bugün

yok once youtubedan video actim.
empati kurmak icin.
kacirdigim bir sey var mi diye.
ayni sibel suratinda ayni simarik ifade.

perkusyonda burhan oçal ve yaninda yaver kimse oryantal olarak onu izlerim. zamaninda zaten bahsetmistim.

tamam entrylerini de okuyacagim.
benim değim yıllar, sibel can'ın hilton havuzbaşında dansözlük yaptığı yıllar.
benim değim yıllar, sibel can'ın hilton havuzbaşında dansözlük yaptığı yıllar.
(img:#2261228)
o icli köfteyi bana ver.
1980’li yılların ortasından itibaren hayatımıza giren ortalama hayat yaşayan bize güzel şarkılar hediye eden tatlı mı tatlı şirin bir ablamızdır.Var olsun.
Gençliğinde güzel kadındı.
Memeleri o cüsseye göre çok küçük olan kadın. Nasıl silikon koydurmadı hayret.
Gözleri 90’lı yıllarda uzun yol kamyonlarının her yerini süsleyen şarkıcı.

Heryerini derken öyle kolpadan değil harbiden heryerini!

Misal; güneşliği açardınız sibel can’ın gözleriyle gözgöze gelirdiniz, kamyonlarda, tırlarda ön farların üstünde kaportada olmadı şapkada sibel canın gözleri olurdu, karşı şeritten gelen Sibel can’ın gözlerini görürdü, kupanın yanında Hilton camı yine Sibel canın gözleriyle süslenirdi, karşıdan gelen bir müddet de yandan bu gözleri kestikten sonra bitti mi yine hayır!

En arka aksı boydan boya örten Çamurlukta bir uçtan bir uca Sibel can’ın gözleri olurdu. Rampada filan kamyonun götünde kaldıysanız Sibel can’la bakışarak giderdiniz, bi de ilginçtir dijital baskı filan yoktu o yıllar, el işçiliğiyle yapılmıştı o gözler, akademisyenler filan araştırsın bi o zanaat da vinci tablolarında yoktur bak!
cok sevdigimden olsa gerek ogle sonu kisa bir uyudum ruyamda gordum.
trafikteyim yanimda bu kari hic anlam veremiyorum.
deprem bölgesine 1 milyon tl bağışlamış.
Seda sayanla takılsınlar biraz. Gıdısı çok fena çıkmış belki Seda bacımla takılırsa o Sibel canı Safiye soyman gibi kendi doktoruna götürür.
En son izlediğimde kilo almış gibiydi hani güzellik görecelidir ama diyet yapsa iyi olur.
https://www.hurriyet.com....eti-sibeli-yakti-39050971