bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  A65 cep telefonumda ingilizcesi "call list", türkçesi "arama listesi" olan mönü maddesinin "listeyi ara" şeklinde çevirildiğini gördüğümde la havle çektiğim markadır.
  4 ... delikanlımühendis
 2. 2.
  almanya'nın köklü elektronik şirketi.
  2 ... zall
 3. 3.
  malları kaliteli alman markasıdır, al kullan, ömürlüktür.
  2 ... hec
 4. 4.
  belki sokaktaki vatandaşın pek bilmedi ancak sanayinin en büyük ve herşeyi yapan teknolojide dünyanın en büyük markası.
  (bkz: logo plc)
  2 ... trda
 5. 5.
  dandik telefon markası
  3 ... dirty
 6. 6.
  dünyada coca cola'dan sonra en fazla ülkede faliyet gösteren * *; sadece cep telefonu, ev telefonu, bilgisayar üretmeyen, elektriğin olduğu her alanda faaliyet gösteren, alman sanayisinin en büyüklerinden biri
  ... trinfr
 7. 7.
  pek sevdiğim sx1 model telefonumun üreticisi markadır.lakin çok büyük zarar açıkladığı cep telefonu üretim bölümünü * geçtiğimiz aylarda benq adlı elektronik,bilgisayar şirketine devretmiş olan alman şirketi.
  ... zamazingo
 8. 8.
  aldigim siemens marka telefon buzamana kadar bana en cok dayanan telefondur.
  birde bu adamlar teknoloji manyagidir. bir tv programında fabrika tanıtımı gosterildi. fabrikada sadece 5 kisi calisiyor. bunlarda muhendis ve bakım elemanı diger herseyi makinalar yapıyor.
  ... cell-im
 9. 9.
  en yavaş cep telefonu markası. c62'de, eğer hafızanız biraz kabarıksa ve mesajlarınızı silmeyip biriktiriyorsanız, düğmeye bastığınızda mesajlar bölümüne ulaşmanız bir dakikayı aşabilir *
  1 ... denizci cakabey
 10. 10.
  çok kaliteli ürünler üretir.otomasyonda dünya devidir.bursaray da üstteki dalgaya baktığınızda siemens yazısını görürsünüz.
  ... i m from absürdistan