bugün

orijinal entry: "uludağ sözlük ruhunun sokak ağzında dillenmiş halidir."

toplamda en büyük pişmanlığı, insanları sınır ko'madan sevmesiyle oluşmuştur.

[not: seyyar, Belli bir yeri olmayan, gezici, gezgin; kolay taşınabilen demeye gelir. ben de yaklaşık bu özellikleri/nitelikleri taşıyan ve sahiplenen biriyim, diyelim.

motto, hayat felsefesi, slogan, özdeyiş demek ki; bunu hayat felsefesi olarak belirlediğim söylenebilir.

budur: seyyar motto.]
Dünyalar tatlisi muhtesem karizmatik entel bilgili sevimli yetenekli cook sevdigim uzun yillardir bikmadan usanmadan halimi hatrimi sormus alem kisisi. Atar yapmasin artik bana. Sevgiyle selamliyorum kendisini.
al sana, bir tane daha yedinci nesil yazar.

(bkz: sürekli çoğalıyorlar efendim durduramıyoruz)
(bkz: #7315556) gülümseten entrysi.
hello motto. hoşgelmiş 7. nesil yazar kardeşimiz.
yedinci nesil olduğunu görünce şaşırdığım yazarımızdır. sus! bir de beni zirveye çağırıyor denilesidir. *
bi gün sırf kendisi ile bursada bi zirve yapmak için yanına gıdıcegım mukemmel yazardır.

(bkz: iskenderler senden)
er ya da geç değeri bilenecek kıymetli yazar.
pek kiymetli, hos sohbetli, abi gibi yazar.

hali saha macinda gosterdigim ortalama performansimi begenen, beni sevindiren, huzunlendiren, mutlu eden kisi. umarim bir dahaki zirvede de oynama firsatim olur, sen de oynarsan umarim ayni takimda oluruz dileklerimi iletiyorum. bu arada bursayi kendi memleketi gibi gorup, yesilligiyle mutlu olur. az rastlanacak samimi insandir.

bir sonraki zirvede gorusmek dilegiyle, saygilar.
bursa halı sahalar bize dar part 10 zirvesi'nde sahanın dışında bulunan az sayıda yazardan bana eşsiz yorumlarıyla yardımcı olmuş yazar. kendisine teşekkürü borç bilirim.*
çok samimi,doğal,içten yazar.artvinlidir kendisi ve bir insanın yüzü ancak bu kadar ''ben karadenizliyim'' diye bağırabilir.irtibatı koparmamayı umduğum yazardır.
hoş bulduran yazar, hoş bulduk. *
neredeyse 1 aydır yada 2-3 haftadır msn'de kendisine rastlayamadığım yazar.

(bkz: bu kalp seni arar)
neşesi daim olasıca yazar. umarım iyi vakit geçiriyordur sözlükte.
öz hakiki uludağ sözlük efsanesi..
adının ne anlama geldiğini anlayamasam da matrak olduğunu anladığım yazar.
şair ruhlu, duygu yüklü, muhterem arkadaş herkese nasip olmaz.

(bkz: adam gibi adam)
her seyi kafasina taktigi ya da duygusal davrandigi surece saglikli kararlar alamayacak ama ne$esini elinden birakmadigi surece en guzel duygularin insani olan kisi.
halı sahaların bel kemiği oyuncusu. güzel koşuyor yorulmuyor efenim durduramıyoruz. bu adamı halı dahada çekim yaparken kamerayı zor tutuyorum o derece yani *. o değilde o kafa golü neydi öyle.

(bkz: caps yokmu caps)
yardımsever yazar. samimi geldi bana.
muhtemel bizim oraların çocuğu kral bir yazardır*. en son takıldığımız zirvede pencerenin önüne oturması ve sırtına rüzgar esmesi ile sürekli dikkatimi çekmiştir.**
tatlı mı tatlı, sempatık mı sempatık, yakısıklı mı yakısıklı, zekı mı zekı, guzel mı guzel, seksı mı seksı* bi yazardır kendılerı.

hayranıyız. en kısa zamanda ıs hayatına atılacagız hep beraber.
2 hafta önceki direksiyon sınavında arabayı kaldırırken istop ettirmedeki başarısından dolayı tebrik etmek istediğim yazar. şaka şaka gözlemciler direk verdiler eline ehliyeti. sen neymişsin diyip.*
nick altı başlığımı açıp beni mutlu eden yazar, bu da iade-i ziyaret olsun. hatta tanım bile girerim;

tanım:şair, maliyeci, futbol delisi karadenizli yazar.
(bkz: motto market)