bugün

(bkz: cin)
arkamdan ok atılmasından korkardım.çünkü napabilirdim ya biri bir ok atsaydı.şu an saçma ama o zaman nerdeyse hiç tanımadığım dünyada neden mümkün olmasındı ki ...
Çocukken annem bana şöyle bir şey söylerdi, annem mi psikopat ben mi korkağım siz karar verin;

Hu gangan gaa huu gangaa
Çocukları alırmış
Sepetine Koyarmış *
Yaramazlık yaptığımda Huganganga adlı şahsiyetin gelip beni sepetine koyup götüreceğini sanırdım. Haksız mıyım korkmakta?
sırasıyla karanlık korkusu, hayalet, örümcek, yaramazlık yapanları keseceğini söyleyen site bekçisi, evinin önünde oynamamızdan rahatsız olup bizi kovalayan küfürbaz amca
Çöp arabası, elektrik süpürgesi, karanlık.
(bkz: palyaço)**
(bkz: gulyabani) kim bilir kaç defa izledim bu filmi ama yine de yüzünü tam hatırlamam. sağ elimin işaret ve orta parmakları arasından gördüğüm küçücük kareden bile oldum olası tırsmışımdır çünkü. hiç tam bakamadım korkumdan.

Toy story'yi ilk izlediğimde çok etkilenmiştim. geceleri barbie bebeklerimi dolaba kapatırdım; penceremden sızan sokak lambarının ışığıyla gölgeleri devasa olurdu. canlanıp, sabah oynarken yanlışlıkla yere düşürdüğüm ya da "canlarını acıttığım için" benden intikam alırlar diye ödüm patlardı.

bir zamanlar da furbyler çok meşhurdu, bütün arkadaşlarımda vardı. e geri kalır mıyım haliyle ben de
istedim annemden bir tane. kendi kendine konuşurdu bu meret. bazen dalıp giderdim odamda oynarken, furby'nin tiz sesiyle irkilirdim. David bowie'nin labyrinth diye bir filmi vardı bir zamanlar. Jennifer connely gencecikti o filmde. "Cinler kralı, cinler kralı al götür bu bebeği buralardan", diye meşhur bir repliği vardı*. yaramazlık yapan küçük kardeşini alıp uzaklara götürsün diye david bowie'den yardım isterdi. ertesi sabaha kaybolmuştu bebek. ordaki goblinler nedense bana furbyleri anımsatırdı. yaramazlık yaptığım zamanlar furbymi dışarı çıkarırdım; kaçırıp götürmesin beni uzak diyarlara diye. zaten çok dayanmadı. bir iki hafta sonra annemden birine vermesini istemiştim furbymi.

o değilde ben amma etkileniyormuşum filmlerden.
(bkz: karabasan)
gözlüklü amcalar.
Daha önce hiç açmadığı bir kapıyı açmaktan çok korkan kız çocuğunun korkusudur. Ardından ne çıkacağını bilmemek beni çok korkuturdu. Her zaman tanıdık yüzler beklerdim, yabancı birinen, cilmediğim tanımadığım bir yere açılmasından hep korkardım. Haklıydım.
(bkz: gulyabani)
abimin binanın en üst katındaki evimizin balkon kenarında yürümesi ve tüm ısrarlarıma rağmen aşağıya inmemesi.
uluyan kurtlar. sonradan mhp sempazitanı oldum. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu şeklindeyim.
babaannemin arkadaşının gay oğlu.

aslında son derece şeker biridir. nesinden korkmuşum anlamıyorum.
"mehepeli" olarak korkunç şekilde adlandırılan insanlar. kurt işaretinden midir nedir bayağı bi korkmuşluğumuz var sözlük. * ah şu çocukluk korkuları...
pamuk ve balon. çocukluk işte.
(bkz: kaz tüyü)
katil bebek çaki. Allahın belası şey...~~
ayna grubu ve tabiki de alpay özalan. Adamı zükerdi valla.
karanlıkta oyuncak bebek görmek. *
(bkz: balık)
(bkz: beyaz saçlı insanlar) sevmeye kalktıklarında hep kaçmışımdır.
Aynalar. Aynadan odaya birinin gireceğini düşünürdüm. Hoş o ihtimal halen daha var.Gelmemiş olması çıkmayacağı anlamına gelmez.
(bkz: dinazor)
(bkz: küçükken korkardım artık korkmuyorum)
tarkan'daki 49 kollu ahtapot.
bak şimdi de korktum lan.
lahana bebekler. hep o katil bebek Chucky yüzünden.
güncel Önemli Başlıklar