bugün

Yoo değildir. Neden sen ezilip büzülüyorsun ki bırak o burkulsun. sen en nihayetinde sevdiğini söyledin bu çok normal ama karşında ki istemezse sen ısrar edersen o zaman ortalık karışır işte. istemezse hemen bırakmalısın.
insanoğlunun en büyük aciziyetini getirir akla. (bkz: Yaptığı her şey için karşılık beklemek)
Küffarın önde gideniyim biliyorsunuz zaten beni ama yemin ederim o kadar sevip sevilmeme durumunu yaşadım ki artık sırf bu yüzden kader diye bir şeyin varlığına inanmaya başladım, birisi ya bana çok sağlam beddua etmiş ya da benim kaderim sevip sevilmemek üzerine yazılmış.
yalnızca beta erkeklerin başına gelebilecek talihsizlik.
insanda bir garibanlık olur ya hani vücudundan, duruşundan ya da kısaca halinden vaktinden insanın yaşantısı ve şartlarıyla ilgilidir genel anlamda ve bakınca dersiniz; gariban insan…

ne halde ve kim olursanız olun sevip sevilmemek insanı garibanlaştırır. bunun hayat şartıyla, yaşamdaki başarıyla, kat edilen yolla alakası da olmadığı için bu garibanlik vücuttan, duruştan, kılıktan değil direkt gözlerden anlaşılır.

gariban diye fakir adama derler bizim toplumda oysa gariban sadece fakire denmez, zavallıya denir asıl gariban. gariptir ya çünkü, gönlünü verip gönülsüz kalan da zavallıdır, bu yüzden garibandır.
çağımızın rahatsızlığı. fazla uzun yazmaya gerek yok.
Sevginin olmadığı yerde kalmayın.

Sevilmediğim yerde kalmak, sevmeyeni sevmekte ısrarcı olmak adetim değildir, umursamadan giderim.
ergenlikte çok üzer, hayata küstürür.
büyüdükçe iş mantığa dayanır.
mantıksal bakınca da tek taraflı sevginin para etmediği anlaşılmış olur.
Sevilmiyorsanız durmayın orada, kendinize olan özsaygınızı birisinden sevgi dilenerek yitirmeyin, kimse sizden daha önemli ve değerli değil.
ölümlü dünyada bu kadar gurursuz olmayın.
Yaklaşık 1060 gün sevildiğimi sandım lakin sadece sevmişim ve bu acı şekilde kazındı benliğime.. bundan dolayı aşırı sevgiye maruz kalmadan maruz etmeyiniz.