1. 1.
  amerikalı aktör.
  2 ... steve2
 2. 2.
  con air in sübyancı (bkz: pedofil) mahkumu. ama film sonunda akıllanır az biraz.
  3 ... gregor incegor
 3. 3.
  (bkz: mr pink)
  (bkz: reservoir dogs)
  3 ... santa ernesto
 4. 4.
  (bkz: fargo)
  1 ... freud
 5. 5.
  Quentin Tarantino ve Coen kardeşler in filmleriyle hafızalarımızda yer eden new york lu aktör. oyunculuktan önce itfaye görevlisi olan buscemi Pulp Fiction daki garson buddy holly olarak hali izlenilesidir.
  5 ... kapaparantez
 6. 6.
  "bouşemi"(u belli belirsiz) diye okunuyor bu şahane oyuncunun soyismi. italyan asıllı bir babanın oğlu bir de. haberiniz olsun efem.
  1 ... sally
 7. 7.
  ayrıca armageddon' daki kaçık halini hiç unutamıyoruz. kaliteli karakter oyuncularındandır kendisi. ve pek de bir çirkindir yahu.
  ... peytonpeyton
 8. 8.
  oynadığı herhangi bir filminin gayet normal bir sahnesinde, onu sadece görmek bile beni güldürüyor. adamın duruşunda bile bir espri var. tam bir karakter oyuncusu.
  3 ... louis cyphre
 9. 9.
  trees lounge filminde döktürmüs olmasina ragmen turkiye cumhuriyetinde bu filmi bulmak kaf dagindan zumrutu anka kusunu getirmekten zordur.
  ... mulayim
 10. 10.
  asıl ününü fargo ile yapan ama ondan önce ve sonra sayısız seçme filmde yeralmış, rol seçimi harika olan ve yan rollerde harikalar yaratan bir aktördür. ölü köpekbalığı gibi bakabilmesi ona çok şey katmıştır. ha bir de tarantino, rodriguez gibi kült yönetmenlerin kankası olması tabii.
  (bkz: fargo)
  (bkz: con air)
  (bkz: reservuar dogs)
  1 ... zargana