bugün

itici dudak demektir.
siyah makyaj yapmayı seven kisilerin secimi.
gotik kimselerin kullanabileceğini düşündüğüm makyaj malzemelerinden sadece biri diğeri için (bkz: siyah oje).
zor bulunan ve diğer renk rujalara göre daha pahalı olan rujdur. *
çok yapay duracağına inandığım ruj rengidir. kömür yemiş gibi.
muhteşem olduğuna inandığım ama gothic takılan ünlü erkeklerin sürmese daha iyi olacağına inandığım ruj rengidir. yakışan kadınlar mevcuttur.
esmer tenli hanımlara kısıtlı şartlarda hususi olarak yakışabilen ruj rengi. mora çalanları (siyah mor) genellikle daha tavsiye edilir, daha geniş şartlara haizdir...
rengiyle, şekliyle guüel duran rujdur.
kullanmayı en sevdiğim ruj ve aynı zamanda insana güven veren rujdur.
arayıp da bulamadığım rujdur. bulabilene aşk olsundur.
tahminimce bembeyaz dişleri bile sapsarı gösterebilen rujdur. sürecek kişinin gülmemesi, konuşmaması, mümkünse ağzı kapalı sırıtması ve kafa sallayarak, bir kağıda yazarak derdini anlatması şiddetle tavsiye edilir.
ilk olarak placebo brain molko' da gördüğüm. erkekde tarzındandır yapıyordur, kızlarda iyyy iğrenç olmuş başka renk mi kalmadı, kan kırmızısı da seni gothic yapabilir dedirten ruj. bu ruju sürmek cesaret gerektirir, dudaklarınızın bunu kaldırabilmesi gerekir.
biri farsça diğeri fransızca iki renk isminden oluşan dilsel bileşik.

siyaaaaaaaaah
ruuuuuuuuuuuuuj
en büyüüüüüüük
gençleeeeeeer *
bir çift çürümüş dudak meydana getiren rujdur. iğrençtir. bir zombiyle öpüşüyor hissi verir kanımca. gerçeği de yaşayarak öğrenmek istemiyorum. ayrıca dikkat çekmekten başka bir amacı olduğunu sanmıyorum. kim kapıya sıkışmış gibi duran dudaklarla gezmek ister ki..
(bkz: moulin rouge) *
(bkz: kizlari guzel gosteren detaylar)
zenci dudağı dediğimiz şeyin özentisi olabilir.
dudakları itici gösteren bi,r ayrıntıdır. bunu süren dişiler genelde yüzlerini kireç beyazına gözlerinin 300 km etrafını da siyaha boyarlar. gece görülse korkulacak duruma getirirler suretlerini. en iyisi hafif pembemsi tonlarda bir makyajdır , eğer ' hafız ben gotiğim pembe bana ters ' diyorsanız da mis gibi kırmızı ruj var canım , siyah da neymiş.
siyah oje kadar itici olan makyaj malzemesi.
emoların süpersonic makyaj malzemelerinden biri. saç siyah, tırnak siyah, ruj siyah. siyahtan soğuttunuz lan.
siyah ruj yoktur. göz kalemi ve parlatıcı vardır!
bir kızın kendini maymuna çevirmek için kullandığı rujdur.. ay midem bulandı bi kusup geliyorum..*
görsel
kırmızı rujdan haberi olmayanların kullandığı şey. makyaj malzemesi dersem bütün o güzel rujlara hakaret olur. yok, yapamayacağım bunu.
doğru bir ten ve yüzde kullanılığı zaman gayet güzel olan ruj çeşidi.
kendimin asla tercih etmiyeceğim bir renktir. beyaz tenli bir bayanda güzel durabileceğine, ancak zenci bir bayanda nasıl duracağı hakkında bir yorum getiremediğim makyaj malzemesidir.