Ve bu yüzden bana vakit ayıramaması.

Karı çok yoğun arkadaşlar. Ben böyle işkolik bir karı görmedim.
inşallah iş yoğunluğudur güzel kardeşim.
Bankacı veya doktor ise normaldir.
Dünya senin gibi insanların hatrına dönüyor lan!
görsel
eli boş kalmıyor demek ki.
Kardeş balık pişir, 38'er tane de mevlana şekeri ayarla.
Bunları duyunca işi mişi unutur.
Açlık başka şeye benzemez.
(bkz: Öyle saf olmak ki)..
aslında ben yoğum...
Bu aralar dikkati çok dağınık.
görsel
Hangi işi yapıyor acaba diye düşündürür ve üzer. Ama genelde; doktor, hemşire veya benzeri iş yapanlar da bu durum yaşanır.

Bir diğer olası durumda da; kendi evindeki çocuklarından ve inden artan zamanı ayırabiliyordur.
en azından sevgiliniz olduğunu gösteren durum. yani bir kadın sizinle yakınlaşmış ve bir şeyler yaşamışsınız. o mükemmel ve ideal erkeklerden biri olmadığım için nasıl bir his olduğunu bilmiyorum. çünkü kadınlar kanunmuş ya da ezberlemiş gibi sürekli aynı belli tiplerle çıkıp yatıyor. o tipler bilir nasıl bir yoğunluk olduğunu, biz bilemeyiz tabi.
canımın yaşadığı durum. şu sıralar işler çok yoğun ve çoğu zaman yemek bile yiyemeden eve dönüyorum. şükür ki biliyor iş yoğunluğumuzu da sorun etmiyor.

halden anlayan eş lazım anacım, sizin kafalar ne ya öyle!!??!
Biraz su ile karıştırabilirseniz yoğunluğu azalır.
Hıı kime boş acep?
Bu numaralar bayatladı ya.
Vakti olan havada karada müsait oluyor canım oluyor.
Gerçekten de yoğunluk nedeniyle sevgilisine vakit ayıramayan insan çok ama çok azdır arkadaşlar.
Büyük çoğunluk başkalarına vakit ayırmayı tercih ediyordur,üzgünüm.
Bence eve turknet baglatmistir. Oyun dizi ne varsa sömürüyordur. Yalnız kalmak istiyor olabilir.
bir tanıdığın oğlu doktor. ortopedide günde en az 20 hastayı ameliyat ediyorlarmış. bu bir ara nişanlandı. kızın işi yarım gündü, kolay bir mesleği vardı. buna sürekli trip atıyormuş, beni neden aramıyorsun, benimle ilgilenmiyorsun diye. kızla ayrıldılar ve bu doktor, kendine doktor bir kız buldu. beni ancak doktor olan anlar, demiş. meslektaş evliliği empati açısından çok isabetli bulduğum ve savunduğum evlilik türlerinden biri.
sadece sevgilisi olanların bilebileceği durum. sağolsun kadınlar bizi yok sayıp hep aynı, belli tiplerle çıkıp yattıkları için nasıl bir şey olduğunu bilemiyoruz. bilen erkek de bellidir elbette.
Dokunduğunda eline katı katı gelmesidir.
Seninle artık konuşmaktan, birlikte vakit geçirmekten sıkıldım demenin kibar yoludur. isteyen birisi her zaman vakit bulur. Kimse yirmi dört saat meşgul değildir. Sadece size cevap vermek istemiyordur.
Benden sevgili olmaz. Bu yüzden gereksiz bir uğraştır.

Ent.
görsel

Hastası-cenazesi yoksa, seven kişi vakit bulur.