bugün

entry'ler (3978)

uludağ sözlük 35 yaş üstü yazarlar kulübü

35 e 3 yıl kaldığı için daha girilmemiş olan kulüptür. sövülmeyen yanında kaldım sözlüğün mutluyum.

kız kankalar

hiç bir zaman gidilmeyen mervelerdir.

hadise nin erotik sahne dansı

erotik neydi erotik emekti erotik neşeydi. erotik dans demek belin kırılmış gibi yamulmak değildir bu nedir biri gözüme yeşil çay atsın lütfen.

bu ülkenin yetiştirdiği müthiş insan yiğit bulut

ali babacanla ilgili attığı twitler bu adamın ne kadar muhteşem ne kadar süper olduğunun kanıtıdır hele ki dolar tahminleri mucizevidir. her dediği doğru çıkmıştır. yiğit bulut u sevmeyenler anlam veremiyorum. adam dolar şu olacak dedi oldu vay be.

tesettürsüz kadın kabuğu soyulmuş karpuza benzer

ulan karpuzun kabuğunu nasıl soymayı başardın bire melun tezek koklayıcı şerefsiz şeklinde tepki verilmesi gereken zırvadır.

hoşlanılan kadının kedi sevmesi

adeta bir seçilmiş kişi bulmuş gibi sevinilmesi gereken durumdur,

hele ki minnoş minnoş kediye sarılan kediyi öpen tipleri de vardır bunların.

kedi sevin kedi seven kadını daha da çok sevin.

sokakta çocuk arabası ile dolaşan tipler

afedersin ama götüne mi sokalım denilen saçma serzeniştir.

mutsuz bir insana iyi gelecek şey

müziktir ulan müzik sevmeyen de ne bileyim iyi olmasın mutsuz kalsın zaten.

hatta sikimsonik hayatınız varsa biraz bu aralar şu gaz şarkıyı bi dinleyin kendinize gelin.

https://www.youtube.com/watch?v=_PBlykN4KIY

acıdığı için bir erkekle sex yapan kız

sikişmek acımakla olsaydı public sex dolardı her taraf.

hocam buralarda bir yerde seviye vardı gördünüz mü?

şarap dolu bir küvette yıkanmak

ben o küvete yatıyorsam büyük ihtimal evi arabayı da yatırmışımdır alkol almak kolay mı lan bu devirde.

artık üretilmeyen efsane abur cuburlar

doritos dippos mi ne vardı lan ne güzeldi be yoğurlu sos yapıp bana bana yerdik bi daha gelmedi efendim gelmedi.

sözlük kızlarına yemek söylemek

açtım yemeksepetini adres salarsanız bu saate anca izmir usulü kokoreç yollayabilirim. sözlük hatunları değerldir onlar aç kalmasınlar şekerleri düşmesinler. velinimetlerimizdirler. na şurda 123125124311 tane erkeğiz içimizde bir elin parmaklarını geçmezler. hem ne kadar yiyebilcekler ki kuş gibi mideleri vardır şimdi o tatlış sözlük kızlarının.

12 yıl sonra sözlüğe girmek

çok değişik bir duyguymuş sayın sevgili yazarlar. neler oluyor anlamakta zorlanıyor insan. kim kimi tokatlamış zall a darbe mi yapmışlar. bazı entryler ayakkabı kutularına saklanmış. zall ın yanındakiler şimdi arkasından mı konuşuyormuş. özet geçen var mı yoksa "hoca sen bi git 12 yıl sonra bidaha gel mi" diyip yallah suriii abi savaş bom bom.

erkenci kuşun çok tatlı final yapması

erkenci kuş hakkında hiç bir şey bilmeyen bir yazar için alakasız bir durumdur. ismi bile falso dizinin ya erkenci nedemek gözünü seveyim gizli sapıklık var.

sosyal medyasız çalışmayan türk yargısı

ilk başta çalışssa da göstermelik çalışan türk yargısıdır. halkın gazı alındıktan sonra yine kendi bildiklerini okurlar. lanet gelsindir.

kapalı bir kadınla evlenir misin

kapalı derken nasıl cumaya gittim gelicem mi gibi kapalı mı. yoksa zararına satış kapatıyoruz. kafalar karışık

mühendislik kazandın diye terkeden liseli sevgili

erkek sevgiliyse "onca erkeğin arasında beni unutursun" diyen sevgilidir. kız sevgili ise "artık sen bir abazansın senden sevgili olmaz sen şimdi dişi sineğe bile atlarsın" diyen sevgilidir. allah belalarını versin bunların sayın sevgili yazarlar. mühendislik iyidir.

türbanın içine sinek kaçması

bazı türbanların içine kedi girse eğreti durmayacağı için sinek küçük bir ayrıntıdır. türbanın içine kafası uzun görünsün diye tabak koyanlar mı dersin, tam tepesine çiçek deseni iliştirenler mi dersin neler gördü bu gözler. hayır alien gibi olmaktan ne anlıyolarsa.

yazarların çocukken başına gelen kazalar

eski zamanlarda efsane oyun olan karanlıkta saklanbaç oynarken zifiri karanlıkta ebeden kaçma iç güdüsüyle inşaat çukuruna düşmem, düşerken refleks icabı yakınımdaki bir şeye tutumaya çalışmam tuğla yığınının tahtasını tutup çekip tuğlalarla birlikte aşağı yuvarlanmam. lan mükemmel kaza be.

aktrollerin sustuğu tayyip erdoğan icraatları

olmayan yüzde ağız ne arar, denilen durumdur. mecburiyetten susuyorlar.