1. 1.
    bu şarkı ünlü olacak o vakit herkes burda entry girecek biz ise ilk entry yazarı olarak tanımımızı girelim.

ava max a ait çok güzel şarkı.

klipteki yakışıklı ayrı güzel kız ayrı güzel şarkı ayrı güzel güzel kelimesi gözüme hiç bu kadar güzel görünmemişti.

https://youtu.be/WXBHCQYxwr0

gece gece atmak istemiştim ama neyse saklayıp sabah dinlersiniz. bu saatte dinleyen zorluk çekebilir.
    2 -3 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
  2. 2.
    Upper intermediate seviyesinde bulunan ingilizcemle ezgisini sevdiğim ama okunuş tarzını sevmediğim şarkı. Dinlediğim şarkıyı anlamak isterim.

maalesef aksanı mı böyle yoksa şarkının söyleme şekli mi böyle olmak zorunda bilmiyorum ama anlayamıyorum hızlı ve yutulan ingilizceyi. O yüzden pek fazla sevimli bulamadım şarkıyı.

Evanescence, avril lavigne, adele, sam smith, james arthur gibi olun. Tane tane anlayacağımız şekilde okuyun amk şu şarkıları lütfen rica ediyorum.
    2 -1 ... dostoyusev
  3. 3.
    hepbirsonbahar hanımın yeni nick'i. çok beğendim, açmış sizi.
    2 -2 ... kan tutan kasap
  4. 4.
    (bkz: harun abi)
    2 -2 ... true
  5. 5.
    çok tatlı bir dişi yazar. entryleri ile hem güldürüyor hemde düşündürmüyor, en sevdiğim. iyi yazmalar.
    8 -8 ... kan tutan kasap
  6. 6.
    hacı diye hitap eden dişi mi olur amk.
    3 -1 ... true
  7. 7.
    dişimiymiş efenim?
    1 -1 ... h a y t a
  8. 8.
    hayte ne? tahterevalli abula.
    ne edcem bişi edmeyecem.
    söyleyin kendisi de bana bişi etmesin korkarım ben.
    5 -1 ... h a y t a
  9. 7.
    Dişi değil kadın.

Ayıp ayıp.
    3 -3 ... sweet but psycho
  10. 8.
    hayte ne diye sorarlar kadına hayta hayta .

kız dur daha yeni çıktım içeriden(çaylaklıktan) az daha böle devam edersek geri tıkacaklar içeri.

zaten yemekleri de yenmiyor kantinde de zallama diye bir sandviç uydurmuşlar içinde ne olduğu da belli değil pahalı birde dünya para. kantinci mod abi de ters uyuz biri parasıyla su bile vermiyo illa ayran içecen diyo.
    1 -1 ... h a y t a