bugün

verdik yetkiyi gördük etkiyi, bu fiyatlara rağmen bu partinin hala %30 oy alıyor olması nanılmaz ya.

https://twitter.com/evren...tatus/1764388949412159813
şahsiyetli biber. yıllarca bu günleri beklemişti zavallı. herkes konuşur onlar yapar !..
Sorma kardeşim sorma yerken kıyamıyorum her gün 1 ısırık ile 4 günde bitiriyorum. elimde olsa 2 haftada yiyeceğim ama 4 günden sonra kuruyor meret.
O sırada Pazardan 70 liraya alan ben.. marketler neyin kafasını yaşıyor bu kadar fiyat farkı olur mu!!!
artık yüksek fiyat haberlerinden etkilenmiyorum..
bir noktada "ipin ucu kaçmış" hissiyatına sahibim..
ben bile böyleysem, ohooooo...
Saksıya ekin efendim. Sivri biber ve domates o kadar kolay yetişen bir bitkidir ki değmez pazardan almaya. Yassı bir saksı alın A101 den de toprak yapıştırın. 2 haftada çıkar. ustelik verimi süper.
(bkz: sivir diil sivri)

Enflasyon şampiyonu olmuş konulardan birisi...valla eskiden 10 liraydı!! Annemle en son pazara gittiğimizde, bikaç yıl önce ben türkiye' deyken, öyleydi..

Bir diğer şampiyon için;

(bkz: soğan)
Allah bunu yapanların evine ateşler salsın.snsjsjsmm

Evet
Sivri bibersiz de yaşanır yemeyin.

Lanet olası lezbiyenlerin oyununa gelmeyin.
Ne yani eniştem ile mi evlenseydim.
merak etmeyin yazın 20 tl ye alan satan olmaz.
Namı diğer çarliston. Neden çarliston denilmiş bilen varsa tanımlasın lütfen. Birde portakal olarak cinsinden ötürü mü vaşington denilmiş.
yeşil biber hiç bu kadar sivri olmadı herhalde.
ekonominin çoh eyi olduğunu gösteren durumdur.
Pazarda kilosu 60 lira konum Adana. Marketler gerçekten bokunu çıkarıyor.
Maalesef uçuyoruz, ucu hiç bu kadar sivrilmemişti biberin, 150 tl ne demek?
Yemeyiverin kardesim siz de. Her seye bahane, her seye muhalefet olma telasi...
Burda 30 tlye aldim bugün.
sivir sineklerde çok sokuyor...
Bir tarım ülkesinde bu fiyatlar kesinlikle kabzımal şişirmesidir.
Mevsimi değil ama gene de pahalı.Çağrı denen market ucuz değil arkadaşlar,diğer marketlere nazaran fiyat aralığı çok üstte.Çok tercih etmiyorum.Mevsimlik sebzelere yönelmek en iyisi.Kale arkadaşımızın dediği gibi çok canınız çektiyse saksıda yetiştirebilirsiniz.
pazarda elli tieldi. biz hep yirmi beş liralık alıyoruz.