1. 1.
  izlendiğinde adamlar yapıyor abi dedirten süper pixar animasyonu.
  2 ... pafküf
 2. 2.
  oyuncakların bilinmeyen yüzlerini gün ışına çıkaran, dostluğu en güzel şekilde anlatan animasyon.
  1 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  Sayesinde, Haluk bilginer'in sesini her her duyduğumda, aklıma buzz light year'in geldiği, muhteşem animasyon. özellikle
  Buzz'ın "sonsuuuzluk ve ötesiiiiii" diye bağırarak, atlayıp uçmaya çalıştığı sahne, çocuklar tarafından benimsenip çokça taklit edilen bir fenomene dönüşmüştür. bir de, bu tür animasyonların sonuna, güldüren çekim hataları sahnelerini eklemiyorlar mı, insana "pes" dedirtiyorlar. (bkz: pes doğrusu)
  ... notdolllab
 4. 4.
  hollywood'un ilk uzun metrajlı bilgisayar animasyon filmi.
  ... der ve uzaklasir genc adam
 5. 5.
  daha önce bildiğim halde izlemediğim pixarın ilk uzun metrajlı animasyon filmi.gerçekten harika senaryosu ve oyuncularda olmadan harika bir film çekileceğini gösteriyor bizlere.woody adlı şerif oyuncağın andy isimli çocuğun en sevdiği oyuncaktır.ama bir gün çocuğun arkadaşları doğum günü partisinde buz lihgt year isimli daha sofistike bir oyuncak hediye ederler.bu durumu gören woody arkadaşımız papucunun dama atılacağından endişe eder ve buzz dan kurtulmanın planlarını yapar.olaylar ve maceralar bu iki düşman oyuncağın dost olmasını sağlayacak kadar duygusallaşır.
  1 ... sex files
 6. 6.
  ilk uzun metrajlı animasyonmuş galiba, mehmet ali erbil ve haluk bilginer gibi ünlü isimler seslendirmiştir ayrıca daha çok çocuklara hitap etmesine rağmen gayet eğlencelidir.
  1 ... the longest journey
 7. 7.
  son çıkanlar.
  (bkz: toy story 2)
  (bkz: toy story 3)
  1 ... gulhan seven adam
 8. 8.
  bir çırpıda biten eğlenceli animasyon.
  1 ... kajmer
 9. 9.
  ortaokul semalarındayken adımımı attığım, 1995 yapımı pixar'ın bizlere merhaba dediği animasyon. woody ve buzz light year ile bünyemizi tanıştırmış. görselliği ile aklımızı çelmiş 'vay beee!' dedirtmiş bir yapımdır bu.
  ... cool adam
 10. 10.
  2 nisan 2010'da 3d olarak yeniden vizyona girecektir.

  kaynak: http://www.uip.com.tr/film_detay.asp?id=181&pg=1
  ... windows kullanan mac hayrani