bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  oceans eleven'daki malum gazinonun patronu, julia roberts'ın o filmdeki kocası.
  2 -1 ... azorka
 2. 2.
  evlenmek istediğim tipteki yakışıklı aktör.7 yıl flört ettiği kız arkadaşıyla evlenmiş.şuan 3 tane kızları ile mutlu şekilde yaşıyorlar.
  2 ... depression
 3. 3.
  ilk bakışta birşeye benzetemediğim, ancak filmlerini izledikçe ne kadar karizmatik oldugunu anladıgım, süper oyunculuk sergileyebilen oyuncudur.
  2 ... sephrenia
 4. 4.
  kurtlar vadiside sharon stone en büyük baronu oynamış aktör..
  2 -5 ... selmagezinir
 5. 5.
  al pacinonun yolunu izleyen adam...
  2 -1 ... chazsmyr dhuunyl
 6. 6.
  the lost city* ile küba'ya ve özellikle havana'ya ait aşkını belli etmiştir kendisi.öpüyoruz ellerinden.
  2 ... mozambik tavsani
 7. 7.
  bu dallama vakti zamanında polat alemdar a da artislik yapayım demiştir ama kişisel polemikleri sevmeyen polat alemdar hiç istifini bozmamış ve sevgilisi sharon stone u operek en iyi cevabı vermiştir. * * *
  2 ... rigsmaer
 8. 8.
  1956 doğumlu kübalı aktör. castro rejiminden kaçarak amerikaya gelen bir ailenin çocuğuydu. kısa sürede sivrildiği ve beğenildiği aktörlük kariyerinde genelde gangster ve polis rolleri arasında gidip geldi. godfatherin son filminde michael corleonenin yerini alan vicenzo corleoneyi canlandırdı. masum yüzü ve kendine özgü mimikleriyle süslediği filmlerinde, iyi kalpli karakterleri canlandırdığı rol sayısı yüksektir.
  (bkz: night falls to mannathan)
  (bkz: internal affairs)
  (bkz: things to do when you are dead in denver)
  (bkz: jennifer eight)
  2 ... legend of the stranger
 9. 9.
  Godfather'ın Don Vincenzo Corleone'si.
  2 ... pecos kid
 10. 10.
  çalkantılı hollywood' un en sakin simalarından, kübalı aktör. yüzüne baktığınızda güven veren bir şeyler görürsünüz, ironik şekilde, hep güvenilmeyenleri oynamıştır. her daim jöleli saçları ve ağzından düşmeyen pürosuyla, mafya babalarını ya da mafya babalarının sağ kollarını beyaz perdede başarıyla canlandırmıştır. soğukkanlı mafya babası vincenzo corleone ve tatlı sert ama yumuşak kalpli eski gangster jimmy the saint, birbirinden apayrı karakterler olmasına rağmen, garcia' nın oyunculuk gücünü göstermektedir, andy garcia farklı rollerin altından başarıyla kalkmaktadır.
  küba' ya duyduğu özlemi saklamaz, günün birinde küba' ya dönmek istediği bilinir. ailesine büyük önem verir, ne kendisi ne de ailesi, şimdiye kadar paparazzilere malzeme olmamıştır.
  1 ... legend of the stranger