1. 1.
  (bkz: fc st pauli)
  ... libertad
 2. 2.
  reeperbahn i da icerisinde bulunduran, eglence merkezi gibi goruntusuyle ilginc bir hamburg yerleskesidir aslinda. gercekten de ilginctir, kerhane olarak sayilabilecek onlarca dukkanin, gazinomsu yerlerin yanlarinda, bildigin tiyatrolarin da olmasi, yan dukkanda isini gorup, tiyatroya gitmek isteyenleri, ya da entelektuel tarafi da olan sapiklari dusunur gibidir. haftasonu da, hemen hemen eglenceye ayarli hamburg tayfasinin ve de genclerin, universiteli mangasinin, arayis (!) icinde olanlarin, istikametine giden trenleri doldurdugu semttir. her ne kadar ilginc bir kozmopolit yapiya sahipse de, futbol takimiyla da olsun, hamburg un en saglam yerlerinden birisidir. yanyana iki sex shop un yaninda, yazdigim gibi, bir adet tiyatro onun yaninda, bir adet pizza hut, bir adet mcdonald s, bir adet "yurdum doner kebap" bulabileceginiz boyle bir yerdir. geceleri; burger king tarafindaki hatunlar da, az anasinin gozu degildir zira.
  yine de, eger yolunuz almanya ya duserse, gozunuz kapali ugramaniz ve de gormeniz gereken yerlerden birisidir st pauli.
  ... faidelibilgi
 3. 3.
  genelevi, striptiz şovları ile ünlü hamburg kenti sven hassal romanlarında, küçük kardeşin mekanı.
  ... conspirator
 4. 4.
  hamburg, liman şehri,federal yönetim. araç plaka sı HH dır. anlamı vardır bu iki harfin. hansestad hanburg. liman şehri hanburg. ve st pauli avrupanın eğlence merkezi buradadır. her milletten insan görebileceniz bir şehir. balık pazarı görülmeye değer, ne ararsan bulunur burada.
  ... hildeshaym
 5. 5.
  bir adet yazar. (#11748620) analizi ile takdirimi toplamıştır.
  ... hayrettinyapma
 6. 6.
  (#11789710) helal.
  1 ... notis
 7. 7.
  (#11812401) bursaspor ve ankaragücü taraftarının kardeş olduğunu bilmediğini düşündüğüm yazar. ya da ensest ilişkiye karşı değildir bilemedim. umarım kardeşi yoktur.
  1 ... ankaragucumegitti
 8. 8.
  beşiktaş'lı yazar. severim.
  -1 ... cany13
 9. 9.
  hakkında bir bursalının tecavüzüne uğradığını düşündüğüm yazardırın ta kendisidir.
  7 -1 ... legend texas
 10. 10.
  bakış açısı;[https://video.uludagsozluk.com/v/st-pauli-22812/

  ]
  1 ... legend texas