bugün

görüntülü konuşma yaparken msn'den daha kaliteli olduğunu düşündüğüm programdır. ayrıyetten bu programın kapanırkenki sesi geleceğe dönüş filminde tarih göstergelerinin açılması sesine acayip benzemektedir. şahsıma nostalji yaşatmıştır.
yeni nesilin messenger'ı denebilir eski irq ve messenger'a eş değer sanırım. windows live messenger 7.5 sürümünü yakalayan nesil sanırım bilmiyor.
gtalk ile beraber en iyi online iletişim aracıdır. uluslarası aramalarda cidden çok ucuzdur.
1 ocak 2013 itibariyle msn yerine kullanılacak program.
Yurtdışın da okuyan öğrencilere ilaç gibi gelen iletişimi kolaylaştıran program.
Üyeliğim olan ama hiç kullanmadığım bir programdır.
ücretsiz konuşma imkanını sağlar iyi hoş ama sesi 2-3 saniye geç iletmesi hatta bazen iletmemesi sorundur. ayrıca konuşma anında birden bağlantıyı koparan sonra da sizin kayışınızı koparan programdır. yakın zamanda msn gibi de kullanılır hale gelecekmiş. android sürümünü kullanmayın derim çileden çıkabilirsiniz.
kimsenin 2012 de online olarak bulunmadığı bir ortamdır.
microsoft'un alıp windows live messenger ile birleştirmesiyle yıllardır 3-4 tane kullandığım ulak programı sayısını 1'e düşüren program.

yıllardır severek kullandığım bu programın windows live messenger ya da msn messenger'a göre tek eksiği smiley konusudur. bunun dışında her haltta üstün olmasına karşın bir türlü türkiye'de tutulmamıştı. bu da yurtdışındaki tanıdıklarımla skype, yurtiçiyle wlm kullanma zorunluluğu doğuruyordu. arada google talk, aim ve yahoo messenger da kullanmak durumunda kaldığım dönemleri de sayarsak bilgisayar ulak çöplüğüne dönüyordu.

(bkz: çok da iyi oldu çok da güzel oldu)
Bilgisayarın açılışını ağırlaştıran program.
Bugün yaptığı güncellemeyle bilgisayarı artık süründürmeye başlamış program.

Ulan Microsoft neye elini atsan suratıma benziyor, bari bulaşmasaydın şuna.
Les gibi tasarimi vardir. Para verseler kullanilmaz. Bir de zorunlu yaptilar. Alternatif aramak ya da feyse takilmak daha makul.
genelde online oyunlarda kullanılan teamspeak e para vermeyenlerin alternatif tercihidir. yurtdışında çok rabet gören bir uygulamadır. Tabi herkes online oyun da kullanmıyor. Chat için kullananlarda baya var.
yarak gibi bir progrm afedersiniz, bir de mecburi yapmışlar, mecburen indirdik programı ama herkese offline görünüyorum online göründüklerimin ise yazdıkları bana ulaşmıyor, gtalkın gözünü seveyim.
Messeger veda edecek diye mecburen yönlenilen görüntü kalitesi berbat program.
msni mumla aratacak program. ulan yükledim yüklemez olaydım, karşımdaki kişiyle konuşamıyorum, hotmail hesabıma ulaşamıyorum, Allah belanı versin skype.
kullanımı gayet basit, görüntü kalitesi ve ses kalitesi oldukça yüksek bir program, adamlar yapıyor abi, bir de messenger deki veya facebook daki arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz, bilgisayarınızda hala skype yoksa bu sizin ayıbınız, yıl olmuş 2013 hala windows live messenger kullananları görmek ne kadar acı, millet mustafa topaloğlu'nu alıp aya çıkacak bizim milletimiz hala windows live messenger kullanıyor, bırakın eskiyi yeniye ayak uydurun ağalar.
görüntülü görüşmesi iğrenç olan zımpırtı, dosya aktarımı kaplumbağ hızında olan hede.
ücretli sürümü dünyanın herhangi bir yerini aramak içindir. kontörlüdür.
çağımızın ötesinde muazzam bir program. türkler bu programı çözerse turkcell felan kalmaz benden söylemesi.
messenger'ın satın alınmasıyla birlikte messenger'ı kapattırarak yerini almaya çalışan kahpe.
kullanıcı arama kısmı sayesinde güzel hatunlarla tanışılabilen program-dı. artık arama kısmı iyice daraltıldı.
Karşı taraf ileti yazarken, kalem şekli çıkması güzel.
windows 8 de exe si bulunamayan uygulamadır. firewall engelliyor galiba exe yi bulsam engellemeyi kaldırıcam. yardım beklenir.
msn den bin kat daha karışık program. bütün arkadaşlarım msnde kaldı taşıyamıyorum. yeni kişi ekleyemiyorum. bir numarası olmayan program.