bugün

hakkında "çarpılmış" esprisi yapan gerzoların dünya üzerindeki tanıdıkları muhtemelen tek fizkikçi. (yaşayan demek lazım bir de aştayn var)

düşün, böyle gerizekaklıların bile tanıyacağı kadar dünya genelinde Kabul görmüş bir zaat.
dün öğretim üyesi bir arkadaşla konuşup geyik yapıyorduk.
o kadar çok derse giriyoruz ki yorgunluktan acaba bir tahtımız olsa da öğrenciler bizi o tahtta sınıfa götürüp
getirseler diye geyik yaparken birden bir tekerlekli sandalyemiz olsun yeter dedim.
sonra oradan benim fikri çağrışım stephen hawking'e falan zıpladı.
sonra da kahkahayla ettiğimiz bu geyiğin içine resmen edildi. sonra da o bizim gibi bu kadar derse giriyor mu ki diyerek bu muhabbeti kapattık bitti.
Sitefın, sana namaz yok olum, oturduğun yerden içinden dua okuyacaksın, leblebi gibi toplarsın sevapları.

Canım ya. Çok sevdiğimiz, mucizd bilim insanı. 7 sene yaşar dediler, 60 yıldır hayatta. Ölürse mutlaka cenaze namazına katılacağım.

Cesetini umarım uzaya gönderirler. Ne romantik.

❤️❤️❤️
Eğri oturup doğru konuşur.
"100 yıl sonra Mars'ta yaşayacağız"

http://www.cnnturk.com/bi...m&utm_campaign=buffer
Başlığı her gördüğümde ölmüş mü diye baktığım adam.
görsel
anathema konserinde boy gosteren unlu bilim adami.
Konuşabilmesi için acayip bi teknolojik alet keşfettiren büyük teorik fizikçi.
Gelmiş geçmiş en iyi uzaybilimcilerden.Als hastalığından dolayı fazla yaşamaz demişler ama hala sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürüyor.3 tane de çocuğu vardır.
Yirtik dondan firlar gibi her seyden firliyor.
Tanim: o haliyle 2 kere karisini aldatmis adam.
O haliyle lan!
Hayatini anlatan filmi izledikten sonra kendisine saygimin arttigi kisilik. Surekli aglamakli izledim, boyle bir sanssizlik.. allah uzun omur versin diyorum ateist adama evet.
Dünya tarihinin en iyi fizikçilerinden.Uzay hakkında birçok bilinmeyeni ortaya çıkarmıştır.

görsel
Spastik ve gereksiz bir adamdir. Akraba evliliği diyorlar.
21 yaşındayken tedavisi olmayan (bkz: ALS) hastalığına yakalanan bilim insanı.Ceviz Kabugunda Evren adlı kitabınını okumanızı öneririm.
ateistir. pis kafir değip kafa kesenleri yüceltenler buna bir el atsın. adam hayatını bilime harcamış bugün bile her şeyin teorisi gibi bir açıklamayla uğraşıyor. yani her şeyi açıklamak gibi çılgın bir fikrin peşinde. adam gibi adamdır.

http://www.youtube.com/watch?v=r7nLrfOgR4E
Tanri vardir demeyen, evrenin olusumunun bilim tarafindan açiklandigini ama bunun fizik kanunlarini yaratan bir tanrinin olmadiği anlamina gelmedigini söylüyor.
çekin sündürün adamın kelimelerini.
he allah var, hawking müslüman,
evet evet hacca gidecekmiş, tövbe etmiş, hurilerin hayaliyle yanıp tutuşuyormuş.
yakında kapanma kararı da alır.
adam ateist olduğunu bas bas söylemiştir. kaynak da verdik. halen daha tanrı var dediği ne bir kaynak ne de bir görüntüye rastlamadık. o değil bide müslüman yapacaklar adamı. allah a inanıyormuş, he he, senin orta çağ putuna kesin inanıyordur o. palavradır efendim. kaynak getirin. evet tanrı var ve ben ona inanıyorum diyecek.
motor nöron hastalığına sahip bir bilim adamı. deha.

(bkz: als)
bilimin sahip olduğu ender insanlardan biridir. bir dehadır. masterdir.
Hawking: Uzaylılar mesaj yollarsa cevap vermemeliyiz demiş. ya ana bacı söverlerse ne olacak diye soruyor yurdum insanı,kafaları karışık.

http://www.birgun.net/hab...-vermemeliyiz-129198.html
görsel
albert einstein'ın veliahtı olarak görülen, yapay zeka hakkında "bu icat insanlığın sonu olabilir" açıklamasını yapan bilim adamı.
Dünyanın en zeki insanı olduğu bilinir. Aynı benim gibi.