bugün

entry'ler (678)

saniyede 11 mb ile dosya indirmek

sadece turkcell superonline ile mümkündür. hız istiyorsanız superonline'dan başkası haram.

ais rent a car

tam sözlüğe başlığını açayım böylesini işini iyi yapan bir şirketten herkes haberdar olsun diye sözlüğe girdim ki, benden önce de görenler, araç kiralayanlar varmış zaten. memnuniyet böyle bir şey işte. işlerini iyi yapan insanları, her durumda birileri takdir ediyor. hiç çekinmeden gidin buradan araç kiralayın arkadaşlar.

selahattin demirtaş

Yalanlarına kendisi bile inanmıştır böyle bir insan nasıl hala sempatiklik çekebiliyor aklım almıyor. insanımız bu kadar salak olamaz. Muhalefetten bile oy kaydıranlar var buraya sen nasıl ülkeni sevebilirsin ki anlamıyorum ?

olması gerekeni yaptı diye övünen akp

Olması gerekeni yapmadığı için övünen muhalefet bundan daha kötüdür dikkatinizi çekerim. Ak Parti yapılması gerekeni yaparken muhalefet bunun boş konuşma peşinde

işsizim açım mutsuzum ama oyum ak partiye

işsizim mutsuzum diyorsun alternatif bulamıyorsun.. Senin işsizliğinin mutsuzluğunun sebebi ak parti değil. ak parti bütün hükumetlerin yaptığı hataları düzeltmekle meşgul üstelik halka hizmette sinir tanımıyor. işsizliğin sebebi sokağa çıkmaman. Biraz çevreni gez araştır

sgk tv

Aç izle faydalan. Ak Parti hükumetinin fayda sağladığı çalışmalardan bir tanesi. Gerçi her konuda fayda sağladılar bugüne kadar

avrupa ya vizesiz gitmek

Hayaldir ama Ak Parti sayesinde artık gerçek olmuştur. Çoğu AB ülkesine vizesiz gidebiliyoruz ve ileride bu AB ülkelerinin sayısı artacak şüphesiz

engelli maaşı

Ak Parti iktidarı sayesinde engelli maaşları 2 kat artmıştır. Ak Parti vatandaşlarımızın önünde ki engelleri tek tek kaldırmaya devam ediyor

uyap

Ak Parti sayesinde ülkemizde uygulanan yargı ağı projesi. Dünyanın örnek aldığı bir proje. Bugün itibariyle UYAP Türkiye'de Adalet Bakanlığı teşkilatı ile yargı birimlerinin tamamında işletimde olup bu birimlerin her türlü yargısal, idari ve denetim faaliyetleri bu sistemle elektronik ortamda yürütülmektedir.

hiçbir projesi olmayan ana muhalefet

işte ana muhalefetin çılgın projeleri (zam yapmak dışında)
işte onlardan bir demet:

- Sigara kanser yapmayacak,
- Düğünlerde halaya kalkmak zorunlu olmayacak,
- Pi sayısı bundan sonra 3 olacak, kalan 0,14 fakir fukaraya dağıtılacak,
- Hafta sonu tatili 5 gün olacak,
- Teneffüsler 40 dk, dersler 10 dk olacak,
- Okeye dördüncü aranmayacak, kahvehaneler sigortalı dördüncü oyuncu çalıştıracak.

Ana muhalefet asla iktidar olamayacağını bildiği için her seçim vaadi tutarsız oluyor. Geçen sene ki koalisyonda bunun kanıtı. Ak Partinin yıkılmaz tahtının da kanıtı geçen senedir. Kendi görüşlerimizi bildirmemiz zorunuza gitmesin lütfen. Çok ağır kelimeler kullanıyorsunuz buna karşın tatlı dille gelmeye çalışıyoruz.

çocuk esirgeme kurumu

doğuş'un bunlar babadan oğula diye videosuna gülüp geçiyoruz ama içerideki ortam eskiden çok daha fenaydı. özellikle son 10 yılda aile ve sosyal politikalar bakanlığının çabalarıyla ıslah edildi, kötü niyetliler ayıklandı, artık sadece yolda bulunan, öksüz kimsesize değil, kurulan yuvalarla bakacak maddi durumu olmayan ailelerin de güvenle emanet ettiği bir kurum haline geldi.
kim ne derse desin bu da bir ak parti icraatıdır.

çiftçi kredileri

eski türkiyede faizi yüzde 54'tü. şimdi yüzde 5'lerde. köylü milletin efendisidir sözüne kimin ne kadar sahip çıktığı ortada.

her ile stadyum ve spor tesisi projesi

ak parti iktidarının şu anda 25 ilde gerçekleştirdiği projedir. proje tamamlandığında her ilde modern bir spor tesisi ve stadyum olacak, genç sporcularımız eğitimlerini bu modern tesislerde alıp inşallah avrupa'da da gururumuz olacaklar.

meslek edindirme kursları

ak partinin yaygınlaştırdığı, çok önemli konulardan biridir. hem kursa gidiyor, arzu ettiğiniz branşta eğitim alıyor, sertifika sahibi oluyorsunuz hem de kursta olduğunuz sürece burs alıyorsunuz. çok faydalı, emeği geçenlere teşekkür ederim.

anadilde savunma hakkı

temel insan hakları kapsamındadır. bu kadar zaman yapılmamış, tanınmamış olmasıdır aslında rezalet olan. insanların kendi anadilleriyle kendilerini savunmalarından daha doğal ne olabilir? kemalist zihniyetin ürünü idi, neyse ki ak parti bu ayıbı da kapattı. insanlara en temel haklarını verdi.

çocuk esirgeme kurumu

18 yaşına gelen çocukları, sokağa, suça atan kurumdu. kurumdu diyorum çünkü artık yeni türkiye'deyiz ve devlet kimsesiz evlatlarına sahip çıkıyor artık. memurluk hakkı tanıyor.

hep söylüyoruz, ak parti en çok kimsesizlerin kimsesidir diye. allah razı olsun hepsinden.

eğitimde fırsat eşitliği

insan hakları evrensel bildirgesi; her bireyin eğitim görme hakkı vardır diyor. eski türkiye'de güya vardı. meslek liselilere uygulanan kat sayı farkı, imam-hatip mezunlarına uygulanan insanlık dışı uygulamalar hatırımızda elbette.

ülkenin her alanına yetişebilme gayretinde olan ak parti, eğitimde fırsat eşitliğini getirdi. katsayı saçmalığını ortadan kaldırdı. zamanında ikna odaları kuranlara tarihin kirli sayfalarına gömdü.

ülkemiz ak parti iktidarı ile muasır medeniyetler seviyesine ulaşmakta gün be gün sağlam adımlarla ilerliyor.

sendika

darbe anayasasıyla çok badireler atlatmış olsa da, 2010 referandumundan sonra iktidarın yaptığı değişikliklerle insanların birden fazla sendikaya da üye olma hakkı doğmuştur. ak parti 13 yıllık iktidarı boyunca her zaman işçilerin yanında olmuş, haklarını savunmuştur.

1 mayıs işçi bayramı

ülkemizde de resmi tatil olmasını ak parti iktidarına borçluyuz. her ne kadar terörden beslenenler, ortalığı savaş alanına çevirmeye çalışsa da her 1 mayısta, biz gerçek işçiler devletin gösterdiği alanda bayramımızı kutluyoruz. onlar konuşur, ak parti yapar.

ak parti seçimi rahat kazanır

ak parti vaaadleri ile seçimi şeffaf olarak kazanacağını göstermiştir. vaadler tek tek gerçekleşmiştir ve gerçekleşmeye devam edecektir. Yeni Türkiye yolunda ülkemizde yaşayan insanların en yüksek refah düzenine ulaşması için oylar ak partiye verilmelidir. işçi emekli çalışan her insanın rahatça yaşayabilmesi ak partinin seçimleri kazanması ile mümkün olacaktır.