bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: tekillik)
    (bkz: tek porsiyonluk arkadasliklar)
    (bkz: fight club)
    ... lemur
  2. 2.
    raven software in üzerinde çalıştığı bir fps oyunu.
    1 ... notrinova
  3. 3.
    insanın geçmişe ya da geleceğe giderek kendini görmesi ya da insanlığın kendi gibi düşünen bir robot yaratması durumunda ortaya çıkacağı öne sürülen akışın sürekliliğin kesintiye uğradığı tekillik anı.

iki farklı nesnenin* bir araya gelmesi, mikro dünyadan sorun yok bu bir tekillik yaratmıyor. madde, karşı-madde ile karşılaşıp yok oluyor, fotonlar üst üste binebiliyorlar. ama aynı nesne zamanın iki farklı anında karşı karşıya gelirse ya da var olan bir nesnenin kopyası yapılırsa tekillik oluşuyor.

o anda ne olacağını kimse bilmiyor. ip gibi dizilmiş karnıcaların çift şeritli yollarına atılan bir parmak gibi bir şey. akış duruyor, karıncalar sağa sola gidiyorlar, zira önde gidenin kokusu kayboldu, iz yok, rota yok. belli bir süre sonra karıncalar parmak atılmış yolu düzeltebilirler tabii bu anoloji doğru ise.

doğru değilse işte o an sıçtık demektir.
    ... kackelacka
  4. 4.
    time manipulation device adı verilen bir silahın envaterinde olduğu bir karakterin yönetilceği açıklanmış fps oyunu. pc, xbox 360 ve playstation 3 gelecek olmasının yanında oyun hakkında pek fazla bilgi yok. silahın 4 işlevinin * * * * olacağı ve health bara sahip olacağımız açıklananlar. bu silahın dışında başka bir silah var mı bilmiyorum ancak pek gerek yokmuş gibi gözüküyor. rewind ile nesneleri zamanda geriye alıp puzzleları çözebilecek olmak, age özelliğini düşman üzerinde kullanıp düşmanları toz haline getirebilmek, statisle nesneleri zamanda dondurup pulse ile bunları istediğimiz noktaya fırlatacak olmak, her ne kadar çok orjinal gelmese de *, bu silahın marifetlerini epeyce ortaya koyuyor.
    2 ... notrinova
  5. 5.
    sonunda giren müzikal motif ile insana adeta bir zafer yaşamış hissi verip, duygulara boğan gordian knot eseri.
    1 ... arson
  6. 6.
    fikir güzel ancak silahlarının doygunluk hissi vermediği videolardan anlaşılıyor. sanıyorum timeshift gibi bir oyun geliyor.
    ... notrinova
  7. 7.
    an itibari ile malum yerlere düşmüştür. oyun kıtlığında ilaç gibi gelecek şerefsizim.

büyüksün raven software!
    1 ... holycrap
  8. 8.
    yeni bir microsoft işletim sistemi. son kullanıcının aptallığı fikrinden hareketle yapılmış olan windows ailesi yerine windows tabamnlı olmayan tamamen farklı kullanılabilirlik yerine güvenlik amaçlayan c# derlenmişi olan sing# ile yazılıp bartok ile compile edilen, managed olmayan kodlarla çalışacağı söylenen ve tüm bunları üst üste koyunca microsoftun yeni bir linux/*nix kerneli yaptığı izlenimi edindiren işletim sistemi. yaklaşık 40 kişilik geliştirme ekibi ile en kalabalık microsoft projesidir kendisi.

kişisel fikrim; bir sike derman olmayacağıdır son kullanıcı açısından ama server versiyonunu sanırım uçtan başa baştan uca yalarım.
    1 ... jackskellington
  9. 9.
    crysis gibi yapalım konusunu ada ve uzaylılar falan, biraz da biochock koyalım azıcık da half life 2 ama bir wolfenstein vardı noldu ona da ayıp olmasın diyerek yapılmış oyun.

ha acaip eğlenceli o ayrı da insan da sürekli bir daha önce oynadım hissi yaratıyor.
    ... jackskellington
  10. 10.
    günün birinde bir üniversite bilgisayarında ortaya çıkan bir yapay zekasın ve dünyayı ele geçirmeye çalışıyorsun temalı Linux oyunu. süperdir
    ... ismail aq