bugün

entry'ler (258)

vucutcu com

vücut geliştirme açısından en detaylı türkçe kaynaktır.

adsl faturasını elden ödeyen angut

herkesin kredi kartı kullanması gibi saçma bir genelleme yapan birinin açtığı başlık.

muhtemel mesleği: (bkz: kredi kartı satmak)

allah

birden aklıma bu fotograf geldi başlık ile ilgili:

http://twitpic.com/5m6ewd

hiç sevgi görmemiş insan

(bkz: küçük emrah)

paysage

üniversitede peysaj mimarlığı bölümü okumayı düşünen liselinin açmış olabileceği başlıktır.

iç anadolu bölgesinin en güzel şehri

(bkz: ankara)
(bkz: eskişehir)

not: eskişehir öğrenci iken güzel de uzun vadede yaşanacak yer değil.

incir reçeli

çok sevdiğim reçel türü.

tuba büyüküstün ün evlenmeden hamile kalması

kişisel olarak tanımadığım birisi olduğu için beni ilgilendirmeyen durum.

timex

kaliteli bir saat markasıdır. annemin ben ilkokula giderken(18 ile 20 sene arası bir zaman öncesi) timex marka saati vardı şu an saati kullanmasa da hala çalışıyor.(evde çekmecede duruyor saat)

türk müslüman olduğu sürece türktür

bu sözlükte türklükle ilgili gördüğüm en büyük hakareti içeren başlıktır.

onca ülke varken türkiye de doğmak

başka bir ülkede doğsaydı ''onca ülke varken x ülkesinde doğmak'' olarak başlık açacak kişinin türkiyede doğduğu versiyonunda açtığı başlıktır.

dünya nın en güzel sesi

en güzel sesi olmasa bile en karizmatiği (bkz: lemmy kilmister)

prettygirl17

(bkz: ergen nickleri)

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

12:31 imkb 62474 (-%0.26) usd 1,6610 (%0.8) euro 2,3350 (%0.3) tahvil (20.02.13) %8,88

1 ağustos 2011 oruç dayaklarının başlaması

ikamet ettiğim semtte pek gerçekleşmeyen durumdur. hatta o kadar rahat ki karşı apartmandaki komşu ramazan ayında balkonda bira içebiliyor, seyyar yiyecek satıcılar sabah akşam iftar öncesi dayak yemeden gezebiliyor/satış yapıyor, iftar öncesi dışarda sigara içerken etrafı gözetlemiyoruz acaba bir yerden yumruk/tekme gelir mi diye. neyse oturduğum semt sayesinde ramazanın diğer aylardan farkı olmuyor benim için.

sözlük yazarlarının itirafları

bazı dertlerimi arkadaşlarımla paylaşmayı ve beni dinleyip derdime ortak olmaları beni mutlu eder ama aynı şeyi kendim yapmam. yapmam derken dinliyormuş gibi yaparım ama aslında kendim dışında kimsenin derdi umrumda olmaz. hayatımın akışını kendim dışında başkalarının etkilemesine izin vermem. kısacası oldukça bencil bir insanım.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

kandiliniz mübarek olsun. (pınar a.)

not: a harfinin yani mesajı gönderen kişinin soyadı da açık bir şekilde yazıyor mesajda ama arkadaşı ifşa etmemek için baş harfini yazdım sadece.

ana babası ayrı olan kızla çıkmak

erkek kişinin bol bol kafasının sikilmesini sağlayacak durumdur, benim gibi ''derdimi anlatırım ama kimsenin derdini dinlemem'' kafasındaysanız uzak durmanız gerek.

okan bayülgen

anarşist taklidi yapan ünlü şovmendir.

pkk ya karşı büyük bir kitle oluşturulması

seçenekler de azalıyor zaten.