bugün

genellikle bayanların giyim tarzında var olan pantolon çeşitidir. erkeklere fazla yakışmaz.

https://www.google.com.tr...-giymeyin-lan%3B472%3B320
bir erkek olarak bana gayet yakışan pantolon. ben demiyorum tabi bunu dışarıdan gelen tepkiler bu şekilde.
şişman erkeklerin maalesef ki giydiğidir.
Kilo sorunu olmayanlar içindir. Kilolu biri giyerse tabi ki tayt gibi olur.
Anoreksiya hastalığından muzdarip pantolondur.
bunun bilekte bitenini başımıza nerden verdiler gerçekten. hadi bahar yaz bir nebze katlanılabilir ama kış vakti botun içine yumuş yumuş çorap giyip dizime kadar çekmek istiyorum ben.
zayıf ve uzun bacaklı erkeklerde üstüne v yaka bol tişört giyildiğinde hakikaten çok yakışıyor.

en azından ben kendime yakıştırıyorum başkaları da beğeniyorsa ne âlâ.
Erkekler için (bkz: ibne pantolonu)
+9 ibne itemi.
birgün pantolon alacam lüks bir mağazaya gittim kız geldi nasıl yardımcı olabilirim nasıl birşey düşünüyorsunuz dedi. bende yav şu bacağa yapısan tayt gibi tiplerden olmasın da delikanlıyı bozar biraz şey gibi dedim. skinny mi dedi. yav işte likralı olan yapışanlardan dedim.

kızın gözleri faltaşı gibi acıldı şasırdı şoka girdi. tabi dışardan elit modern kibar biri olarak görüp içinden bu kıro ne diyor demiştir. birşeyde diyemiyor kesin içinden para bu kırolarda felan demiştir.
tictoc'çu vasıfsızların pantolonu.
Erkek kişisinde sahiden de hiç hoş durmayan, sıkı sımsıkı tayt benzeri pantolon.
Vallahi hiçbirinizde güzel durmuyor, ne yakışıklınızda, ne kaslınız da...
Kızlar etkileniyor filan da sanmayın, manzara sahiden irite edici. Benden söylemesi.