bugün

entry'ler (233)

fl studio

Arkadaşımın bu program aracılığı ile yaptığı isimsiz güzellik..

https://youtu.be/vlNgTepVVJ8

En kısa sürede öğrenmek istediğim..

ben fero

27-28 yaşlarında hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçen kel adam. çok kısa bir zamanda büyük bir kitle edindi kendine. sanat kaygısı vs zaten yok kabul. adam eğlenerek şarkı yazıyor ve hakikaten çok eğlendiriyor. Devamını dileriz ferocum

fatih cetinkaya

2019 mahalli idareler seçimi Afyonkarahisar Mhp belediye başkan adayı.

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

kuşkusuz blackfield - my Gift Of Silence. Fenadır fena.

pamukkale turizm

iniş yeri afyon otogar yazmasına rağmen 18 yaşında bir genç kızı gecenin bir vakti yolun kenarında zorla indiren firma olarak aklımda kalmış firma.

Edit: ergen forumlarından s*çırtmanın biri metroya binseymiş gibi saçmalık abidesi bi cevap vermiş. metro turizmde yapılan terbiyesizlik, pamukkale turizmin ayıbını neden kapatıyor orayı anlayamadım ben. O zaman birileri üstümüze attırana kadar hiç ses çıkarmayalım bişey demeyelim. Adam seni gecenin bir vakti hiç bilmediğin bir şehirde ıssız ve karanlık bir yolda indirsin "ya buna şükür en azından üstüme attırmadılar metro turizmdeki gibi" falan mı diyeceksin? illa değneyin ucu bi tarafınıza girecek, olayınız bu aq.

güldür güldür isimli programın hiç güldürmemesi

Komik olamayan ama komik olduğunu zanneden bütün oyuncuları kadrosunda bulunduran bir program hakkında çok doğru tespittir.

linkin park ın en güzel şarkısı

Tabii ki (bkz: from the inside) (bkz: lost in the echo)

afyonkarahisar

Yıllar önce(6-7 yıl) faça şahin doğandan geçilmezken artık nasıl olduysa faça son model lüks araçlardan geçilmemekte olan bir şehir. Erkekliğin ve namus bekçiliğinin kitabını yazan yerel halk üniversite öğrencilerinin alayına fahişe ve top gibi aptal aptal yakıştırmalar yapmaktan asla geri kalmaz.

Afyon'a gittiğinizde lütfen erenler denilen cehenneme bir uğrayın. Okullarını okumaya gelen genç kızların peşinde olan yine "erkekliğin ve namus bekçiliğinin kitabını yazan" yaşları 40'lara(belki geçen) varan birçok barzo göreceksiniz. Afyon'da okuyan kızlar için özellikle çok üzülüyorum. Eminim birçok şehirde bu tablo vardır ancak bu şehirde abartı boyutlarda. Giden, okuyan, gören beni çok iyi anlıyordur eminim.

Olay yalnızca erenlerden ibaret değil. Bu ilin geneline yayılmış durumda. Aileniz varsa, güzel ve nezih bir şekilde vakit geçirebileceğiniz yerler bir elin parmaklarını geçmez. En iyi ihtimal lüks otellerin restorantlarına falan gitmeniz lazım. Hafta sonu ise kısmen Afium diyebilirim. Pubları falan sakın denemeyin ağızyla içmeyen bolca insan var. Ya da boşverelim restorantı barı, dışarda şöyle turlayalım şehri gezelim diyorsanız hiç duymadığınız küfürleşmelere şahit olacaksınız emin olun.

Efendim bolca barzoluktan bahsettim. Trafiği ne halde hayal edebiliyorsunuzdur umarım. Sucuğu kadar trafik magandalarının da ünlü olması gerekir bu şehrin. Arabasını en işlek caddenin ortasına park edip ekmek almayana gidenler, ters yönden gelenler, yolda durup geri geri gelmeye çalışanlar, kırmızı ışıkta ne baktınlar, el frenleri, yanlamalar say say bitmez be kardeşim.

Birde Afyon'daki halk afyonun inanılmaz şekilde geliştiğini falan söyler sakın inanmayın abi. 2 tane lüks beton yığını falan yapılınca bide elleri 2 kuruş para görünce bunlar bulundukları şehri gelişti falan zannediyor.

Uzun lafın kısası yaşanılabilirlik açısından rezalet seviyede. Maalesef il genelinde korkunç bir zihniyet hakim.

"yıllar boyunca ekmek yediğin memlekete niye böyle konuşuyon len ey amuagadsdad falan diye cahil cühela konuşanları şimdiden duyar gibi oluyorum. Ancak laftan anlamayacak olmaları teoriden çıkmış, kanunlaşmıştır benim nazarımda.

16 nisan 2017 referandumundan hayır çıkması

ulkede hukuk adina denetim adina hicbirsey kalmadi. meb mufettisligi bitti. keza diger kurumlarda da ayni durumu goruyoruz. bu dipten yukari dogru yavas yavas yapildi. denetim tamamen devredisi birakildi. cunku denetlenmek islerine gelmiyor. herseyi yapabileceklerini saniyorlar. yillardir oyumu akp ye veririm. ama sinirlar asildi. belediyeler ve kurumlar ak parti yalakalariyla doldu tasti. serefiyle usuluyle isini yapanlarim kaderi ak parti yalakalarinin dudaklarinin arasina verildi. bu sefer hayir. acik ve net.

büyümek

gokyuzunun maviligine veya gece yildizlara dikkat etmezsin artik. cunku ya gokyuzunu izleyecek vaktin yoktur yada ona bakarken kuracak hayalin yoktur.

girisimci yazarlara oneriler

kimsenin dogru dugun tavsiyede bulunmadigi basliktir. uludag sozlukteki aktif yazarlarin bircogunun girisimci olmadigini gozler onune seriyor.

gürültü yapan komşu

komsu gurultu yapabilir fakat uyarilmasina ragmen hala yapiyorsa bu afedersiniz yavsakliktir. tam 6 yildir cekiyorum bu derdi. 3. kattan bi daire aldik 6 yil once almaz olaydik. uustumuzde 6 yilda 3 komsu degisti fakat hepsi ayni profil. laftan anlamaz saygisiz terbiyesiz. her gelen bir oncekini aratti. sonuncusuda dun tasindi. bakalim yeni gelecek olan saygisiz komsu kim..

gürültü yapan komşuya hukuki yaptirimin olmamasi

maalesef gercektir. ulkemizde gurultu ile alakali hicbir onlem alinmamaktadir. yapilan yeni binalarda daireler arasi ses yalitiminin olmamasi veya ozen gosterilmemesi bu konuda hassas olmadigimizin kanitidir. komsu gurultu yapar. polis cagirirsin uyarir gider. ihtar cekersin komsu sallamaz. dava acarsin ispat ister. polisi yine cagirirsin bu sefer komsu gurultu yapmaz. sacma sapan seyler. ne yapariz bu konuda bilemiyorum.

gürültü yapan gavat komşu

nasil oluyor anlamiyorum. bir insan topuklarini vura vura evin icinde gecenin bir yarisi rahat rahat nasil yurur. bir insan sabaha kadar belirli araliklarla elinden birseyleri nasil dusurur. ulan saygidan bihaber ne kadar cok insan var be.

yazarlar banka açsa koyacakları isim

(bkz: tidal) bence cok iyi.

asosyal pesimist yalniz erkek

#33655034 nolu entrysinde sex yapan kizlara surtuk demistir. girdigi entryden utanmayandir.

sabretmek

ticarette sarttir.

uludağ sözlük suriyelilere tc vatandaşlığı anketi

bulundugum sehirde tanidigim bir suriyeli var. 2 yildir falan biliyorum bu herifi. savasta cocugunu ve esini kaybetmis. ama adam yilmamis. tek kaldigi icin ulkesinden kacmis. simdi turkiyede universiteli kizlarin pesinde. herifi istisnasiz hergun kari kiz kovalarken goruyorum. ustelik yasadiklarini anlatarak insanlara duygu somurusu yapmayi bile ogrenmis bu yavsak. ulan bunlarin hepsi boyle. bir degil iki degil. birakin bu ulkeye fayda saglamalarini falan sokakta edebiyle adabiyla yuruyen bi suriyeli gormedim ben abi.

hayir diyorum. binlerce hayir!

181 boyunda beyaz tenli tipsiz kassız türk erkeği

tipsiz olmayanlari mevcuttur.

babanın söylediği unutulmayan sözler

birgun tesekkur edeceksin.