çıkıyor ne değişik.
sözlüğe yeni bir renk katan pad.
aslında yazacak birşey yok sırf temiz bir sayfa olmasın diye karalanan özellik...
sağ taraftaki kutucuklara kısayol olarak konmu$ sözlük özelliğidir. *
asdf yazarak denenmiş, dahiyane demenin dahiyane fikirleri basitleştirmekten başka bi işe yaramayacağı
ama yine de kullanışlı,basitve belki ileride işe yarar hede.
üzerine alfabetik sıralama, yedek alabilme*, eskiden yeniye sıralama gibi özelliklerin entegre edilmesini istediğim süper fasilite.**
23.03.2007 13:15
caylaklıkdan kurtulunacak...
alkol azaltılacak...
sıgara bırakılacak...
kumardan el etek cekılecek...
karı kız davalarına bır son verılecek...
adam olunacak... ol..
tüm banka hesap numaralarını, kişisel bilgilerini, çeşitli argümanlarını ve şifrelerini bu özellik sayesinde bir arada bulabilen biri olarak neden bu kadar eleştirildiğini bir türlü anlayamadığım buton. siz kullanmayı bilmiyorsanız adam napsın?? zağol varol.
gelişmeler bölümünde adı geçtiğinde herkesin harıl harıl arayıp bulamadığı buton.
yararı olabilecek kötü gün dostu pad.*
hatırlatma gibi bir özelliği olsa tadından yenmeyecek sözlük özelliğidir.
yeni*, denden isaretini kafalarda canlandırmayan bir ozellik. *
çok fazla sekme açınca, sağa sola genişlemesi için altta kaydırma çubuğu çıkan ancak kendi kendine kaybolan, kimi konularınızı göremediğiniz fasilite.
bircok sözlük yazarinin daha hic kullanmadigi fasilite.
süper şey.
sevgili sözlük.. bana bu kalbim kadar temiz sayfayı ayırdığın için.. aa bi dakka lan, benim kalbim böyle temiz değil ki.. çok fesatım ben.. hönk?
dosyalarımızıda yükleyebilsek tam olacak şey.

(bkz: evini sözlüğe taşımak isteyen uuser)
birisi benim sözlükpad i çalmış diye çığırmama sebep olan kısım.
sadece ve sadece bomboş bir sayfa açılıyor.
edit: yok ya yerinde duruyor , sadece bembeyaz bir sayfa görünce bir an..
yav bu kadar da tembel olunmaz ki kardeşim, orayı da senin yerine dolduracak değiller ya. (bkz: sözlük yazarlarının evhamları)
her gördüğümde adet gününü hatırlamama vesile sözcük.
akla gelen ama o anda girilmesi mümkün olmayan entrylerin, benim gibi adını bile unutan bünyelerce piç olmamasını sağlayan işlevsel sözlük defteri.
zall'ın yazarlara yaptığı bir güzellik, notların tutulabileceği bır sayfa. windows'un notpadine yazıp hard diske kayıt yapılınca , pc'ye atılan formatla bu kayıt gidebilir, ama sözlükpad'e yazılanlar yazar hesabında kalır. yazar için kolaylıktır.
notpad
sözlüğün bu özelliğini ciddi şekil de kullanan biri varmıdır? merak içindeyim.