bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    soundtrackleriyle büyüleyen nicole kidman a tapınmayı haklı kılacak her türlü ugraşta ben de varım dedirtecek filmdir kendisi.
    5 -1 ... mamafih
  2. 2.
    fransızca; kırmızı değirmen
    2 -1 ... kedidoktoru
  3. 3.
    soundtrack'i oldukça farklıdır. *christina aguilera, pink ,mya,miss elliot* *5 şarkıcıdan oluşan bir grup seslendirmişlerdi. yalnızken daha iyiler. sesler birbirine hiç uymamış. yani pink ne christina ne. uyumlu mu sizce?
    1 -3 ... kacak kelebek
  4. 4.
    böyle musikalimsi bir film..durup dururken insanlar şarkı söylemeye falan başlıyor...bohemian revolutian dan bahsediyorlar ama filmde anlatılan kapitalist aptal aşk zırvalarından başka birşey değil...
    1 -2 ... karamsar kelimeler
  5. 5.
    kidman'ın sesi bu kadar güzel miydi ya dedirten müzikal.
    1 ... simitcikahvecigazozcu
  6. 6.
    harika bir müzikal örnegi. ayrıca filmde picasso'nun en sevdigi icki olan absinth geciyor.
    1 ... demons
  7. 7.
    t - rex in children of the revolution ve benim david bowie ile tanıdığım nature boy şarkılarının muhteşem yorumlarını içeren bir soundtrack e sahip bir film. sparkling diamond (bkz: nicole kidman) ve bohem hayatı keşfetmek, aşkı çözmek için yola çıkan yazarın (bkz: ewan mcgregor) aşkı belki çok klişedir ama derinder etkiler. ne zaman mutsuz olunsa moulin rouge koyulur dvd player a ve o aynı sahnede, hep aynı dakikada ewan mcgregor un yakarışları ve çığlıklarıyla sizinde gözlerinden yaşlar gelmeye başlar, sizde onunla beraber hıçkıra hıçkıra ağlarsınız dakikalarca.
    3 ... onlymysoul
  8. 8.
    paris'te özellikle erkek turistlerin en çok merak ettiği gece kulübü. montmartre yakınlarındadır.
    2 ... krmyrdsn
  9. 9.
    sadece kapısının önünden geçebildiğim ve içeri giremediğimi ciddi ciddi fark ettiğimde ise ne mal olduğumu, bir şeyleri ne kadar da büyük bir fark ile kaçırdığımı hazmetmek zorunda kaldığım acılar yuvası. onlar kapının arkasındayı, bense önünde. tasvip etmiyorum efendim.

(bkz: beni de alın lan içeri allahsızlar)
    -1 ... mikserde yuzen balik
  10. 10.
    finaliyle etkileyen ve göz çukurunda gözyaşı oluşturan harika film. nicole kidman' ın en etkileyici performansıdır.
    4 ... legend of the stranger