bugün

Dizleriniz Ayak parmaklarınızı geçmeyecek derecede yapmanız ve sırtınızı dik tutmanız daha iyi sonuçlar almanıza yardım edecektir.
(img:#1309925)
kalori harcayarak yapılanı için: jump squat
iç bacaklar için: sumo squat, kick squat
daha etkili bir sonuç için ağırlıklı full squat, uzun tekrarlı lunge.

ama bence bunlarla çok vakit kaybetmek yerine 100 tekrar jump squattan sonra ağırlıklı leg presse girin.
Squat ve deadlift gibi hareketler temel egzersizlerdir. Çok işe yarar fakat sakatlanma riskini de bi o kadar arttirir.
tüm türk kezolarına zorunlu hale getirilmelidir.
Sanıldığı gibi çok yararlı olmayan hareket.

Omurganız incinirse boku yersiniz. Squat yerine alternatif hareketler yapın, ya da yapmayın.
alt grup çalışmaktan imtina edenler üst grup gibi deadlift mantığıyla mevzuya girdiklerinden 3 set sonunda akşam götten bıçaklanmış hissiyatı yaşadıkları hareket.
Herkesin dilinde amk...

Squat yapıyorum squat yapıcam squat yapsana... Sus amk.
erkeklerdeki iktidar sorununa alternatif çözüm olabilen harekettir.
Basic hareketler grubundadir. Guclenmek ve kas kutlesini arttirmak isteyenlere siddetle tavsiye edilir.
türk kızlarının, son zamanlarda götlerini kaldırmak için türk erkekleri yerine kullandıkları yöntem.
bir komando dansı nın etkilerini gösteremeyeceğine inandığım hede.
Erkek yaparsa vurduruyor diyolar. Bizim suçumuz erkek Olmak mı vurdurmamak mı

Yaptım. Üç yıldır dar pantolon giyemiyorum. Bildiğiniz malum bölge kendini bıraktı. Aile içinde bile taciz ediliyorum.
Yardım edin.
Kendisine düzenli zaman ayıran kadınlara saygı duyulmalıdır. Ciddi emek ister.
her türk kızının duyup bilip bilmeden yapmaya calıstıgı populer egzersız hareketi. ulan onu bikere dogru yapcaksın biiiir. quadriceps e asırı yuklenirler genelde hatta oyle bi genel ki yüzde 99 bak bukadar eminim. vucudun agırlık merkezını koruyup dogru kasa yuklenmezsen aksine minicik popon kapkalın bacakların olur. beslenmene dikkat edeceksin ikiiii onu yapıp ustune 1 tepsi baklava 1 tabak makarna pirinç vs yerse o bacaklar strece sarılmıs dana butu gibi olur. squattaki amac incecik bel ve bacaklar buyuk bir popodur bel boslugu yagla dolmus kızlar sabaha kadar yapsa fayda etmez.

Not: ayy 10 set yapıyorum çok alıskınım diyen var. iyi bok yiosun o yüzden popolarınız kutu gibi olmuş bunlar hep kas kaybı.
Dogru bir acida yapilmadigi taktirde dizlerinize kalici hasar verebilir. Aman diyim dikkat edin dogru sekilde yapin.
Bilinenin aksine, yanlış yapıldığında kalçayı büyütür.
Mükemmel bir bileşik harekettir, karın kaslarını izole egzersizler yerine squat ile daha verimli geliştirebilirsiniz.
Eğer götünuzde olmasi gerekenden fazla yag varsa yapmayın kasa cevirirseniz koca götlü olursunuz.
evet arkadaşlar öncesi ve sonrası diye fotoğraflar atın da biz de işe yarıyor mu görelim. işe yarıyorsa destek veririz yaramıyorsa moral veririz filam yani.
Göt büyütmez, sıkılaştırır.
Sonra belki biraz ama onun için ağırlıkla yapılmalıdır.
çok ağrıtır ama meyvesini verir, ben zorlandığım için yapamıyorum.
Yağı kasa çeviriyormuş.

Hahahhahahahhahahshhahahahahahahahhahahahahahahahahshshshshhshs o hunharca gülen adam gifini koysun biri acil acil.
Bacakların omuz genişliğinde açılarak ,sırt doksan derece açıda dururken, ağırlıklı ya da ağırlıksız yapılabilen bir antremandır. Tercihim ağırlıksız ve kollar sırtla doksan derece açıda öne doğru uzatılan formudur. "Squat girl " youtube kanalı oldukça dikkatimi çekmektedir . Günde 4 dakikalık antremanlarla, kalıp gibi bir vücudu vaat etmektedir. Her sabah uyandığımda; squat ve karın düzleştirme videolarını uygularım .Kardiosuz sadece düzgün beslenerek, çokça faydasını gördüğüm uygulamadır. Hem bacak hem kalça bölgesi kaslarını güçlendirir hem de muhtemel omurga rahatsızlıkları oluşumunu en aza indirger. Başlangıçta fazla sayıda yapılmaması tavsiyemdir.
Diziniz sakatsa kesinlikle yapmayın. Yürüyemez duruma gelirsiniz.