bugün

entry'ler (287)

ups

istanbul'dan düzce'ye gelen gitarım için benden 55 lira isteyen kargo şirketi.

alarm sesi yapılabilecek şarkılar

paranoid android - radiohead

karın ağrısına sebep olan espriler

(bkz: otur sıfır)

sevgiliye subliminal mesajlar vermek

sevgilinin istenildiği doğrultuda yönetilmesidir.

akasya durağı bir illuminati projesidir

zeki alasya'nın mason olması bu iddiayı desteklemektedir.

barcelona yı yenmek için nasıl bir 11 kurulur

(bkz: yok öyle bi dünya)

mimar sinan a iç mi dış mı diye sormak

- usta, iç mi dış mı?
+ her türlü gider yeğen! görmüyon mu neler yaptık, hala sırları çözülemedi ;)
- tamam. ben gidiyim abi, evden bekler şimdi çoluk çocuk. kolay gelsin sana.

sedat software group

bu nasıl bi grup ismidir dedirtir. şahsen herhangi bir alanda herhangi bir grup kuracak olsaydım kendi ismimi vermezdim.

viva la vida

legolu animasyonu için:

http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485

çok hoş : )

michael sikkofield

tatile çıkmış kaynatasız.

f gülen niye amerika da sorusuna şakirt cevapları

hastalığından ötürü derler.

foo fighters

henüz şarkılarını sağlam kafayla dinlemediğim gruptur. dinledikten sonra belki kendileri hakkında fikrim değişir ama hiç mi hiç zannetmiyorum böyle bir şeyin olacağını. çünkü geçen günkü konserlerinin canlı yayınına denk geldim ve vokalleri "bilgisayarla şunla bunla uğraşan rock gruplarının yerine gerçek rock yapacağız!!!" gibisinden nara atıp şarkıya başladı.

ulan açıkça radiohead'e laf attı burada herif. radiohead'in o laf ettiğin bilgisayardır, elektronik alettir şudur budurlarıyla yaptığı müziğin ne kadar özgün ve duygu dolu olduğunu göremiyorsun, bari sus evladım. emeğe saygı duy, ona da duymuyorsan altında ezim ezim ezildiğin bir gruba dil uzatma.

kendini rezil etti ben ve benim gibi düşünen birçok kişiyi. boşuna önyargılı yaptı kendini dingil.

storm the front

(bkz: önden girelim)

soundcloud com

oyuncak gibi bişi. kaydedip kaydedip atıyom millete ne konuşuyosam.

dilini konuşan yabancıyı görüp mutlu olan ingiliz

dünyanın en mutlu insanıdır. nokta.

and holland

(bkz: ibrahim kırkayak)

oci 143

sadece liseli olduğu için eleştirilen yazar. vay anasını ya, tamamen liselilikle alakası olmayan eleştirel bir başlık açıyorum, adam bana "sen liselisin ehehhehe" deyip ayar verdiğini düşünüyor.

tebrik ediyorum sizi.

fenerbahçe nin türk kulübü olmasından utanıyorum

yıl boyu yaptığı 1283902183 tane şike ile türk futbolunun adını dünyanın gözünde kirleten ahlaksız takımdan utanan türk vatandaşının feryad-ı figanı...

aziz yıldırım

şu aralar serkan is my girl ile ağzıma dolandı kerata *

aşık olunan kızı artık önemsememek

ya cidden gözden ırak olunca gönülden ırak oluyor arkadaş. doğanın gerçeğidir, bi kişi bana bunun yalan olduğunu söylesin. ama bunu söylerken gözümün içine bakacak ona göre.

acayip güzel olay. bir gün karşınıza çıkıyor iki laf ediyorsunuz, arkadaş aracılığıyla selamlaşmalar falan oluyor ardından. ondan sonra bir şey yazıyorsunuz, cevap gelmiyor hanımefendiden. bir haftacık beklemeden sonra biraz acı ıstırap derken hop! bir de bakmışsınız aklınıza bile gelmiyor.

oh mis.