bugün

evet efendim kıyafet ve de giyim dünyasında, spor kesimli, 'bele ya da üste oturan' anlamını veren, tabii ki ingilizce menşeili kelime grubudur.
moda oldu diye göbekli göbeksiz bi sürü erkeğin giydiği üste oturan gömlek cinsi. slim fit gömlek satın almak isteyenlere ufak bir test uygulanmalı, bu arkadaşlar böyle siyah bi takım elbise ve ince bi kravatla minnoş bi vespa'nın üzerine oturtulup alfie'de jude law'un verdiği havanın yakınından geçip geçmediklerine bakılmalı. hadi yakını boşver uzağından geçene de razıyım.
dar kesim demektir. 0* beden kişiler için ortaya atılmış şeydir. kim çıkardıysa beddualarım onunladır. türk erkeği göbekli olur, hadi tamam zayıflar da var ama bi gömleğin hem normalini hem dar kesimini yapsanız ölür müsünüz? ölüyolarmış demek ki çok hoşunuza giden bi gömleğin 2x-3x large bedenini giyseniz bile düğmeler kapanmadığında çok mutsuz olmanızı istiyolar.
herkese yakışmayan beden türü.
gerçekten slim insanlar giydiğinde on numara olan dar kesimli pensli gömlektir.
"fit vücutlar" ın can simididir. yurdum insanının beden kitle indeksi sebebiyle pek rağbet edilmez.
türkçe karşılığı dar kalıp.
tişörtlerde giydiğim kesimdir. (göbekliler yanına bile yaklaşamaz)
Apaçi selimlerin çok sevdiği kalıptır.
85 kiloyken sevmediğim ama 72 kiloya düştüğüm zaman tapmaya başladığım kalıp türü. Meğersem ben çuval giyiyormuşum. *
takım elbise de güzel durur. ülkemizde birçok bürokrat bu şekilde giyinir.
http://galeri.uludagsozlu...nün-giydiği-takım-634591/
kişiye özel sağlıklı ve hızlı kilo verme programıdır... (bkz: theslimfit)

program bir aylık, kapıya teslim kişiye özel günlük yemek, spor ve gün boyu verilen koçluk hizmetlerinden oluşmaktadır. programın tüm süreçleri a’dan z’ye diyetisyen kontrolünde geliştirilir. bir ay boyunca bulunulan yere tüm gün yenmesi gereken kalorisi, porsiyonu ve besin değeri dengelenmiş yemekler ulaştırılır, diyetle beraber yapılması gereken spor organize edilir, ve bu yürüyüşlerde eşlik edilir, her gün kilo, beslenme düzeni takip edilir ve bu zorlu zayıflama yolculuğunda kişinin yanında bulunarak bir ay gibi kısa sürede ortalama 7-10 kilo arasında sonuç alınır...

http://www.theslimfit.com/
Kaslı erkeklerin vazgecilmezi. Lutfen vazgecin.
80 kg olmama rağmen giydigim gomlek. kemiklerim mi agir acaba?

edit: sporcuyuz aq.
slim fit erkeklerde hiç hoş durmayan bir olay.erkek dediğin slim mi olurmus canım?
Erkek kıyafetlerinde üst bedenlere verilen kesim adıdır.
80 kiloluk ayuların giymemesi gereken beden. sarkık vücutlu hanzolar bile tercih ediyormuş. şaşırtıcı. göğüslerin düğmelerin arasından taşmasın soora. ayu.
- Hüseyin nasıl oldu lan pantolon yakıştı mı ?
+ abi sende de ne göt varmış be.
- ne diyosun olum?
+ abi versen sikerim o derece yakışmış yani.
kıvrımlı, göbekli, memeli vücudumu bıngıl bıngıl ortaya döken, olmaması gereken bir giyim beden ölçüsü.
Çok gay. Şık da durmuyor.

ingiliz kesim çok daha şık ve oturaklı duruyor bunun yerine.
Benim de sürekli küfür ettiğim moda şekli yada akımı adı artık her ne ise. Ülke, hatta dünya olarak şiddetle 2002 2008 arası moda anlayışına geri dönmeliyiz. Bol paça düşük bel pantolonlarımız nasılda güzeldi. sweatshirt üstüne tshirt giymeyi özledim lan...
son iki yıldır tüm gömlek ve takım elbise üreticilerinin -Türkiye gerçeklerini görmezden gelerek- üretim yarışına girdikleri s2msonik kesimdir.

Efendi gibi regular fit üretin, zira üretimi başlatandan o kumaşı kesip dikene, astarcısından son ütücüsüne alayının annesine galiz küfürler savurmaktayız.

slim fit sevmem, seveni de sevmem. hehe hele alıp giyenden tiksinirim.
erkekte ibinemsi duran moda.
Göze hiç de hoş görünmeyen, gereksiz ve kıro bir moda akımı.
Pöfffff!
Umarım ömrü, geyikli tayt kadar kısa olur!