bugün

amerika ve kanadaya, aylığı 3 dolar gibi rakamlara, günlük 6 saatlik bir konuşma limitiyle, cep telefonları ve sabit hatlarla görüşme olanağı sağlıyor.
video ve ses iletiminde usta bir program.
siber alemdeki en rahat iletişimi sağlayan naçizane konuşma programı.
keşke herkeste pda olsa ve skype yüklü olsa da birbirimizle konuşmak için ayrıca para ödemesek. msjları buradan göndersek, sadece internet hizmetine para versek.
mısır'da kullanımı yasaklanmıştır.
sebep olarak da voip aramaları gösterilmiş. %13 kar düşüşünden bahsediliyor.
görsel açıdan msn'den çok daha güzel olan program.
yükleme işlemi bittikten sonra artık harika bir skype ınız var iletisi veren hede. ne lan o öyle nur topu gibi oğlunuz oldu yazaydın .*
yakında türkiye tarafından yasaklanması gereken programdır. bu programla neler yapılıyor? taa güney afrika'ya bağlanıp beleşe ya da çok ucuza vuvuzela dinlenebiliyor. sonra amerika'yla ve çin'deki müşterilerle konuşmak mümkün. ancak ve ancak türkiye'deyiz. türk telekom denen galaksi çapında bir şirket var. sen nasıl voip falan kullanıp karlarını düşürebilirsin ki? vergi de vermiyordur bu şerreffsiz skype şirketi. tiz kapatıla...

olmaz diyenler: (#7624238)
beni herşeyimle bir araya getiren, keşfedenlerin varsa cenete gireceği kesin olan program.

4 ay boyunca sevdiceğe ses ve goruntu olarak ulaşmanın tek yolu.
uzakları yakın eder. hasretlik eskisi kadar acı değil. en azından az biraz değil.
herkesin kullanması ile telekom şirketlerini dize getirmesi umulan iletişim imkanı.
kullanıcılarını ezen program.
görsel

sensin lan çok yavaş çalışan ! hımbıl !
Birlesik arap emirliklerinde telefon sirketleri ve internet servisleri seyhlerin oldugu icin sitesi yasakli kapsamindadir.
şu dakika itibariyle söyleyeyim: 25 milyon çevrimiçi kullanıcısı var. bu ne demek? internet tarihinin en underrated fasilitelerinden biridir skype demek. neden underrated peki? çünkü bu programla msn'de veya facebook'ta yapamadığınız kalitede dosya paylaşımını, görüntülü veya sesli konuşmayı rahatça yapabiliyorsunuz. üstelik bilgisayarınızın başındayken herhangi bir telefona arama yapmanızı sağlar skype. gözlemlediğim son ve en şeker özelliği de smileyleridir herhalde, insanın yüzünü güldürüyorlar yahu.
microsoft tarafından 8,5 milyar dolara satın alınmıştır.

http://www.computerworld.com.tr/bomba-patladi-microsoft-skypei-aliyor-detay_6161.html
8,5 milyar dolara microsoft'a satilmistir.
long live skype
microsoft tarafından satın alınış olan iletişim servisi.

microsoft skype'ı corporate unified communications platform haline getirip home userlara ise yine aynı şartlarda hizmet vereceğini duyurmuş durumda.
facebook a feyk atarak microsoft un satın aldığı şirket.
Android işletim sistemiyle çalışan telefonumda bana yamuk yapan, "Sen avea'lısın sana izin vermiyoruz!" diyerek beni aşağılayan, sonrasında uygulamayı kırk takla atıp yüklediğimde de Skype üzerinden başka bir Skype abonesini arayamayacağımı söyleyen, üstelik de beni bir skype abonesi aradığı zaman benden para talep edeceğini söyleyen paragöz uygulama.

Telefonu kullanacaksam seni neden yükledim ki ben? Kaldırdım zaten o ayrı.
Pek çok Online oyunda herhangi bir gruba girerek yapılan Dungen, savaş ve benzeri durumun toplu konuşma ile dahada eglenceli hale getiren devrim niteliginde bir olaydır.

Beleştir, hızlıdır, kullanışlıdır, çok yer kaplamaz, öğrenci dostudur, teknoloji fakiri kimselerin hiç bir zaman kullanamayacakları asrın olayıdır..
Msnden gayet iyi olan hededir kendisi.

Toplu mikrofon görüşmelerini de beleşe sağlaması daha da güzeldir. 3-4 arkadaş bir araya gelip saatlerce konuşuyoruz.

En kısa zamanda TR'de kullanıcıların artması dileğiyle.
kesinlikle msn'den estetik olarak daha iyi olan programdır.
yazdığınız iletileri, karşı taraf online olsa da göndermemeyi tercih edebilen, genel olarak çok başarılı program.

--spoiler--
Ulan tam da zamanı ha!.
--spoiler--
an itibari ile konuşacak insan aradığım yerdir. çok yalnızım sözlük.
birkaç yıl önceki sürümüyle can sıkıntısından kurtulup, dünyanın herhangi bir yerinden yeni kişilerle tanışabileceğiniz bir ortamdı. şimdi değişmiş . örneğin beni bul butonu vardı.