bugün

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#9254544)

olum bir başkasının itirafına niye işte budur diyorsun dedim önce ama sonra bakınca adam yazmış hocu da dedim.
kalem güçlü, diyecek söz yok.
sen itiraf et ben kendime pay çıkarayım en iyisi...
nick altına yapılan 106 yorumu kıskandığım yazar. ne çok sevenin varmış be yazar! çok yalnızım... *
hello moto
(bkz: motorola)
fıratçı, saygıdeğer, edebi bir abimiz, yazar.
sia'nın soon we'll be found şarkısını onun sayesinde duyduğum adam. geniş bir müzik kütüphanesi var. **
bana evinin kapılarını açıp, sıcak domates çorbasıyla beraber bira ve fıstık ikram eden tek yazar.
evet burda düşündürdü, "bu nasıl bir karışım kadeşim?" diye amma, çok da iyi oldu pek de güzel oldu ha. kampanyalı gustalarımızı çekip sözlükte entry girdik bütün gün, quiz falan oynadık. yani uyarayım, içip içip entry giriyor bu adam aman bulaşmayın *
çok iyi insan, çok tatlı bi abimizdir. fena da şiir yazar unutmadan *
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım gönül insanı.

nice senelere üstad.
aslında doğum günü dün olan ama yoğunluktan dolayı doğum gününü tam istediğim şekilde kutlayamadığım yazardır, radyocumuzdur..
yazdım yazdım sildim defalarca. yok yok bu olmadı, mmm bu daha iyi olabilir diye her seferinde.
seni kelimelerle anlatamıyorum sanırım. sen iç iç sonrasında hep yayına gir. en güzel yayınlarından biri oluyor çünkü. ilk seni dinlediğimde içerken yayındaydın ondan sanırsam bu sempati*
uzattım sanırım. her zaman mutlu ol, sen bize lazımsın. arada bir gel böyle yayına gir hazırlıksız benim ısrarımla*
sevdiklerinle beraber nice mutlu senelere..
evlattır bağıra basılan.
külotlu çorap giymekten nefret eder ama oğlum havalar soğudu desemde çıkarmak için elinden geleni yapar. bide kocaman banyo terliğiyle oynamayı çok sever.
sözlüğün en kaliteli yazarlarından biridir. halı sahaların vazgeçilmez ismidir. tam bir görev adamıdır. panpalardan panpadır. en büyük şukuların yazarıdır.
en yakın zamanda bir zirve ile hasret giderileceği müjdesini vererek başlamak istiyorum entryme. madem bu kadar çok istiyordun neden söylemedin be canım ben ayarlardım sana. * ayrıca o son birayı gerçekten içmeyecektin. yaramıyosa içmicen hacı. * *
sarılı kırmızılı iyilik meleğimdir. *
sözlüğün en kaliteli, takip edilesi yazarıdır. yaptığı kıyaklar ile gönlümde taht kurmuştur. fırat delisi olması ise dillere destan olmuştur. *
müzik zevkine hayran kaldığım, şiirleri, yazıları olsun sürekli takip ettiğim yazar. yazar derken sözlük yazarı olarak demiyorum bildiğin yazar. *
bowling de bi kaç kez daha oynarsak şans tanımayacağım. *

tez gelen edit: boynuz kulağı geçecek ha. *
kaslı ve damarlı klavyesi ile içimizi ısıtan, gerekse katılamadığım radyo yayınları ile, gerekse '' lan ben yine yazıcam yalnız.. '' şeklinde errör verebilitesiyle, gerekse (yeter lan bağlaç bulun başka)..

çok kral adam lan işte xdé sefiorm sheny qanqa xdé

o değil de yayını süpriz ilen basacağıdım. teknik arızalar nedeniyle '' arkadaşlar düzeldi '' diyemeden gittim..

bir de yazınca yazar. yazar yani..

hani bazı dostlar tanırsın ya (önce parantezle açıklama içgüdümü daha sonra ise klişeleri sikeyim) derdini anlatırsın anlatırsın öyle bi cümle kurarki '' harbiden haa.. koy götüne! '' dedirtir. hah. işte onlardan biri değil bu..

analizlerine ekmek bandığımdır.

extra motto'dur. motto reyiz'dir. dicey motto'dur. motto can'dır.

kendisine şu güzide eseri armağan etmek isterim ;

http://fizy.com/#s/102th5
klavyesini göbeğinin üstüne alıp * guitar hero oynamaya çalışan yazarımızdır.

görsel
katıldığım ilk zirvede kanımın ısındığı insanlardan biridir kendisi. karadenizli olmasının da etkisi vardır tabiki.
gecenin bu saatinde canıma domates çorbası çektiren yazar.
rahatsızdır kendisi, oğluşum halen nargile ısmarlıycam sana bir gün zahmet edipte merkeze gelirsen eğer.
tanışmaktan mutluluk duyduğum sımsıcak kanlı inanılmaz cana yakın yazar.
yazılarına ilham kaynağı olma dileğiyle... **
yahu bu adama ne denilebilir ki. muhteşem insan diye kısa diyeyim. sağolsun nekrofobiyi almamda oda beni yalnız bırakmamıştır.

27 aralık 2010 bursa biz daha ölmedik zirvesi fırat lan bu...
çok iyi bir magazin yazarı olabilir. ama önce o bıyıkları kesmesi lazım.* şaka bir yana memleketi ve sıcakkanlılığı hasebi ile bundan sonra "kardeşim" diye anacağım yazardır.

düdüt:
ayrıca da tanımsa tanım abura koyayım.
--spoiler--
"seyyar motto candır."
--spoiler--
Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temennilerimi sunduğum dost yazar. Mutlu yıllar...
hoş sohbet bi yazar.